טלה
21.3-20.4

האירועים לקראת החג ובחג עצמו יושפעו השבוע מניחוח רגשי בולט. היכולת להביא לידי ביטוי רגשות תעלה על כל דמיון. התקדמות איטית הדרגתית ברומן חדש או מחודש, תצית תקווה חדשה בקרב הפנויים. הנשואים יחושו שהם רוצים להתרגש בחברת הפרטנר הישן, אבל אם לא יקבלו את שלהם, הם עלולים לבעוט ולרטון. מבחינה כלכלית אתם רוצים לחזור לימי טרום הקורונה. שמרו על מורל גבוה והקפידו על מנוחה קבועה. אל תעמיסו יותר מידי על עצמכם. אזהרה: בעבודה אתם עלולים לעמוד על שלכם יתר על המידה ותגלו שהדבר מזיק לכם מכל הבחינות.

שור
21.4-20.5

אתם עסוקים סביב נושא משמח הקשור גם לחג וגם למישהו יקר. אנשים מדברים אתכם על אהבה, על גישור בין פערים הנוגדים לתפיסת עולמכם אך אתם מתעקשים שבן/ת הזוג ת/יזום את הקרבה המחודשת. הרווקים ירגישו כתקועים באותו מקום, או שעדיין לא ימצאו את שביל הזהב אל לב האהוב/ה. זה הזמן לתכנן מהלכים כלכליים או לעזור לאחרים בהחלטות האלה. צלצלו לחברים ישנים וטובים שהוכיחו את עצמם ואת אמינותם כלפיכם בעבר. רסנו את הכעסים הישנים ותמצאו דרך לגשר על פערים רומנטיים שנערמו לאורך השנים.

תאומים
21.5-21.6

השבוע ובסמוך לחג, שוב הסתבכות של בן/ת משפחה בנושאי כספים. המועסקים: אתם לא מוצאים דרך לקבל יותר ממקום העבודה. המאמצים האחרונים לקבל העלאה או למצוא עבודה אחרת נכשלים ואתם מתגעגעים לימים ולחיים שהיו לכם לפני הקורונה. הרגשות תקועים בבן/ת זוג בגלל בעיות אגו המוכרים לכם היטב. זה הזמן להחליט החלטות בנוגע לתחום הרומנטי גם אם זה במחיר גבוה מידי. אתם שוב מגלים שמערכת היחסים המחודשת עם המשפחה מתערערת מחדש על רקע אי הבנה ושטויות. נושאי לימודים זזים לכיוון היותר חיובי. זה הזמן לייעוץ, במיוחד בתחום העבודה והזוגיות.

סרטן
22.6-22.7

שבוע יחסית משוחרר מקורונה וחגיגי. הסביבה הקרובה תתחיל קצת להבין את הראש שלכם. אתם מתחילים לארגן טוב יותר את התקשורת שלכם בנוגע לאהבה, לחברים, לעבודה וליחסים האישיים. ההתנגדות הסביבתית לדעתכם תצטמצם לכדי מינימום. הבודדים יחפשו להתרגש ואת מקומם במסגרות חוץ משפחתיות, זאת בגלל הקצרים האחרונים עם בני המשפחה הקרובה. אתם עומדים בתשלומים השוטפים, לאחר שהצלחתם לגייס את העזרה הדרושה לכך. נושא המגורים שוב יעלה על הפרק. רובכם בציפייה לחזרה של יחס האהוב/ה לימים הטובים של פעם. אתם דואגים לילד/ה.

אריה
23.7-22.8

השבוע אתם לחוצים בנושאים רגשיים, למרות שהחג כבר קרוב. אתם ממשיכים לקבל אהבה ממי שממנו אתם מתרחקים, לעומת זאת, בן/ת הזוג הרצוי/ה מתרחק/ת מכם כמו מאש, ללא הסבר שקוף וצלול. במישור התעסוקתי, אתם מקווים וצפויים לקידום נוסף על זה שכבר הושג. התרחקו מרכילות זולה אודות המעסיקים או כל רכילות אחרת סביבכם. גורם חתרני ינסה לערער את אמינותכם ולהוריד אגב כך, את ביטחונכם האישי. השתדלו לרסן את הדחף להחזיר באותו המטבע. הפתעה מכיוון האינטרנט והמחשב בנוגע לתשובה לה חיכיתם רבות. זה הזמן לחזור לספורט מבוקר בהדרגתיות.

בתולה
23.8-22.9

רגשות בכיוון העבר גורמים לרובכם לחפש סימנים הקשורים לאהוב/ה. קשה לכם לשכוח תמונות רומנטיות מהעבר למרות שאתם שוללים רעיון לבצע את הצעד הראשון. לנשואים: השקיעו מחשבה כיצד להחזיר את הרגשות של בן/ת הזוג לקדמותם. נושא העבודה תקין, אבל דורש מכם כוחות נפש גדולים. הטיפול בילד/ים ובהורים גוזר נתח רב משעות הפנאי. זה הזמן לחשוב בכיוונים חברתיים, הרבה יותר מבעבר. אתם רוצים בחזרה את החיים הכלכליים ואת מצב הרוח שהיה לכם טרם הקורונה. אתם מתמודדים עם עיקשות בן/ת הזוג ביחס להתחייבות. טפחו את היופי הבריאות והספורט.

