קופת חולים 'מאוחדת' במחוז ירושלים והמרכז הרפואי 'הדסה', חתמו על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי ביניהם לטובת מבוטחי 'מאוחדת' בכל יישובי מחוז ירושלים ובכלל זה בית שמש והסביבה. בפגישה מקצועית, שהתקיימה בשבוע האחרון בין הנהלת 'מאוחדת' במחוז ירושלים בראשותו של מנהל המחוז, עופר משולם, להנהלת בית החולים 'הדסה' בהובלתו של מנכ"ל המרכז הרפואי 'הדסה', פרופ' רוטשטיין, סוכם על שיתוף פעולה רחב היקף בין 'מאוחדת' ל'הדסה', שיחל כבר במהלך החודש הקרוב.

שיתוף הפעולה בין הצדדים, כולל בין היתר את הרחבת האפשרויות לניתוחים וטיפולים במרפאות החוץ, הגדלת היקף הייעוץ הרפואי של רופאים מומחים בכל התחומים, הנגשת השירותים הרפואיים למבוטחי 'מאוחדת' ב'הדסה' עין כרם וב'הדסה' הר הצופים, חיבור בין מנהלי שירות הלקוחות של 'מאוחדת' לצוותי הקבלה בכל המחלקות של בית החולים 'הדסה' ופתיחת ערוצי תקשורת מהירים וזמינים בניהם. כמו כן, 'מאוחדת' ו'הדסה' סיכמו על שיתוף פעולה אסטרטגי רפואי משולב בהתמודדות מול נגיף הקורונה. בנוסף, דנו הצדדים בפגישה על קידום שיתוף פעולה מלא בין 'מאוחדת' ו'הדסה' בבית החולים החדש שעתיד לקום בעיר בית שמש. הצדדים אמורים לקיים פגישות עבודה קבועות לקידום ויישום שיתוף הפעולה, ייעול השרות המשותף והעמקת הקשר האישי בין ההנהלות.

מטעם 'מאוחדת' נכחו בפגישה, מנהל המחוז עופר משולם, הרופא המחוזי, ד"ר מנחם ביתן; מנהל המגזר החרדי הארצי של הקופה, משה ברים; מנהל השיווק המחוזי, יהודה לוי; ומנהלת הכספים המחוזית, גלית מנחם. מטעם 'הדסה' השתתפו בפגישה המנכ"ל, פרופ' זאב רוטשטיין; המשנה למנכ"ל, אורן לוי; ומנהל אגף הכלכלה, יורם פרדינרו.

מנכ"ל המרכז הרפואי 'הדסה' פרופ' זאב רוטשטיין: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם קופת חולים 'מאוחדת' במחוז ירושלים ועל הקשר הישיר וההדוק בין שתי ההנהלות של 'הדסה' ו'מאוחדת'. מדובר בשיתוף פעולה אמתי ונכון ,שנועד לקדם את שירותי הרפואה בירושלים וכן להעניק ללקוחות 'מאוחדת' בירושלים והסביבה את השירותים הרפואיים המקצועיים הטובים ביותר". 

מנהל 'מאוחדת' במחוז ירושלים, עופר משולם: "קופת חולים 'מאוחדת', כגוף בריאות מוביל, רואה חשיבות רבה בשיתוף הפעולה האסטרטגי עם בית החולים 'הדסה' לטובת לקוחות 'מאוחדת'. אנו נמשיך ליצור שיתופי פעולה, על מנת להביא את מיטב השירותים הרפואיים לכלל מבוטחי 'מאוחדת' בכל מקום".