ללא ג'ימבורי, בריכות ציבוריות, וכאשר אלפים מילדי ישראל נמצאים בבידוד, ערכות יצירה הכוללות מבחר דמויות ופסלוני גבס מוכנים עם צבעים ומכחולים אשר כלולים בערכה, יעניקו כמה שעות של בילוי איכותי עם הילדים – גם בבית

חודשי יולי- אוגוסט הם אתגר להורים בכל שנה: עם מסגרות חינוך שמתפקדות במתכונת חלקית אם בכלל, וחום כבד אשר פוסל את רוב פעילויות החוץ. השנה, האתגר גדול שבעתיים כאשר פעילויות פנים נסגרו כליל, וסדנאות היצירה הציבוריות לילדים בוטלו על מנת למנוע התקהלויות.

על מנת להעביר עוד כמה שעות איכות עם הילדים גם במגבלות התקופה, ערכות יצירה הכוללות פסלוני ודמויות גבס מוכנות, צבעים ומכחולים – כל מה שצריך ליצור פסלון מקושט עם הילדים.

הערכות שמיוצרות בישראל ונמכרות באתר וב"באקלס", עם משלוחים בפריסה ארצית, מגיעות במבחר גדלים: מ- 16 דמויות בערכה בסיסית (95 שח'), ועד ל-50 דמויות בערכת הג'מבו (295 שח'), ונמכרות עד לתאריך 15 ליולי במבצע של 1+1 (משלוח חינם מעל הזמנה של 120 שח).

פסלוני הגבס נמכרים גם ביחידים (4-12.5 שח'), וכוללים דמויות מעולם הילדים- אוטו, קטר, חד קרן, חמסות, לבבות, צדפים ועוד, אותן ניתן לבחור מראש לפי העדפה אישית, או לקבל מיקס מוכן של מגוון פסלונים.

www.buckles.co.il/

להזמנות: 054-2646665