ליזה מוכרת לרבים כפעילה מזה מס' שנים למען בעה"ח. לפני מס' ימים היא אספה חתולה מתחנת המשטרה. החתולה זקוקה לניתוח בחיך עקב חור עמוק. מראה קורע לב. 

ליזה בובה  סיג'י:

"שלום לכולם, שוב אני ומיליון סליחות!
לאקי החתולה הגיעה אלינו לפני 9 ימים כשהיא מותשת, מיובשת, מורעבת מנוזלת משתעלת והרשימה עוד ארוכה...היא ביקרה אצל וטרינר לשם הערכה וטיפול כבר ביום הראשון ונקבע שמלבד תוסף מזון היא לא צריכה כלום..מאז ועד היום וכל יום טענתי שלא יכול להיות שאין לה כלום!

היום כבר לא יכולתי לראות ולשמוע אותה כך! לקחתי לוטרינר ירון דגן ששם אני מטפלת בכל החתולים שמגיעים אליי, כפי שרואים בתמונה יש לה חור בחיך העליון שאצבע יכולה להיכנס שם! מיותר לציין שמזון ונוזלים נכנסים דרך החור לחלל שיש שם ועוברים משם גם למערכת הנשימה כולל הריאות מה שגורם לזיהומים, בנוסף בבדיקת דם התברר שהיא אנמית..עלות הביקור היום קרוב ל-400 שח!! היא מתחילה אנטיביוטיקה דוקסילין היום. היא חייבת ניתוח כירורגי לסגירת החור ועדיין אין לי מושג מה עלות הניתוח ואם היא תצטרך להתאשפז להשגחה אחרי. 

אני מתחננת! עיזרו לי עם החוב במרפאה כדי שאוכל להמשיך לטפל בה! מלבדה תחת חסותי עוד 19 חתולים מיונקים בגילאי שבועיים וחצי ועד בוגרים בגילאי שנה וחצי, לפני 3 ימים בלבד שילמתי מכיסי אלף שח למרפאה שזה רק חלק מהחוב שהיה והיום שוב אני עומדת על כמעט אלף שח לא כולל שני ניתוחים עתידיים לחתולה הזו ולעוד אחת ועיקורים וסירוסים  שאני חייבת לעשות ומתעכבים בעקבות חוסר אפשרות כלכלית לממן את זה... 

מי שמעוניין לסייע בתרומה אנא תירמו ישירות למרפאה בטלפון 02-6288855 תיק על שמי ליז קינן. 

לאפשרויות נוספות לתרומות נא לפנות בפרטי אך מדגישה כי ישנה עדיפות לתרומות ישירות למרפאה! תודה ובברכת בריאות איתנה!" 

בתמונה- המצב הקשה פה נמצא החיך של הגורה.