במהלך הערב, המיזמים הוצגו בפני משקיעים ומומחי השקעות ופיתוח מיזמים בתחומים בהם עוסקים המיזמים. 

בין האורחים היו גם סגן וממלא מקום ראש העיר משה שטרית, סגנית ראש העיר עו״ד רינה הולנדר ועוד.

מעוף - מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה ומפעילת המאיץ הטכנולוגי, וחברת סינובייט, ביקשו להמשיך את התוכנית ולא לעצור את היזמים החדשניים באמצע התהליך.

מנהל הפרויקט מטעם מעוף, חגי שאנני, אמר בערב החגיגי: "לפני עשרים שנה בדיוק, חזרתי עם משפחתי לארץ משליחות ארוכה בקנדה. נחתנו ישר לביתנו החדש בבית שמש. בשנים שחלפו מאז, בית שמש הכפילה את מספר התושבים שלה ושינתה את אופייה מבחינות רבות. 

סניף מעוף בית שמש ומטה יהודה, של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, במשרד הכלכלה שזכיתי להקים ולנהל בשנים הראשונות, היווה את הסנונית הראשונה, שהוכיחה את ההכרה הלאומית בחיוניות הצמיחה העסקית של האזור, ואת הפוטנציאל הכלכלי הטמון בו בהיקף ממלכתי. 

צוות הסניף הספיק מאז לסייע לקידום אלפי יזמים ובעלי עסקים במרחב בית שמש, בשיתוף הרשויות המקומיות, השותפות איתנו לעשייה הזאת.  

אך טיבעי היה שמשרד הכלכלה יראה את בית שמש כאזור עם פוטנציאל משמעותי גם לצמיחת יזמות טכנולוגית, שכידוע, עומדת במוקד הצמיחה הכלכלית של מדינת ישראל. 

את מאיץ מעוף-טק בית שמש אותו אני מנהל,  זכיתי להקים בסך הכל לפני כשנה וחצי. למרות כל אתגרי הקורונה לא הורדנורגל מהגז ולו לרגע, ואנחנו חוגגים היום את אירוע השיא של המחזור השני במאיץ עם חבורת יזמים מופלאה, שהשקיעה ומשקיעה ללא לאות בקידום המיזמים.

את תהליך הליווי במסגרת המאיץ התחלנו רגע לפני הקורונה, וכך זכינו להכיר מקרוב אחד את השני, בלי הריחוק החברתי, במפגשי השתלמות פנים אל פנים, שהיו מלאים בחדוות עשייה באווירה כייפית. הערב הזה עוסק בחשיפת מיזמים מבטיחים מאוד של יזמים שאינם רק בעלי חזון ומעש, אלא גם יזמים שרגישים לסביבתם החברתית, אנשי רעים (חברים) להתרועע, שלא שקועים רק בחלום הפרטי שלהם, אלא קשובים לאחר ונכונים לעזור לחבריהם היזמים בהגשמת החלומות שלהם.

זה המקום להודות לאדם גריי שמנהל את עולם התוכן בהכשרת היזמים במאיץ במחזור 2020 מטעם חברת סינובייט.

תודות לגלי בן מיכאל מנהלת מערך המעוף ורן קיוויתי מנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים על הבחירה בבית שמש כמוקד לקידום יזמות עסקית בסיוע ממשלתי, לד״ר נורית אייל המנהלת הארצית של תוכנית המאיצים מעוף-טק ולחוני נתן, מנהל האשכול של מעוף".

ראש העיר, ד"ר עליזה בלוך, בירכה את היזמים ואמרה להם כי היוזמות שלהן יהפכו את העולם לטוב יותר:

"אני פה בשבילכם, אני מזמינה אתכם באופן אישי אלי, לחשוב ביחד איך מביאים משקיעים  כדי להביא לידי ביטוי את היצירתיות שלכם את היזמות שלכם. אל תוותרו על ההזדמנות להיות הכי טובים".