עונת החגים מתקרבת בצעדי ענק ועימה החיפוש אחר מתנות חג ליקרים לנו. כאשר העניין בחוויה קולינרית, בבישול, באירוח ובשתיית משקאות חריפים משובחים רק גובר מידי שנה, ערכות מקצועיות שמעצימות את חוויית הבישול והשתייה מהוות מתנת חג שהיא הצלחה מובטחת.

לחובבי היין תוכלו להעניק ערכת יין מעוצבות הכוללות פותחנים, פקקי ואקום, דסקית למזיגת יין, משאבת ואקום ולמעשה את כל הציוד הנלווה שחובב היין יזדקק לו כדי להנות מהבקבוק המשובח הבא. זאת בעיצובים מפתיעים הכוללים ערכה במארז ספר בשם "World of Wine", או בתיבת מהגוני הכוללת מקום לבקבוק יין לצד הערכה.

אם בקבוק יין משובח הוא המתנה שלכם לחג, תוכלו להגיש אותה בתוך מעמד דקורטיבי ליין: בקבוק המשולב בדגם מכונית וינטג' מעץ מהגוני, או מעמד בעיצוב חבית שמכילה בתוכה בקבוק יין איכותי ושתי כוסות.

אם היקרים לכם מעדיפים דווקא וויסקי טוב עם הארוחה, תוכלו להעניק להם מארז הכולל בקבוק קריסטל ושתי כוסות, לשתיית ויסקי בסגנון פרנק סינטרה, או ממארז שתי כוסות קריסטל ואבני קירור המאפשרות לצנן את המשקה מבלי למהול את טעמו במי הקרח, שניהם מגיעים בתיבות עץ מעוצבות.

גם חובבי הקולינריה ימצאו מגוון גאדג'טים וערכות שישדרגו להם את חוויית הבישול והאכילה: החל משייקר טחינה עם קווי מדידה לטחינה במרקם משחה, מטבל או רוטב דליל, שמקצר זמני הכנה ונוח לאחסון במקרר, דרך ערכת גריל מאלומיניום ובה מלקחיים, תרווד, מזלג, מברשת ברזל להסרת שומנים, מברשת רכה למריחת רטבים, מלחיה ופלפליה – כולם אלומיניום איכותי במזוודה מעוצבת, ועד ערכות סכינים שונות של המותג השוויצרי "Swiss".

להשיג בסניפי רשת ג'נטלמן ברחבי הארץ

ובאתר החברה

 www.gentleman.co.il