צילום: depositphotos

אין אחד שלא משתמש בוואצאפ!
הוואצאפ כיום היא אפליקציית המסרים הנפוצה ביותר בישראל ובמדינות רבות בעולם. האפליקצייה פופולרית לא רק בזכות השימושיות של הממשק, אלא הנוחות, הנגישות והפיצ'רים שלה. בשנים האחרונות פייסבוק רכשה את וואצאפ והביאה איתה חידושים רבים: שיחות וידאו, יצירת רפרנס להודעה והקלטות. ועכשיו, אחרי שהיינו בטוחים שכבר וואצאפ חשבו על הכל באה הכרזה חדשנית נוספת! בקרוב נוכל באמצעות האפליקציה להעביר כספים.

על ה-Bit שמעתם?
בכמה שנים האחרונות אפליקציות העברת הכספים תפסו תאוצה בארץ כשבראשן נמצאות ביט, פפרפיי ופייבוקס. באמצעות ממשק נגיש ונוח למשתמש, אפליקציות העברות הכספים מצליחות לשמש אלטרניטיבה אידיאלית לעסקים רבים ולחברים ובני משפחה לשימוש במזומן, כרטיסי אשראי וצ'קים.

אז מה וואצאפ מחדשת פה בעצם?
אם עד כה, אפליקציות העברת התשלום היו בבעלותן של חברות הבנקים, וואצאפ כמובן לא קשורה לאף בנק ישראלי. השקת הפיצ'ר החדשני באפליקצייה עשויה להביא לנזק של ממש לאפליקציות הבנקים, במידה וואצאפ אכן יאפשרו אלטרנטיבה נגישה יותר.

איפה זה הולך לפגוש אותנו?
ובכן, נכון ליולי 20', ממשק העברת התשלום בוואצאפ נמצא כעת בשלבי פיילוט בברזיל וכנראה שהולך לעבור זמן מה עד שהוא יונגש למדינות ברחבי בעולם וספציפית לישראל. התחרות בין האפליקציות עשויה להוביל לירידה משמעותית בעמלה של האפליקציות התשלום שאנחנו מכירים כיום ואם לא – כנראה שהן הולכות לחוות מכה משמעותית בכמות המשתמשים. השימוש היומיומי של תושבים ברחבי הארץ בוואצפ הולך להוות קרש קפיצה משמעותי לממשק העברת הכספים – למה לנו להיכנס לאפליקציית תשלום נוספת, במידה ובמהלך שיחה עם חבר בוואצאפ יש לנו אפשרות להעביר דרכה ישירות כספים?

לקריאה נוספת


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה