טלה
21.3-20.4

השבוע תחושו בכבדות בנוגע לשאיפות העבר התקועות. זה הזמן לחשוב מה לעשות כדי לצאת מכך תוך ההבנה שאדם לא נמדד בצעדיו אלא על פי הישגיו. לא להיבהל, זה יחלוף. אנשים מסתירים מכם משהו ואתם שונאים עמימות. אתם שומעים על מישהו שאינו בקו הבריאות ודבר זה משבית את שמחת החיים המאפיינת אתכם. לא מומלץ להילחם בתקיעות הזו, פשוט תיהנו מאווירת חג השבועות, עם הפנים המוכרות. זה הזמן להתפנק במיטה. פגישות על רקע רומנטי לא יובילו לכלום, חברים זה כבר דבר אחר. טיפוח הספורט והחיצונית יעשה לכם טוב.

שור
21.4-20.5

מגפת הקורונה נחלשת ובמקביל חוזר הביטחון. מפלס החשש מאובדן הסיכוי להתקדם בתחום הכלכלי יורד בעקבות קשרים שיצרתם והתשובה החיובית שקיבלתם. מחלת מכר כלשהו תעציב אתכם, אבל בעוד כמה ימים תקבלו בשורה משמחת בנדון זה. אתם יצירתיים יותר, חייכניים יותר ויוצרים הזדמנויות. תחושת הבדידות עדיין קיימת מול נושא בן/ת זוג, אבל מחמאות וסימנים כלליים של חיזור עושים לכם את השבוע. תחומי חינוך יהיו הנושא שבו תעסקו ותשתפו אחרים בצורך להדריך, לעודד ולכוון. למרות חוסר הזמן, מומלץ שלא לסרב להצעה לבקר, לשוחח או לשבת לקפה לזמן קצרצר.

תאומים
21.5-21.6

השבוע צפויים לכם מפגשים מבחינה חברתית בצורה פגישה פיזית או שיחת וידאו וצ'אט. למעזים קצת יותר מכך צפויות היכרויות חדשות והזמנות לבילויים למכביר. כבר מזמן מתגבשת בראשכם ההחלטה למעבר דירה. הפנויים יחשבו על מגורים משותפים עם בן/בת הזוג, הנשואים יחפשו יותר לשפץ ולתקן נזקים בבית ויסייעו לילדים בנוגע למגורים. יש לקחת בחשבון את כל ההשלכות בנוגע לכך. זה הזמן להתחבר לדמות חזקה אשר השלכתם מאחור במחשבה שתוכלו להמשיך בלעדיה, מפני שנוכחתם שאתם גורמים לעצמכם יותר נזק מאשר תועלת. כספים יגיעו בזמן, ההבטחות כלפיכם יקוימו. שבצו עצמכם בייעוץ טלפוני.

סרטן
22.6-22.7

השבוע אתם במבחני נאמנות כלפי אחרים ואולי גם בפני בן הזוג בנוגע: לאהבה, השתדלות וכספים. אתם לא מבינים את המניעים והטיפשות סביבכם, כולל את המלעיזים המעבירים ביקורת על עצמאותכם, על החיצוניות ועל חופש הדעה שלכם. קבלו ממני טיפ: תודו למי שגרם לכם לבכות ולא לזה שגרם לכם לצחוק. תזוזה חיובית מבחינת הציפיות שלכם ממוסדות שעד כה עיכבו תשובה ועזרה. מישהו יבוא לקראתם בנוגע לכספים או לעבודה או לקידום או לכול זה גם יחד. משהו שיתפרסם ברבים יגרום שתקבלו שם טוב ופרסום על פועלכם ועצמאותכם.

אריה
23.7-22.8

השבוע אתם יוצאים קצת להתאוורר, כולל זה שאתם מחפשים במקומות היותר נכונים אחר קידום או עבודה. העידוד שתקבלו במהלך החג יגרום לכם לנחת רוח ולאושר. מחמאות לגבי טוב לבכם יורעפו עליכם אבל לא תמיד תקבלו מזה טובות הנאה כלשהן. המשיכו לתת. שמרו על סודיות כי אין הברכה שורה אלא בדבר הסמוי מן העין. ייתכנו מצבים בהם תצטרכו להביע דעה מול אנשים הרוצים שתחרצו דין ביניהם. הפתעה בנוגע לכספים. מישהו קרוב ירגיש טוב יותר. הדאגה לילדים או לאחיינים תניב פירות של הצלחה וסיפוק הדדי.

בתולה
23.8-22.9

פעילות עם ילדים תהיה אינטנסיבית ומוצלחת השבוע בעיקר לאלה העוסקים בתחומי הדרכה והוראה. גם לאלה הדואגים לילדיהם או לילדי אחרים יגיעו המחמאות והפירות לא יאחרו לבוא. הפוגה בעוצמת הבדידות שהטלתם אתם על עצמכם. קשר מחודש עם גורמים הרוצים בטובתכם יוליד דברים טובים לזמן הווה ועתיד. שמחה של אחרים או עצבותם גורמת לכם להזדהות למרות שאתם עדיין חוששים ממגפת הקורונה שעדיין כאן. פעילות כמעט התנדבותית ממשיכה למשוך אתכם אליה בעוצמה רבה. הדאגה לבריאות ולמראה החיצוני חוזרת להוות חלק ניכר מהווייתכם. זה הזמן לשקול ייעוץ טלפוני דיסקרטי.

