גורים בשלבי גדילה מואצים, גזעים עם נטייה לבעיות גנטיות או כלבים מבוגרים עשויים לסבול מכאבי שרירים ומדלקות פרקים, בעיה שהולכת וגוברת ככל שתוחלת החיים של חיות בית עולה. סדרה חדשה של מיטות ומזרנים אורתופדיים לכלבים ולחתולים אשר לראשונה ניתנת לכביסה במכונה מפזרת לחצים, מעניקה לחיית המחמד שעות מנוחה איכותיות, ומסייעת להרפיית שרירים

אם הכלב שלכם מסרב ללכת לטיול, מתקשה לעלות במדרגות, "סוחב" רגל, או מתקשה במעבר ממצב שכיבה לעמידה, יתכן שגם הוא סובל מסוגים שונים של דלקות פרקים, בעיה שכיחה מאוד שאחד מכל חמישה כלבים סובל ממנה. בעיות פרקים שכיחות ביותר אצל גורים, ביחוד כאלו המשתייכים לגזעים גדולים, וחווים גדילה מואצת, ואצל כלבים מבוגרים (החל מגיל 6.5 ואילך), אך נראית יותר ויותר גם אצל כלבים צעירים בשל בעיות גנטיות, או הזנה וטיפול לא נכונים בשלבי הגדילה.

על מנת להקל על כאבי פרקים ושרירים, פיתחה חברת – Pexex  סדרת מיטות ומזרנים אורתופדיים לכלבים, אשר בנויים במיוחד לפיזור לחצים והרפיית שרירי הכלב במהלך שעות השינה- דבר שמסייע לתפקודו ביום שלמחרת.

המיטות והמזרנים עשויים מחומרים היפו אלרגניים, עם שכבה עליונה של מגן מזרן אטום למים בעל בגימור קטיפתי נעים בחוץ המיטה, ומגע פרוותי באזור הרביצה, ושתי שכבות ספוג זיכרון: הראשונה במבנה תבנית ביצים, בדיוק כמו במזרנים של בני אדם – כך שמשקל הגוף מפוזר על פני המזרן ונתמך בנקודות שונות תוך מתן אוורור, והשנייה של ספוג זיכרון שטוח, לאחיזה יציבה של החיה לאורך שעות שינה. השימוש בחומרים איכותיים מבטיח שהמיטה לא תשקע או תאבד מצורתה לאורך זמן, מזרן הספוג נשלף ושאר חלקי המיטה ניתנים לכביסה במכונת הכביסה.

מחירים: מזרנים אורתופדיים החל מ- 199 ועד- 349 ש"ח למזרנים בגדלים 60-118 ס"מ. מיטות אורתופדיות החל מ-219 ועד-419 ש"ח למיטות בגדלים 60-110 ס"מ.

את מוצרי Petex ניתן להשיג ב Pet-Best, ובחנויות המובחרות למזון וציוד לחיות המחמד.

באתר: www.petbest.co.il (משלוחים חינם לכל הארץ, בהתאם לאזורי חלוקה)