בחמישי האחרון עשתה הפועל מטה יהודה היסטוריה, כאשר זכתה בגביע איגוד טניס השולחן ובתואר קבוצתי ראשון בקטגוריית הבוגרים אי פעם כאשר ניצחה במשחק גמר דרמטי את קבוצת טניס שולחן חיפה. אירוע הגמר התקיים במרכז טניס השולחן בלוד.

את הזכייה בגביע היוקרתי הוביל אגדת טניס שולחן ישראלית שהצטרפה לשורות המועדון העונה – שמעון רבינוביץ', אלוף ישראל שלוש פעמים בעבר ואחד השחקנים הבולטים בתולדות הענף בארץ, כאשר היה אחראי על שלוש הנקודות שהעניקו למטה יהודה את התואר (0:3 מול אריאל שפירא; 0:3 מול אסף גונן), כולל ניצחון במשחק הזוגות (2:3 עם גיא צבי מול שפירא וגונן).

המועדון, הפועל ביישובים רבים ובהם מבשרת ציון, צור הדסה, בית זית, בית שמש, משמר דוד ועוד, מציין העונה עוד מספר הצלחות בהן קבוצת המיני קאדטים (ילדים עד גיל 13) שהגיעה עד לשלב חצי גמר הגביע, ושחקנית המועדון הצעירה - יעל שנהר, שזכתה במקום הראשון באליפות הפועל הארצית שהתקיימה במרץ האחרון.

טל וינר, מנהל ומאמן ראשי באקדמיה של הפועל מטה יהודה: "אני מאושר שעבודה קשה של עונה שלמה נשאה פרי והצלחנו להביא גביע ראשון בבוגרים בהיסטוריה של המועדון. עד היום, רוב ההישגים שלנו היו בקטגוריות הילדים וכעת רשמנו הישג נפלא גם בבוגרים. אני רוצה להודות לשחקנים הנהדרים שלנו שמעון רבינוביץ', גיא צבי, עידן גראי ועילאי לביא על מלחמה ספורטיבית גדולה מול השחקנים המצוינים של חיפה".

הקבוצה סיימה העונה בליגה במקום הראשון במחוז מטה יהודה ונותרו לה עוד שני משחקים במסגרת פלייאוף העלייה לליגה הארצית על מנת לסמן 'וי' על עונה מושלמת בקטגוריית הבוגרים.