חברת 'אחוה', יצרנית מוצרי טחינה, חלוה ודברי מאפה, משווקת לרגל ראש השנה וחגי תשרי, עוגת דבש בחושה, באריזה חגיגית חדשה ומהודרת ובמחיר ללא תחרות: כ-5 שקלים בלבד. עוגת הדבש של 'אחוה', בעלת מרקם וטעם של אפיה ביתית, עם טעם עשיר של דבש, תימכר במרבית רשתות השיווק במחיר המיוחד למשך כל תקופת החגים, לצד מבצעי טחינה, חלוה ומוצרי מאפה נוספים.

בנוסף, מציעה 'אחוה' לראש השנה, ממרח שומשום עם דבש, שהינו חלק מסדרת הממרחים המתוקים של 'אחוה' מבוססי טחינה גולמית. ממרח שומשום עם דבש עשוי מטחינה משומשום מלא, דבש, אינו מכיל שומן טרנס, ללא כולסטרול, עשיר בסידן, דל מאוד בנתרן ואינו מכיל צבעי מאכל.

יעל דרור, דיאטנית קלינית וספורט (M.Sc): "הדבש ידוע מזה אלפי שנים כמזון בריאות הנחשב ל'Superfood' וכאחד המזונות החשובים בתחום הרפואה העממית. מודעות לאיכות המזון שאנו אוכלים והקפדה על שימוש במקורות מזון מן הטבע, הם חלק מהותי ממגמת הבריאות העולמית. בשילוב עם הרצון להפחית אכילה של מזון מעובד והדגש על בחירת מזון בעל ערכים תזונתיים גבוהים, ממרח השומשום עם דבש של חברת 'אחוה' עונה בצורה מדויקת על דרישות אלו. הממרח מבוסס על טחינה מלאה, המכילה חומצות שומן חיוניות וערכים גבוהים של סידן, ברזל, סיבים תזונתיים, חלבון והינו דל במלח. השילוב עם הדבש מקנה לטחינה המלאה שדרוג תזונתי מבחינת הטעם והערכים התזונתיים".

יובל מלאך, סמנכ"ל השיווק והמכירות של 'אחוה': "כמידי שנה, מציעה 'אחוה' עוגת דבש איכותית וטעימה במחיר מנצח, כאשר השנה, לאור משבר הקורונה, אף השקנו את העוגה באריזה חדשה ודאגנו שבמרבית רשתות המזון היא תימכר במחיר של חמישה שקלים בלבד. בניגוד לעליות במחירים של מוצרי מזון שאנו רואים בכל הקטגוריות, המטרה שלנו היא להקל על הוצאות המזון של הצרכן ולהנגיש את המוצרים במחיר מוזל. מאז ומתמיד, המדיניות של 'אחוה' היא לספק מוצרי מזון איכותיים במחיר השווה לכל נפש, ובטח שנמשיך לעשות זאת כעת, כשהמשק במשבר ואנשים רבים מתמודדים עם קושי כלכלי ואבטלה. בכך, ננסה להמתיק את תקופת החגים ולתרום לאווירת החג".

כשר פרווה בהשגחת בד"צ העדה החרדית ירושלים.

מחיר מומלץ לצרכן: כ-5 שקלים לעוגת דבש (400 גרם), 8–11 שקלים לממרח שומשום עם דבש (400 גרם).

ניתן להשיג ברשתות השיווק המובחרות.