משדר מיוחד שהתקיים ביום שישי באולפן הרדיו של המועצה האזורית מטה יהודה עסק בספורט העממי כגורם קהילתי מאחד ומעצים. במשדר אירח ראש המועצה ניב ויזל את שר התרבות והספורט חילי טרופר (תושב המועצה), ראש המועצה האזורית עמק המעיינות יורם קרין, נציגי מועצה, מאמנים מענפי ספורט שונים והורים וילדים שסיפרו כמה משמעותי הספורט עבורם.

שר התרבות והספורט, חילי טרופר: "הקורונה פה לתקופה ארוכה מכפי שחשבנו אבל גם היא תיגמר. התקופה קשה אך אנו מתעקשים כמה שיותר להשאיר את הספורט ונמצאים בקשר רציף עם משרד הבריאות. חברה בריאה היא חברה שהספורט בה עדיין מתקיים".

ראש המועצה האזורית מטה יהודה ניב ויזל: "הספורט העממי הקהילתי חשוב לא פחות מספורט השגי או תחרותי לכן המועצה מקדמת את הספורט בקרב מבוגרים, נוער, ילדים ובעלי צרכים מיוחדים. אנו קוראים לעשות ספורט לגוף ולנפש. צאו להליכה, רכבו על אופניים, רוצו בשדות, שחקו עם הילדים במשחקי כדור ונצלו את הטבע והמרחבים להנאתכם ובלי חלילה לפגוע בו״.

ראש המועצה האזורית עמק המעיינות, יורם קרין: "ביקרנו לפני התקופה הקשה של הקורונה ברחבי המועצה האזורית מטה יהודה. גילינו את היקבים, התיירות ופינות החמד שלכם- היה תענוג גדול. אנחנו מצפים לשיתופי פעולה בתחום הספורט ובכלל".

שלהבת מרכוספלד, מנהלת אגף חברה וקהילה: "הספורט מהווה חלק חשוב ומרכזי בפאזל הקהילתי. המועצה פועלת להגדיל את היצע ענפי הספורט ולהנגיש אותם לאשכולות היישובים, פעולה הבאה לידי ביטוי בעליה במספר המשתתפים ובמעורבות הקהילתית".