טלה
21.3-20.4

השבוע יעסיקו אתכם ענייני כספים, סידורים ועבודה, על רקע התקיעות המלווה באיסורי הקורונה. אתם מרבים לעסוק בפעילויות דחופות על מנת לשפר ולקדם את מצבכם הכלכלי. הלא מועסקים מצליחים להעלות את מפלס התקווה אל מעל גובה פני המים. גורם במשפחה יפגין התפרצויות לא מכובדות וכמעט אובדן שליטה עצמית. טיפ: פעילות ספורטיבית שלכם תעלה את מצב הרוח. 

שור
21.4-20.5

פחדים של אחרים משפיעים על מצב הרוח שלכם ואתם חשים כמאוימים. כדאי שתחפשו בסתר עבודה אחרת כדי לשריין לכם מקום ולהקדים תרופה למכה. מתחים גדולים בתחום הזוגיות מתווספים לכל הדאגות האחרות כולל לחלק מכם גם בנושא הילדים וגורלם. הפנויים עם יחסים מתנדנדים עלולים להביא את המצב לכדי סיום הקשר סופית. זה הזמן לייעוץ טלפוני בנושאים הלוחצים.

תאומים
21.5-21.6

התחזקות ממשית בנושא התעסוקה תביא אתכם להבין שהקורונה לא חיסלה את רוח הלחימה הידוע שלכם. הביטחון העצמי שלכם בשיאו בגלל הנראות החיצונית והפעולות האחרונות שביצעתם. התקשורת החברתית שלכם טובה. נצלו את מצב הכוכבים טרם הרטרו שיגיע עוד החודש למשא ומתן לגבי עבודה, לריאיון אישי או בלהגיד דברים ברורים למעסיקים המהווים את מקור לחמכם. טיפ: תחזרו לספורט.

סרטן
22.6-22.7

הזדמנויות חברתיות, אך כרגיל אינכם עושים הרבה בכיוון זה. השתדלו שלא להתקרב יתר על המידה לחברים בעבודה כדי שיותר מאוחר לא ישתמשו במה שסיפרתם ויתרגמו זאת לרכילות זולה ומזיקה. תקופה תובענית במיוחד בתחומי תעסוקה מתחילה ממש בקרוב. טיפ: מצאו זמן למנוחת הגוף והנפש ולקשר עם הדמות ממנה אתם שואבים את מרבית הכוחות הנסתרים.

אריה
23.7-22.8

מעבר למגפת הקורונה והסגירות האחרונה, מצפה לכם שבוע אינטנסיבי מאוד בעבודה. אתם מייצרים מהלכים שיקדמו את מעמדכם בעתיד ויזמנו לכם רווח כלכלי ניכר. מפגשים יובילו לרעיונות ייעול עצמיים. בעוד כחודש וחצי הבאים ומעבר לרטרו מרקורי (שעדיין לא התחיל אבל יסתיים ב-12.7). תוכלו למצוא אנשים שיגלו עניין ברעיונותיכם. שמרו על המידע הסודי הקשור למעסיקים בדיסקרטיות.

בתולה
23.8-22.9

השבוע עניינים של חברים, אהבה ויחסים לא ברורים ומתנדנדים מאלצים אתכם להגיע להחלטות אולי כואבות תחילה אבל כאלה שיותר מאחר יתגלו ככאלו שיובילו אתכם לקידום רגשי, אם תירשמו ללימודים או לקורסים שישדרגו את המקצועיות שלכם. ביחסים הבינאישיים צפויים מתחים רבים. זכרו לשמור על איפוק ולהבליג למרות הרוגז והכאב. הטיפ השבועי: השתדלו להתנהג יפה לילדים.

מאזניים
23.9-23.10

אתם חשים בהקלה בחזרתכם לענייני עבודה. שלב הביצוע מחכה לכם בנוגע לקריירה ולעבודות שלא הספקתם לסיים בתחום התעסוקה והעצמאות. התנהגותו של מי מקרוביכם מאכזבת. אתם חשים אכזבה שכאילו בלתי ניתנת לסליחה. זוגיות: אתם חשים נבגדים מבחינת אמון ומבחינת היחס המפלה אתכם לרעה והזורם לכיוונים אחרים ובלתי רצויים. וידוי אמיתי מצד חבר/ה תרפא הראש ואת הלב.

עקרב
24.10-21.11

מפלס התקווה עולה מעט. תקווה חדשה צומחת בין קני הסוף בנוגע לתעסוקה שנתקעה זמן רב מידי. כספים מגיעים השבוע ועוזרים לכם ולבני המשפחה. שקט הנקשר לאחד הילדים גורם לכם לנחת רוח. הודעות במישור הכלכלי מתעכבות. מפגשים משפחתיים מעודדים אתכם לקראת העתיד לבוא. הפתעות מכיוונים לא צפויים הופכים את הלימון ללימונדה.

קשת
22.11-21.12

פרפרים בבטן בנוגע לפגישה שבועית קבועה עם הנוגע לתחומי הלב עושה לכם טוב. משמעות החיים מקבלת צבע מרענן כשאתם שומעים שאוהבים אתכם. הפתעות מכיוון בלתי צפוי בנוגע לתעסוקה מקנים לכם חיוך רחב. משהו הנקשר לקשר שנגמר מוכיח שאכן 'טוב שהיה וטוב שנגמר'. מרבית החברים מחפשים אתכם, אולי הגיע הזמן להגיב לקראת מפגש חברתי קרוב.

גדי
22.12-20.1

השבוע אתם חסרי מנוחה מבלי שתבינו למה. אתם חשים שאתם צועדים במקום בנוגע לתעסוקה ולהכשרה. אנשים מדברים אתכם על אפשרויות אחרות לעשות כסף, אבל אתם מתעקשים לקבל את סוג העבודה שבה אתם מרגישים נוח יותר. אתם מרגישים באינטואיציה שלכם לגבי פרידה קרובה, גם בלי סיבות הנראות לעין מכיוון זה. טיפ: תחזרו לספורט ולטיפוח היופי והבריאות.

דלי
21.1-18.2

השבוע אתם מתנדנדים בין אופטימיות ולבין מצבי חוסר הברירה. הכאב שאתם מסתירים הולך אתכם לכל מקום ולא עוזב. יצבו את זווית ההסתכלות כלפי החיים בנוגע לתעסוקה ולהכשרה ותצליחו לפזר את ענני חוסר הסיפוק והאכזבה. בנוסף תשנו את דרככם כלפי השגת האהבה ותחשבו מה אתם יכולים ועדיין לא עשיתם כדי לזכות בה.

דגים
19.2-20.3

אתם מאוד עקשנים ומתחפרים בין הפחד מהמצב הכלכלי ולבין החשש מהעדר תשומת לב מתאימה. רבים מכם נלחצים מהערות פוגעניות מכל צד ועניין. היו הוגנים כלפי עצמכם ותודו שאולי לא עשיתם מספיק בתחום העבודה והלימודים כדי לבוא ולקצור את יבול ההצלחה המגיע לכם. השתדלות פתאומית מעניקה לכם יחס חם מכיוונים שכמעט לא ידעתם על קיומם.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay