׳אביב של סביונים׳ שכתב ביצע והפיק יואב שמש, הוא שיר המספר על אהבה לה חיכו אין סוף חורפים ובכל יום, חווים את האהבה כמעיין המתחדש. המוסיקאי יואב שמש הוא זמר-יוצר, מפיק, מעבד, פסנתרן ומלחין קלאסי עטור פרסים, החי ויוצר בניו יורק בעשור האחרון. ׳אביב של סביונים׳ הינו הסינגל הראשון שהוא מוציא לאור בעברית.

הגישה המוסיקלית הייחודית של יואב, באה לידי ביטוי מהיותו מלחין קלאסי ומפיק עכשווי, עם רקע עשיר בכתיבת יצירות קלאסיות לתזמורות ואנסמבלים וכן הפקה מוסיקלית של אמני פופ, היפ הופ ומוסיקת קאנטרי אמריקאית.

בין שיתופי הפעולה הרבים: ב-2019 יואב היה מנהל מוסיקלי ופרפורמר ב-NYFW, שבוע האופנה בניו יורק. יצירותיו ועיבודיו בוצעו ברחבי העולם, בין השאר על ידי התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון-לציון, עם סיור קונצרטים בסין, התזמורת הסימפונית ירושלים רשות השידור, תזמורת סימפונט רעננה, תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית, הסינפונייטה הישראלית באר-שבע, תזמורת המהפכה והתזמורת הסימפונית של אוניברסיטת ניו יורק. כמו כן, כתב מוסיקה לסרטים אשר הוצגו ואף זכו בפרסים בעשרות פסטיבלים בכל העולם ביניהם פסטיבל קאן. כמו, כן עשה שמש עיבודים סימפוניים עבור ברי סחרוף, אביבה אבידן, מאיה אברהם והראל סקעת בפסטיבל ישראל ופסטיבל צלילים במדבר.

האתר של יואב שמש: https://www.yoavshemesh.com.

אינסטגרם: https://www.instagram.com/yoavshemesh_/.

לחן, מילים, שירה, הפקה ומיקס: יואב שמש; מאסטרינג: אלן סילברמן, ניו יורק; קולות רקע: סביון רון ויואב שמש; סקסופון: ג׳וני בטלר; כינור: ג׳ייסון מלו. הפצה: Distrokid. הוקלט באולפנים של יואב שמש, ניו יורק