׳זמן בראשית׳, שכתב, הלחין ומבצע זיו רובינשטיין, הוא שיר שנכתב בעקבות התקופה והשינויים שעוברת החברה בישראל. הקליפ זוכה כבר היום לאלפי שיתופים ברשתות החברתיות. ׳זמן בראשית׳ מציג תמונה אפוקליפטית על המצב הנוכחי בישראל ולקחו בו חלק מיטב נגני ישראל ביניהם: מאיה בלזיצמן (צ'לו), עידו זלזניק (קלידים), מתן אפרת (תופים), אייל הלר (גיטרות) ואלדד סומנר (באס).

השיר הוקלט במהלך לילה אחד, לאחר שרובינשטיין והנגנים נכחו בהפגנות בבלפור ולאחר מכן נכנסו לאולפן ואת התוצאה אתם שומעים כאן. בשיר משתתפת גם הזמרת מיקה רובינשטיין, בתו בת ה-13 של זיו, תלמידת בית הספר ׳רימון׳ הצעירה ביותר בישראל ואמנית בפני עצמה.

רובינשטיין, משורר, מלחין ומפיק, אחראי, בין היתר, על להיטים רבים לאורך השנים ועבד עם ארקדי דוכין, שלומי שבת, אריק סיני, דוד דאור, חמי רודנר, דפנה ארמוני וכן כתב והלחין לעוד רבים וטובים. הקים ביחד עם ראובן חיון את להקת 'התינוקות'. בין שלל הלהיטים שכתב והלחין: שיר השנה 2010 'ואני שר' של שלומי שבת. רובינשטיין מסיים בימים אלו את הקלטת אלבומו הרביעי.

כתב התרבות עמוס אורן: "אי אפשר להישאר אדיש לכישרון שיש לרובינשטיין. גם ככותב וכמלחין (בלהיטים לשלומי שבת, ל-The Voice, בשירים חדשים לנחום היימן ועוד), גם כמפיק מוזיקלי (בעבודה עם ארקדי דוכין על אלבום הילדים 'החברים של ארקשה'), וגם כזמר וכפרפורמר".

וכל שנותר הוא לקוות כי השיר והקליפ שמלווה אליו, ייפלו על אוזניים קשובות שימצאו בו פריזמה מוזיקלית, המשקפת את המתרחש באופן שככל שהוא זועק וכך הוא חף משיח מפלג. האזנה ערבה.

לינק לפטיפון: https://patiphon.co.il/music/gfe9375SBC