עדן בן סימון, בן 24, בוגר תואר ראשון במחשבים ותואר שני, אותו סיים בהצטיינות, במנהל עסקים, מהמכללה למנהל.

עדן נולד וגדל בעיר בית שמש.הוא התגורר ברחוב הארזים, ולמד בבית הספר 'ברנקו וייס', בניהולה של ד"ר עליזה בלוך, ראש העיר כיום. עם סיום לימודיו, הוא התגייס למסלול של היחידה הטכנולוגית ממר”ם.

כשלושה חודשים לאחר גיוסו לצהל, עדן הקים את הסטארטאפ הראשון שלו וזאת החל משלב הרעיון, ועד לשלב הפיתוח.

עדן: "פיתחתי אפליקציה באמצעותה ניסיתי לעזור לחברים שלי שבדיוק התגייסו לצהל, בתקופת מבצע "צוק איתן". האפליקציה נועדה לאפשר ללוחמים בהפוגות בין הקרבות, לשלוח לכל יקירהם, בזמן קצוב, התראה לטלפונים הניידים שהכל כשורה איתם וזאת בלחיצת כפתור פשוטה.

רציתי לתת ללוחמים את האפשרות לעדכן את החברים שהכל טוב במהירות, כדי שיוכלו לנוח, ולדבר עם האמהות שלהם או עם החברה".

עדן צבר את מרבית נסיונו במהלך השירות הצבאי ביחידה הטכנולוגית שבה עסק רבות בפיתוחים, עבור חיל האויר. 

במהלך השנים האחרונות, עדן הספיק לפתח עשרות אפליקציות נוספות ולהקים יחד עם איגור וינוקור, צעיר בן 30, אותו הכיר ביחידה בה שרתו בצהל, את חברת -IVTECH.

IVTECH- היא חברת פיתוח תוכנה המספקת ליזמים מעטפת מלאה בפיתוח אפליקציה לעסק שלהם. החברה מתמחה בפיתוח פתרונות תוכנה, למוצרים שונים, ובניית תשתיות ליישומים המיועדים לעבוד בעומסים גבוהים, של מיליוני משתמשים. היא פועלת בשווקים בינלאומיים, בדגש על אוסטרליה וארצות הברית.

החברה מונה כיום צוות של כ-15 עובדים בערים ת"א ובאר שבע.

עדן על הקמת החברה בגילו הצעיר: "לקוחות בוחרים בנו כי אנחנו מציעים מוצר מעולה ומוביל בשוק. בכל מקרה, אני לא מרגיש שלגיל שלי יש פקטור משמעותי בעולם המקצועי, כי מה שחשוב באמת, זה להציע מוצר מדויק ולהיות מקצועי. 

היום אנשים לומדים את עולם ההייטק כבר מגיל בר מצווה ויש כאלה שכבר יחשיבו אותי כקשיש בתחום".

על השפעת נגיף הקורונה בתחום ההיטק: "אני חושב שתחושת חוסר הוודאות משפיעה על כולנו, אנחנו משקיעים הרבה בהתאמה למצב בכל יום מחדש. העובדים שלנו, עובדים כיום מהבית, כבר כמה חודשים. 

כשאני מביט קדימה, אני אופטימי. אני חושב שיש גם הרבה הזדמנויות ואנחנו בעיצומו של תהליך גדילה והתרחבות. 

אנחנו לא מתכוונים לעצור ושואפים לעזור לכמה שיותר יזמים צעירים, לממש את הרעיונות והשאיפות שלהם, גם בעתיד“.

עדן שמתגורר כיום בת"א, על העיר בית שמש: "יש בבית שמש משהו מאוד מיוחד. אני חושב שזאת העיר שהכי קרובה לאווירה קיבוצית שאפשר לדמיין. יש מעין כבוד, אהבה ופרגון בין התושבים שלא רואים בשום מקום אחר.  

אבא שלי, יהודה, תמיד אמר לי: "כל מה שאפשר לקנות בבית שמש, תקנה רק בבית שמש", וזה משפט שמוביל גם את האג'נדה שלי באייביטק. 

אנחנו דואגים תמיד לייצר כחול לבן, לקנות כחול לבן ולקדם את התעשיה המקומית. אני חושב שבתקופה הזו, זה חשוב אפילו פי כמה." 

מערכת שמשנט מאחלת לעדן כל טוב והמשך ברכה, הצלחה ושיגשוג, בעבודתו בחברה.