צילום:   PIXABAY

איך תבחרו את השלט המתאים ביותר לעסק שלכם?

עסקים ומשרדים פעילים זקוקים לשילוט פנים וחוץ למשרד. ישנם מספר סוגים של שילוט: שילוט הכוונה, שילוט מספרי, שילוט פנים ושילוט פרסומי. כל אחד מהשלטים הללו צריך להיות ברור וקריא הן מבחינת המלל והן מבחינת נוחות. שלטים ממותגים שנועדו לפרסם את העסק צריכים להבליט את לוגו החברה.

לפיכך, יש להקפיד על תכנון גודל הפונט והצורה שלהם. שלטים למשרד לצורך הכוונה, אלו שלטים שמכוונים את הנכנסים לבניין המשרדים על מנת שיתמצאו בדרך. מיקום השלטים הוא מחוץ לבניין ובכניסה אליו. בשלטים אלו כתובים באופן ברור שמות העסקים בבניין לצד מספר הקומה בה הם נמצאים. גם אם המשרד נמצא בבניין מגורים, חייב להיות שלט מכוון עם שם המשרד והקומה.

ההבדל בין שלטי משרדים שונים הוא במטרה. שילוט לצורך פרסום יהיה באמצעות שלטים מוארים עם לוגו משולב וזוהר כדי למתג ולפאר את העסק. כך רואים אותם מרחוק ובכל מזג אוויר. ישנם שלטים שמוארים בניאון או בתאורה אחרת. לעומתם, השילוט בתוך המשרד יהיה יותר סולידי ומכוון מטרה אינפורמטיבית. לפיכך, כשבוחרים שילוט למשרד יש לבחור אותו בראש ובראשונה על פי המטרה שלו.

עיצוב שלטים למשרד

עיצוב השלטים חייב להיות ממותג. גם אם אין למשרד לוגו או שאינו מונצח על השלט, חייב להיות רמז ברור למה שהמשרד משווק. לדוגמה: משרד של שמאים שאין לו לוגו, חייב לרשום על השלט באופן ברור "משרד שמאי מקרקעין" ואת שמות השמאים השותפים. ייצור שלטים נעשה בהתאמה אישית ולכן ניתן לבקש כל דבר שרוצים לרשום בשלט. ישנן חברות לשילוט שגם מעצבות את השלטים בהתאמה לבית העסק, כך שאין צורך לבחור כיתוב או עיצוב מובנה מקטלוג.

כמו כן, חומר השלטים צריך להיות איכותי. ישנם מספר חומרים מהם מייצרים שלטים: פח, PVC, פרספקס, עץ וכד'. השלטים החיצוניים חייבים להיות עמידים לתנאי מזג האוויר, יציבים וחזקים. לגבי השילוט הפנימי, חשוב לבחור בחומרים המתאימים לסגנון המשרד. לדוגמה: קליניקות או משרדי הייטק המעוניינים לייצר תחושת יוקרה ואלגנטיות, יעשו שימוש בשלטים מזכוכית. מכוני ספא או משרדים המעוניינים לשדר תחושה ביתית, יעשו שימוש בשילוט מעץ. השלטים ניתנים להעברה ממקום למקום והתקנתם פשוטה. כך שאם המשרד משנה את מיקומו, הוא יכול להעביר את השילוט איתו.

מדוע לבחור ברוטשילד שלטים?

רוטשילד שלטים היא חברה ותיקה ומנוסה בתחומה, המעניקה פתרונות שילוט לבתי עסק ומשרדים ומתמחה בעיצובם. החברה מקפידה על תכנון השלט, החומרים, הייצור וההדפסה בשיטה דיגיטלית ובהתאמה אישית. החברה מעניקה גם שירותי התקנה והתאמת השילוט לשטח מבחינת המיקום. בקיצור, יש לה שלט של מצוינות.

בקרו באתר רוטשילד שלטים


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה