טלה
21.3-20.4

יחד עם ההקלה בעוצמת החרדה אתם מרגישים שדברים נעצרים לכם הרבה זמן, במיוחד בחודש האחרון. חודש מאי זה הזמן שתקדישו לעצמכם בנוגע לתחביבים, אבל בעיקר לחיפושים בתחומי התעסוקה, היוזמה האישית והקידום. בזוגיות אתם נותנים הרבה ומקבלים כמעט כלום, אבל כאמור זו לא הדאגה שלכם כרגע. לפנויים רגשית ופורמאלית: ייתכנו מהלכים חדשים מעוררי תקווה בנוגע לקשר שהתנדנד בעבר הלא רחוק. שימרו על חברים ישנים וטובים. השמיעו קול ביחס לחוסר הצדק במשפחה בנוגע לכספים שנגזלו מכם או כאלה שעתידים להגיע.

שור
21.4-20.5

השבוע למועסקים: סיכוי לקבל קידום ממש בקרוב. כספים משתחררים ועוזרים לכם לשרוד. סידורים דחופים במקביל למציאת תעסוקה או לשיפור הקיים. יותר מתמיד עליכם להיות קשובים לעצות בונות שבאות להקל עליכם את החיים. אסור לכם לכפות את דעתכם על אחרים. מישהו ינסה לעזור לכם לפלס דרך במישור התעסוקתי. זה הזמן לחפש את הסליחה מכוון גורם משפחתי שקופח כל השנים בהקשרי כספים וירושות. אתם חושבים על בן/ת זוג מן העבר למרות שכשאתם מסיימים קשר, אתם לא חוזרים לאחור. זה הזמן לצלצל לקבל ייעוץ טלפוני.

תאומים
21.5-21.6

שמחת החיים חוזרת אליכם. משהו באוויר מוציא אתכם השבוע לחפש את הכיוון הרומנטי ביתר שאת ולתקן את מה שצריך לתקנו. ההזדמנות לזוגות נשואים לשפר את הזוגיות עולה לדרגה נוספת וחיובית, רק זכרו שאסור ללחוץ את בן/ת הזוג אלא לתת אמון האחד בשני/ה. כספים יתעכבו אבל תקבלו רמזים לגבי הגעתם. סימנים של תחייה מחודשת של נושא התעסוקה והקידום ניכרים באוויר. לאומנים שביניכם: זה הזמן לעשייה ולהשתלב בעבודה רגילה ופחות לחלומות התלויים באוויר. אתם עוזרים לבן/ת משפחה ומרגישים שאתם לא מקבלים עזרה מאחרים.

סרטן
22.6-22.7

החג האחרון יצר בכם את תחושת הבודדים במערכה לשפר את תנאי הבריאות והמחייה של אדם קרוב. אתם מחפשים בעיניים אחר אהבה וזוגיות עד כדי כך שהתחומים האחרים מתגמדים נוכח הצורך בכך. זה הזמן להוריד מעל כתפיכם את התחשבות היתר באחרים. טפחו את הצדדים החשובים לכם באמת. אתם מנסים לשפר את הצד הכלכלי וזה מצליח לכם מעל המשוער. מישהו יכיר לכם את הצד היפה של החיים בדרך מקסימה ואוהדת. התסבוכת הרגשית סביב אחים עולה לדרגה קשה יותר. יש לכם יותר מזל בניסים הקשורים לכספים או לתחום ההימורים.

אריה
23.7-22.8

אתם לא מרוצים מהתוצאות הכספיות הדלות שהשגתם מאז תחילת השנה. נכון שייתכנו אכזבות מתחום הקריירה, אך יחד עם זאת אל דאגה, אתם במסלול הנכון לעבר הגשמה. בקרוב: הצעת עבודה מכיוון בלתי צפוי תשנה את ההרגשה שלכם מקצה לקצה. אל תמתינו לצלצול מאובייקט שהשארתם מאחור, זה הזמן ליזום מהלכי פשרה רומנטיים. השאירו חצי דלת פתוחה. רומנטיקה: הכבדות שבה אתם מתנהלים בשטח הרומנטי תרגיז את המצפים מכם ליזום. זה הזמן לצלצל לקבל ייעוץ טלפוני.

בתולה
23.8-22.9

אתם מאוד עצובים אך לא מראים זאת בחברה. השגרה המתוחה משפיעה עליכם לרעה. המלצה: אל תזנחו חברים נאמנים שהלכו אתכם לאורך כל הדרך. מישהו מיוחד יחוש בתסכולכם ויזכה אתכם בקרבה מועדפת. בהמשך השבוע כולם ייהנו מההומור שלכם ויתנו לכם את הבמה. בעיות אהבה שונות ממשיכות להעיב על רוב שטחי החיים. בקרוב תפנית חיובית ברוב השטחים. עליכם לתכנן את הצעד הבא במישור הלימודים והקריירה. אתם מחכים לתשובה בקשר לקריירה וזה גם קשור לתחום הרגש.