מאזניים
23.9-23.10

ציפור הנפש משתחררת בעקבות ההישאבות למעגל העבודה. הרצון שלא ליפול לעמקי הדיכאון מביא אתכם לבצע מספר פעולות דחופות כדי לשנות את המציאות. ההצלחה לא תאחר לבוא בנוגע לכספים ולהתברגות בפרויקט כלשהו בתחום הזקוק לכם במיוחד. הודעות ומסרונים יחדשו בכם את היצירה ואת הרומנטיקה שכאילו קפאה לאחרונה על מקומה. זכרו, תמונת החיים משתנה יום יום עד ליומכם האחרון, השתדלו לשנות אותה בדרככם, הגשימו חלומות מקוריים, אם לא אז חלק קטן מהם. זוגיות: רצוי לפני כל צעד החלטה, להתבונן לעומק ולבחון אותה מחדש לטוב ולרע.

עקרב
24.10-21.11

השבוע תסבלו מרעשים סביבתיים הבנויים מרגשי אשמה האשמות ונדנודי משפחה וחברים. מצד שני, השינוי באווירה בנוגע לחזרה לעבודה מעוררת בכם תקווה מחודשת לחזור לפעילות מינימלית בשביל הכיס, הגוף והנפש. הודעות מפתיעות אודות מכרים שנפגעו בריאותית מעציבה אתכם. אתם בריאים והקרובים ביותר אליכם מרגישים טוב וזו הנחמה בשבילכם. כספים יגיעו בזמן. מוסדות יפתחו שעריהם בפניכם. סידורים שפעם הפכו לסיוט פתאום מסתדרים לכם הרבה יותר בקלות. אתם ממשיכים לעקוב בגלוי או בסתר אחר אהבות קטנות וגדולות שחשובות לכם ותופסות לכם מקום נכבד בלב.

קשת
22.11-21.12

תקווה ליציאה לבילויים בעקבות הקלה במגפת הקורונה, לצד המתנה דרוכה לתנאים טובים יותר בנוגע לטיסות ולנופשים אחרים. כספים משתחררים ויספיקו לכם כדי להרים עצמכם מעל המים העמוקים בחזרה אל הרדודים ואל החוף הבטוח. עזרה ויד נעלמה תחלץ אתכם ממשבר מתמשך הנוגע לתסבוכות אישיות. אתם חייבים לתת יד כדי לקבל את היד המושטת לעזרה ולדחות הצידה שיקולים של כבוד, מעצורים וביישנות טבעית. הדאגה לאחרים מחלצת אותם מבעיות וזה גורם לכם לסיפוק. החג יעשה טוב אך יעיר ויזכיר לכם את הגעגוע לאנשים שכבר לא איתכם.

גדי
22.12-20.1

ענייני כספים ופתרון בעיות יעסיקו אתכם במהלך השבוע. יש בכם אנרגיות לפעילות קריירה, עבודה ויוזמה ואתם חותרים לכיוון שינוי מעמדכם. הרגעים הכי יפים יהיו בחברת המשפחה בחג הקרוב. הזמנות לבקר להעיר אתכם לעשייה או לקדם אתכם תיפול בידיכם במהלך החודש הנוכחי. קשרים מן העבר יחזרו לקדמותם אבל אתם כרגע לא בנויים בדיוק לאותה מתכונת כמו פעם. מישהו יעלה לכם את העצבים בנוגע להאשמות חסרות שחר. רצוי שתבליגו ואל תיתנו לו את העונג בללעוג לכעסים מכיוונכם. שבצו עצמכם בייעוץ טלפוני בנושאי כספים, ילדים וזוגיות.

דלי
21.1-18.2

לפנויים צפוי שבוע של שמחה ושל תקווה חדשה. אל תאפשרו להתלהבות לבלבל את יכולת השיפוט שלכם. השתדלו לנהל שיחות פשרה ואהבה וללבן את תיאום הציפיות שלכם מן הצד השני. זהו שבוע חשוב בנוגע לעבודה ותעסוקה, בחודש שעבר העניינים השתבשו דווקא בגללכם. קחו את החיים בקלות ואל תחזרו על הטעויות הרגילות ולא על הקודמות. היות וצפוי מפנה חיובי במצבכם הכלכלי, רצוי לא להתחייב להלוואות ולכל מחויבות אחרת דומה. אל תזניחו ועל תוותרו על הכוח של האדם המניע אתכם ומכוון לכם את הנתיבים כבר הרבה שנים.

דגים
19.2-20.3

השבוע אתם זקוקים נואשות להתנסויות חדשות, להתרעננות, לחופש ולהרחבת אופקים ואכן זה הזמן להיות מעשיים ופעילים בנוגע לייעוד ולהצבת מטרות. עשו כן ותיווכחו שלא יחלפו ימים רבים לגלות כמה מהר המטרות והיעדים שהצבתם מתגשמים. השתדלו לפעול בניגוד להרגשה הכללית האוחזת בכם ובקצות העצבים. נסו להרגיע את עצמכם באמצעות מדיטציה או פעילות ספורטיבית. זה הזמן להבין שהתעסקות אובססיבית במצבכם הכלכלי עלולה להזיק לכם ולסביבתכם הקרובה. נסו לעגל קצוות, אל תאחזו בעקרונות הישנים שלרוב הכשילו אתכם ושבגללם הייתם קרובים למטרה ושאותה החמצתם. צאו להליכה קרובה בשעות הערב.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay