כשהבסטות נסגרות - המקומות השווים והטעימים ביותר נפתחים.

כשהערב יורד, ואיתו עמל היום, האנשים שבים לבתיהם, התריסים מוגפים והילדים כבר כמעט נרדמים, בשוק מחנה יהודה מתחולל קסם ירושלמי של ממש: קריאות הסוחרים נודמות, תריסי הבסטות יורדים ונגלים ציורי הגרפיטי המהווים את התפאורה המושלמת לחיי הלילה של שוק מחנה יהודה. על משטחי הבסטות נפתחות מסעדות מיוחדות וברים טרנדיים, בגזרת המתוקים בסטת אבטיחים מתחלפת בגלידרייה, את קריאות “עגבנייה בארבע שקל!” מחליפות צהלות “לחיים”, “צ’ירס” ו"סאלוט".

לרגל הפתיחה מחדש של שוק מחנה יהודה ושל חיי הלילה בו בפרט, מציעה חברת הטיולים הירושלמית Israel-2go.co.il בבעלות מורה הדרך הירושלמי יוסף שפייזר, סיור מרענן (ומותאם) אל סצנת חיי הלילה הירושלמית הטרנדית שהתפתחה בין סמטאות השוק. יש מקום לכולם. הסיור כולל טעימות קלאסיות בין הדמויות המיוחדות והמסעדות ששמן נודע למרחוק, ומשם ממשיכים לסיור מרתק בשכונת נחלאות של הלילה!

הסיור מאפשר הצצה לחיי הלילה הירושלמים הכי טרנדיים בארץ ולמקומות הייחודיים שנפתחים בלילה. ציורי גרפיטי ססגוניים שנחשפים רק בלילה כשהתריסים בשוק מוגפים. סודות מיוחדים משכונת נחלאות עם ציורי קיר מפתיעים בסמטאות השכונה, ופגישה עם דמויות ירושלמיות צבעוניות.

בגזרת הטעימות: מיץ אתרוגת מעורר, צ’ייסר עראק פסיפלורה או לימונצ’לו עולמי, חומוס פצצה, באסטה תימנית שמתעוררת בלילה, פלאפל אליפות, כנאפה ירושלמי, מנת שף של סביצ’ה דגים ועוד.

הסיורים מודרכים על ידי מורי דרך מוסמכים, מתקיימים בקבוצות קטנות, במקומות פתוחים, בהתאם להנחיות ובהקפדה על היגיינה, שמירת מרחק וחבישת מסכות.

התאריכים הקרובים: 11.6, 25.6, 2.7, 13.8, 27.8, 3.9, 10.9, 17.9.

נקודת המפגש: תחנת הרכבת הקלה של שוק מחנה יהודה, רחוב יפו 123.

כל הטעימות כשרות, הסיור Veggie Friendly והטעימות בכפוף להיצע היומי מתוך הרשימה הנ”ל.

הרשמה באתר