מאזניים
23.9-23.10

ימים רגועים יחסית טרם החג. הביטחון העצמי מתחיל לחזור אליכם. עדיין לא הכול מושלם כפי שרציתם בגזרות שונות אבל מסתמן שינוי חיובי. הבדידות מטרידה, אך החלטתם בינתיים להמשיך בדרככם ולסמן דרכים ותכניות שיובילו אתכם לאהבה. אתם רוצים בחזרה את החיים הכלכליים ואת מצב הרוח שהיה לכם טרם הקורונה. טיפ: התרכזו ביכולות הדיפלומטיות להניע את בן/ת הזוג לשתף פעולה מזווית רגשית אחרת. אתם במיטבכם חיצונית, אך שוב לא יודעים לתמרן ולתעל זאת לכיוון ההצלחה. קחו את הנושא הכלכלי בקלות, כי זה מתחיל להשפיע על מצבכם הכללי.

עקרב
24.10-21.11

בחג אתם במיטבכם בכל הקשור לדיפלומטיה ולאירוח. מצב הכוכבים טוב ומתאים לניצול הזדמנויות בתחומי הרגש, התעסוקה, הלימודים, המגורים והמכירות. חלק מכם יבקש לגשר בין פערים חברתיים ואישיים ואחרים יבקשו לרענן קשרים משפחתיים קרובים. הנושא הכלכלי יעלה שוב על הפרק ויחייב אתכם לסדר חדש. ההתרגשות לקראת אירוע חשוב עולה לשיא חדש וגורמת לכם במקביל להילחץ. בריאות יקיר/ה חשוב/ה חוזר/ת למיטבה. החשדות כלפי האהוב/ה צפים מחדש ומחבלים במצב רוחכם במיוחד בימים שלאחר החג. הרימו טלפון והתעניינו במישהו שפעם היה בשבילכם הכי יקר/ה.

קשת
22.11-21.12

שבוע מפתיע לטובה מבחינות רבות. לפני החג ולאחריו הפתעות חשובות מהשטח התעסוקתי שעשויות להשפיע עליכם לטובה, עובדה שתחזיר לכם את התקווה לחזור לימים היותר טובים טרם מגפת הקורונה. נושא הלימודים מתעכב אבל עדין חשוב. אל תזניחו זאת. התרכזו בתחומים רגשיים החשובים לכם, מפני שבלעדי האדם אותו אתם אוהבים אתם לא מצליחים לתפקד כראוי. שוב עולה נושא המגורים, לאחר שדחיתם ואיבדתם הזדמנות בהקשר זה. פגישה גורלית חשובה באופק הקרוב קשורה לעתידכם הרגשי והכלכלי כאחד. הקשיבו לעצות חכמות מאנשים מקצועיים ומנוסים ולא רק לעצמכם.

גדי
22.12-20.1

בחודש האחרון התחלתם במשהו חדש במישור העסקי-פרטי או התעסוקתי. כלומר, בעבודה למען עצמכם ולמען אחרים ואתם מחכים לתשובה חשובה. בחג: אווירה של אופטימיות תשרה בכם רגיעה ותקווה לטוב. אתם עדיין קצת חוששים מן העתיד הכלכלי, אבל התחום הרומנטי לא פחות חשוב לכם והוא משפיע על כלל התחומים החשובים. הזדמנות לשמוע מכאלה שחשבתם ששכחו אתכם אי שם הרחק בעבר. לנושאים ולמחויבים רגשית: תעמדו על שלכם, בנוגע ליחס המגיע לכם בבית. טפחו את היופי, הבריאות והספורט. זה הזמן גם לבחון אפשרות של ייעוץ אישי בכל התחומים התקועים.

דלי
21.1-18.2

בחג אתם מושפעים ממצב כוכבי גדוש בהפתעות. השבוע יש לכם את הדמיון בלהבליט את קסמכם האישי, אך השפעת הכוכבים הכללית תעיב עליכם לאחר מכן. ייתכנו מצבי לחץ לקראת האירוע הקרוב לבוא. שימו לב לדמות המחלקת אתכם את החיים. האהבה מתחמקת לכם בין הידיים. הגעגוע לעבר הקרוב/רחוק עולים אל סף הכרעה. המצפים לפתרונות בתחום הרגשי יתאכזבו השבוע וכרגיל הילדים יישארו הנחמה היחידה שלהם. בנוסף: התנהלות אחד מילדיכם מדאיגה אתכם מאוד, למרות הסירוב והקשיים בנוגע לכך. השקיעו בכך שתנסו לפתח שיחה בגובה העיניים.

דגים
19.2-20.3

השבוע אתם לחוצים בנושאים רגשיים למרות שהחג כבר כאן. אתם עלולים לבחור בעיתוי לא נכון למריבות. טיפ: הקפידו שלא לריב עם המשפחה הקרובה והרחוקה יותר. בסוף השבוע טוב יהיה להתעמק בחשבון נפש. שאר הימים יוקדשו לתקן את היחסים עם הסביבה הקרובה בנושא הרגשות הפגועים הדדית. בעבודה יגלו קצת יותר הבנה כלפיכם. טיפ: זה לא הזמן לדרוש את שמגיע לכם. הנשואים: ניסיון גישור על פערי עמדות רגשיים. הבמה תינתן לילדים, שימלאו אתכם בשמחה, אך גם בדאגה להצלחתם. טיפ: למרות חוסר החשק, אל תסרבו להצעות לבילוי משפחתי.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay