סגנונה המאופק של המלכה, תה בחמש וצייד ציפורים הם לא הדברים היחידים שהביאה תרבות האריסטוקרטיה האנגלית לחיינו, אלא גם גנים אנגליים – סגנון עיצוב גינות נינוח, צבעוני, ופסטורלי שהתפתח במאה ה-18 ומהווה את מקור ההשראה לקולקציית הטקסטיל היוקרתית לבית של המעצבת הבריטית טרישיה גילד. קולקציה אשר משלבת דוגמאות פרחים מודגשות עם צבעוניות נעימה, ומכניסה הביתה את היוקרה חסרת היומרות של העיצוב הבריטי.
מעצבי אופנה הפכו כבר מזמן לסופר סטארס, הציבור הרחב מתעניין בשנים האחרונות באופן גובר והולך גם בשמות הגדולים בעיצוב פנים ובאדריכלות, אבל על מעצבי גינות בעלי שם עולמי לא רבים שמעו. כחלק מאורח החיים האריסטוקרטי שהתפתח בבריטניה החל מהמאה – 18, התפתחה תרבות עיצוב גינות אנגליות, אשר בניגוד לגינות הצרפתיות המהונדסות, דגלה בסידור צמחיה במראה כאילו-טבעי: שתילת עצים בלתי סדירה, מדשאות רחבות ידיים, ופרחוניות טבעית, הדוגלת בשתילת פרחים בצבעים ומזנים שונים זה לצד זה, בשילובים מפתיעים של צבעוניות, זנים ולאו דווקא בערוגות ישרות. 

הגינה האנגלית אשר יוצרת מראה טבעי ונינוח, ומרככת את הפראיות של הטבע מבלי לשלוט ולהנדס את צמיחתו, זהו מקור ההשראה לקולקציית האביב החדשה של מעצבת הטקסטיל הבריטית טרישיה גילד לבית העיצוב הנושא את שמה – Designer Guild. ממש כמו הגן האנגלי, מציעה הקולקציה דוגמאות פרחוניות, ארוגות, מודפסות ורקומות, המשלבות פרחים גדולים מזנים שונים, אך בצבעוניות עדינה של פנינה, אמרלד ירוק עמוק, וגווני תכלת עדינים. הגוונים ההרמוניים מאזנים את המראה הפראי של הפרחים, ונותנים תחושה עמוקה של ציור אימפרסיוניסטי.  

בקולקציה מספר סדרות, המציגות עולמות פרחוניים שונים, בין הבולטות שבהן:

Grandiflora Rose דגם שהוא לא פחות מחגיגה אביבית פרחונית עם בהדפסים דיגיטליים על בדי כותנה עשירים, בהשראת שילובי הפרחים מלאי החיים שאפיינו את סגנונה של מעצבת הגינות הבריטית המפורסמת גרטרוד ג'קיל.  

"Yulan" הוא עיבוד מרשים של פרחי מגנוליה גדולים בצבעי לבן- פודרה וטופז על רקע קרקע צבעוניות מימית- שמיימית רכה. התוצאה היא הדפס אלגנטי, שקט אבל מלא עניין. הדוגמה הקלאסית מודפסת בהדפס דיגיטלי על בד פשתן טהור, ויוצרת בד בעל צבעוניות ומרקם המשדרים יוקרה נינוחה ואלגנטית מאין כמוה.  

Spring Tulip"" פרחי צבעוניים גדולים בצבעים רכים וחושניים של לבן פנינה, פודרה, צהוב פסטל ונגיעות קלות של ירוק תפוח, אשר מייצרות חזון מפואר של צבעונים שכאילו נלקחו מספרי בוטניקה של המאה  ה-19. הדפסה דיגיטלית של הדוגמה על בד כותנה עשיר הופכת אותו לבד מושלם לווילונות, כריות וריפודים.

ניתן להשיג בעילית הלבשה לבית  
הרצל 37, תל אביב | היוצרים 1 אור יהודה
03-5181542 ובאתר החברה:
elitehome.co.il

ELITE HOMEWEAR חברה העוסקת בתחום העיצוב והלבשת הבית, כולל פיתוח וייצור בדי ריפוד, עורות, טפטים ואביזרים נלווים המשווקים בארץ ובעולם. חברת עילית מתמחה בתפירת וילונות בהתאמה אישית, תוך שימוש במבחר בדים רחב ותוך שימת לב למכלול הצרכים והפתרונות הנדרשים לחלל הבית. חברתנו מייצגת באופן בלעדי מותגי אופנה בינלאומיים מהמובילים בתחום בדי הריפוד, הוילונות, הטפטים והמוצרים לבית, כגון: Ralph Lauren, Designers Guild, Chivasso, Carlucci, Jab Anstoetz, Arte.בנוסף מספקת החברה  פתרונות לפרויקטים ציבוריים: בתי מלון, מסעדות, דיור מוגן וכו'.