מאזניים
23.9-23.10

הפיטורים האחרונים או הירידה בתנאי העבודה ממשיכים להשפיע לרעה על מצב רוחכם. שישי שבת: בילוי ספונטאני ימלא אתכם במידה מסוימת של אופטימיות בנוגע לעתיד. גוף מסוים ימסור רמזים ברורים לגבי עבודה חדשה לה חיכיתם, אבל יחסרו לכם פרטים נוספים בנושא חשוב זה. אתם נפעמים מיפי הטבע ומן הכוחות השמימיים הקדושים. יש בכם נטייה לרוחניות מוגברת. אתם אוהבים לאהוב ולתת. זכרו, להיות ישרים וטובי לב אינם סימנים של חולשה ושאף אחד לא ינסה לשנות אתכם. בריאותכם במיטבה, שמרו עליה מכל משמר. זה הזמן לספורט ולטיפוח היופי והבריאות.

עקרב
24.10-21.11

משהו דוחף אתכם לנסות דרכים יצירתיות בתחום הרומנטי. עליכם להתייעץ בנוגע לכך כי המגרש הרומנטי מסוכן לכם. מישהו יבשר לכם על מפגש חברים עתידי. באמצע השבוע תופתעו לטובה מתחום הקריירה. הפנויים הבלתי מתפשרים יחפשו את הזיווג המתעכב והפעם יהיו מוכנים לפשרות קטנות אך לא גדולות מידי. מומלץ להיפתח לחברים וותיקים, היפגשו איתם. באופן כללי שבו עם מי שמבין אתכם תמיד ובדרך כלל. בתחום הקריירה: הפגינו אומץ, הזמינו את האויבים שלכם לשיחה נוקבת ומלאת אומץ. העזו לומר להם את שעל ליבכם ובכך תפתרו חצי מהבעיות והדאגות המעסיקות אתכם.

קשת
22.11-21.12

היצר המיני והאגרסיביות יאפיינו את הגורמים החיצוניים כלפיכם. אתם על טורים גבוהים בנוגע לקיפוח וחוסר צדק. זהירות: תגובתכם לכל אלה עלולה לגרום לערעור מעמדכם החברתי. אתם רגשניים מידי. מקור בלתי צפוי עשוי להוציא אתכם מהמערבולות הרגשיות. התרכזו באינטרנט בהקשר החיפושים אחר אהבה ונתינה. כספים עומדים להגיע אליכם ממקור כלשהו. הצעה לעשות משהו שיניב כספים תגיע ממקורבים. יידעו אתכם בהקשר למפגש אליו אתם חוששים להגיע. הורים: זה הזמן להתרכז בטיפוח רעיון שיקום המשפחה והילדים. סוף השבוע הקרוב יהווה כפיצוי לכל ימי השבוע. זה הזמן לצלצל לקבל ייעוץ טלפוני.

גדי
22.12-20.1

הפיצוי השבועי לכל הבלגן שבסגר יופיע מצד משפחה וחברים. סוף סוף אתם מצליחים לשחרר משהו מעברכם שהטריד אתכם. אתם מבקשים להגיע למטרה מסוימת והופכים עולמות על מנת להגיע אליה. כספים המאחרים לבוא יכניסו אתכם ללחץ נוראי. אתם חשים מאוכזבים, נדמה שעשיתם מקח טעות. עד כה חייתם באשליה שהעניינים יסתדרו מעצמם. זו טעות, שכן בזוגיות חייבים שני הצדדים להשקיע. הרקיע מביא בכנפיו מזל והצלחה לאלה מכם העוסקים בתחומים שמטרתם להביא מזור ורפואה לזולת. אתגרים חדשים שאיתם אתם מתמודדים בהצלחה מרובה, גורמים לתחושת סיפוק ולאופטימיות.

דלי
21.1-18.2

ניחנתם בנטייה טבעית לאופטימיות. אתם זקוקים למרחב ולהרפתקאות ותקופת הסגר והקורונה מלחיצה. כדאי לקחת נשימה עמוקה ולהשלים עם העובדה שבתקופה המאוד קרובה תתקשו לשלוט במצב במאה אחוזים. אתם זקוקים נואשות להתנסויות חדשות, להתרעננות, לחופש ולהרחבת אופקים. ההווה הרומנטי נעשה קפוא וכדורך על שמריו. זה הזמן להבליג, להמשיך להתנהג ברוך ובהתחשבות בבן/ת הזוג והשבוע תראו פרי בעמלכם. אתם יחסית מחזיקים מעמד מבחינה כספית אך ירדתם בהכנסות. בקרוב תקבלו הצעה נוספת שתגדיל את הכנסתכם. לשוחרי הלימוד וההכשרה: תגלו אפיקים חדשים שיענינו אתכם. זה הזמן לספורט ולאכילה נכונה.

דגים
19.2-20.3

השבוע אתם חשים בצורך להתפרק, אך יחד עם זאת מוותרים ואתם מסתגרים בתוך עצמכם. אתם מוצאים משהו שחשבתם כי איבדתם, וגם מוצאים דרך להסביר בעיה שסחבתם לאורך השנים. מטרות זוגיות ישנות ומשותפות עולות על הפרק. סוף השבוע יאכזב מבחינת הזוגיות והחברויות. אינכם רואים דברים באור הנכון. הפחדים הקשורים במישרין ובעקיפין לנושא העבודה והקריירה בעיקר. כדאי לכם להירגע, שכן בימים שלישי ורביעי תתחילו לחוש טוב יותר. התחילו לחשוב על מיסוד קשרים רומנטיים. בקרוב תדעו מי החבר/ה האמתי/ת והנאמן/ה שלכם. רגעים משמחים בחיק המשפחה הקטנה שלכם.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay