טלה
21.3-20.4

אתם עדיין מתגעגעים לאהבה שהייתה לכם בעבר וזה לאו דווקא לבן/ת זוג אלא לנכסים הרגשיים החשובים. חלקכם אכן רוצה לחזור למי שבאמת אהבתם אבל מסיבות כאלה ואחרות השכל מכשיל ומעכב את הכול. לפנויים: הזדמנות להכיר דמות חדשה בסוף השבוע. קשיים בתחום הקריירה. צאו למקומות המועדפים והקרובים למקום מגוריכם, אבל למרות ההקלות בנושא הקורונה, עדיין הסכנה שרירה וקיימת. עשיתם אמנם פשרות בתחום הקריירה, אך יחד עם זאת, המצב הכוכבי מונע מכם להתקדם במה שהתחלת במישורי הקריירה. זה הזמן לפשרות זמניות כספיות טרם פריצה קדימה באזור ספטמבר-אוקטובר השנה.

שור
21.4-20.5

הקורונה עדיין מתעכבת כאן. אווירת ההמתנה לבאות תסתיים בכישלון הפרויקט בו לקחתם בו חלק, אך אל דאגה, הממונים ינסו לעודד את רוחכם. פחד מגל הפיטורים יכביד על ליבכם המיוסר ממילא. כספים ישוחררו לכיסוי חובות ובעיקר עבור עזרה לילדים. התרגשות כתוצאה מציפייה לתשובה בתחום הקריירה. זה הזמן להגיד לא לאנשים המנסים למשוך אתכם להשקעה בעסק כושל. המצב הכוכבי הזמני מונע מכם להתקדם במה שהתחלת במישורי הקריירה. מי שלא מועסק ירגיש שאין לו חשק וזמן לחפש עבודה, אלא לשמור על הבריאות האדם היקר לו באמת. צלצלו לייעוץ אישי.

תאומים
21.5-21.6

מצב הרוח האופטימי מנחה אתכם להאמין שאתם יכולים לסיים פרויקט ארוך ומפואר בו נטלתם חלק.  ואכן, אתם חוזרים אמנם למשהו מצומצם אבל זה יותר טוב מכלום. התרחקו מהימורים מוגזמים מידי, בכל תחום ועניין. הנשואים שבכם יזכו למעט נחת בחיק המשפחה הקרובה או החברים המשותפים. הקריירה דורכת במקום ואתם זקוקים לקשרים. ריב פעוט יגיע לידי הבנה בראשית השבוע הבא. זה הזמן לסלוח על הבגידה באמונכם. עליכם לפעול ביוזמה משותפת בנושא התעסוקה על מנת לפרוץ את מעגלי חוסר המזל והכישלון. פנו לייעוץ אישי.

סרטן
22.6-22.7

שבוע של חיוכים ושל תקווה אמתית לפניכם. אתם מופתעים לגלות שהשד לא הכי נורא בשטח התעסוקה. פחדים הקשורים לבן/ת הזוג נעלמים לזמן מה וזה קשור לתחושה שלא אוהבים אתכם כמו בהתחלה. עזבו את החשדות בכנות בן/ת הזוג, המשיכו בטיפוח ובשחזור האישיות הרגועה שאבדה לכם. הורידו את ביישנותכם הטבעית ואת האגו העוצר בכם מלהתקדם בסולמות הערכיים. בלי לחץ, הכול יסתדר לכם. השנה היא שנת רווחים. לימדו את צעדי הריקוד האינטימי ומטעויות העבר. גלו את עוצמת הסליחה מחדש. זה הזמן להשקיע בחיצוני וברכישת הידע המקצועי בכל דרך.

אריה
23.7-22.8

השבוע אתם באנרגיות אדירות וחיוביות למרות הקורונה והדאגה הגדולה למשפחה. שבוע ספונטאני וחיובי מצפה לכם במישורים חברתיים או אינטימיים. מקומם של קבוצת כוכבים במפה הכלל עולמית יעזור לכם להפעיל את האינטואיציה ואת הקשרים עם אחרים. זהירות יתר: נושא ההימורים ימשוך אתכם לזרועותיו. תדמיתכם תשופר. התחלה חדשה בתחום הרומנטי. הסבל שנגרם לכם מבני המין השני יבוא אל קיצו. לכם הנשואים, תיהנו מיחס מתחשב והוגן. תזוזה חיובית במישור הכלכלי שהתחיל במגמה כמעט התנדבותית. לאחרונה חשבתם המון על איך הדברים מתפספסים לכם ממש כשאתם מגיעים קרוב אליהם.

בתולה
23.8-22.9

הפאניקה קצת מתמתנת במישורים עסקיים ובתחום התעסוקה. אתם עוזבים את האשליות בנוגע לעזרה מוסדית ויוצאים להילחם על פת הלחם הקיומית, למענכם ובעיקר למען התלויים בכם. אתם מצליחים בכך בעיקר בזכות התכונה המקימה אתכם מההריסות ממש ברגע האחרון. בתחום האישי אין חדש ואין לכם כרגע רצון ויומרות חדשות בתחום. דחיות של נושא פריצה עצמאית או צמצום תחום זה נלקחים בחכמה. זוגיות: סיכוי לקרבה מחודשת ולצמצום פערי הסכמה ביחס לחלומות משותפים בשילוב הנוגע ליקירכם. זה הזמן לייעוץ אודות החלומות הכמוסים שלכם, כולל גם האהבה שבלב.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע עיקר ההתמקדות תהיה סביב נושא הבית והעבודה. האווירה הכללית משפיעה. אינכם מרגישים צורך כלל לבילויים או ליציאות מהבית, גם בשל השמירה שלכם מפני הקורונה ובגלל שתקופה זו תתאפיין בחשבון נפש עצמי ובשיחות הבהרה עם עצמכם ובכלל עם כמה מוקדים חשובים. קיים בכם רצון להעמיק קשרים משפחתיים וליצור סדר בסביבה האנושית הקרובה. זה עשוי להשתלם לכם בעתיד לצורך קירוב לבבות. לפנויים שביניכם אין זה הזמן המתאים להתחלות חדשות או למיסוד קשרים כיוון שאתם ירודים מבחינה אנרגטית. הטיפ השבועי: הימנעו מהלוואות או מעסקאות בעלות סיכון רב.

עקרב
24.10-21.11

השבוע תחושו רצון עז לפרוץ קדימה וליצור ביטחון כלכלי איתן למרות המתרחש מסביב ועם כל הסיכון הבריאותי בשל הקורונה. בעיקרון תהיו יצירתיים מאוד בתחומכם ורעיונות יצירתיים ישטפו את מוחכם בנתיבים אחרים. המועסקים או החוזרים לשגרה מחבקת: התקשורת עם הממונים עליכם תהיה קצת יותר טובה, לכן יגלו אוזן קשבת ליוזמה ובקרוב ייתנו לכם יד חופשית לשעוט קדימה. מבחינה מקצועית תוכלו ליצור את השינוי שכל כך רציתם במינימום הפרעות והתנגדויות. בתחום הרומנטי וביחסים עם המשפחה המצב רגיש ודי מקרטע. הטיפ השבועי: נסו להתקרב יותר לילדים שלכם ולהאזין להם.

קשת
22.11-21.12

השבוע, אך ורק למועסקים חסרי המנוחה ולשבים לעבודה: תוכלו לנשום לרווחה ולסיים בנינוחות פרויקטים שהכבידו עליכם טרם הקורונה. אל דאגה, שכן תחושו הקלה עצומה ותוכלו לקדם דברים עם פחות התנגדות. גם בתחום הזוגיות דברים יתאפיינו בזרימה ובהרמוניה. בעלי משפחות: זה הזמן לשפר גם את התקשורת ואת היחסים עם הסובבים אתכם, במיוחד עם ילדיכם. הפנויים שביניכם יוכלו להתחיל קשרים חדשים בקלות ובהצלחה רבה יותר. הטיפ השבועי: אל תאפשרו לאנשים למשוך אתכם בלשון. פקחו עין על מי שאתם חושבים כחברי נפש. צלצלו לייעוץ טלפוני אודות האפשרויות העתידיות.

גדי
22.12-20.1

השבוע תחושו בבלבול ולמרות שאתם בני המזל אולי הכי אנרגטיים ביחס לכלל המזלות, תחושו בחוסר מוטיבציה ועייפות. אל בהלה, המצב זמני בלבד, פשוט רצוי שתדחו חלק גדול מהתכניות לשבוע מוצלח יותר אנרגטית. תוך שלושה חודשים מעכשיו פתאום ולמרות הקורונה. מבחינה כלכלית המצב ישתפר בהדרגה ותחושו הקלה ממשית עם קבלת כספים ממקורות שהתעכבו מלהגיע אליכם. הפנויים שביניכם יחושו השבוע ברצון עז להתקרב או לקשר חדיש או מחודש, לכן צניעותכם הידועה. מומלץ להיראות בחוגים חברתיים בעלי הפוטנציאל המתאים לכם, כולל גם שלא לבחול בלהיכנס לאתרי היכרויות איכותיים. לא לשכוח את הספורט.

דלי
21.1-18.2

השבוע מתגברים הרצונות בתחום הפיננסי. בדקו את האפשרויות העומדות לפניכם והתעמקו בהם, זו אמנם לא תחזית אישית, אבל התוצאות לא תאחרנה לבוא. מאידך, אם אתם מתכננים לכיוון עסק עצמאי, היזהרו מהלוואות ומלהניע אותו לכיוון כלשהו בזמן הקרוב. לאור מגפת הקורונה שעדיין כאן, אתם רשאים אך ורק לתכנן וללמוד אותו אם שתשקיעו בו את כל כולכם. אם חשבתם על שותפים לעסק עם קרובים וחברים, אתם עלולים לקלקל מערכות יחסים. לפנויים: האטו את קצב החלטות לגבי זוגיות. אל תיכנעו בכל מחיר ללחץ הסביבתי רק בגלל שמצפים מכם.

דגים
19.2-20.3

השבוע שלכם מתאים לעיצוב הבית ולסידורו. האטו את קצב הקניות וחכו להזדמנויות לרכישות זולות ומוצלחות. לצעירים: האווירה בבית אינטימית ואוהדת ומגבים בחום כל החלטה ועשייה שלכם. גם בעבודה ההתנהלות שלכם ברורה ומדויקת, פרויקטים שנתקעו בגלל מגפת הקורונה יסתדרו ותוכלו לבלוט ולהצליח יותר. לרווקים שביניכם: היכולת לתת ולקבל מקבלת פתאום גוון חדש, איתן מרענן. הגיע הזמן לקשר קבוע שיוביל אתכם למחויבות או לנישואים ולדגיגים קטנים חמודים ושלווים שיגיעו בדרך. הטיפ השבועי: זה הזמן לאכילה נכונה ולספורט נכון, בעיקר הליכה מהירה וקבועה. צלצלו לייעוץ טלפוני אודות האפשרויות העתידיות.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay