טלה
21.3-20.4

לאור ההפוגה במשבר הקורונה, תיפגשו השבוע עם חברים ובני משפחה יקרים. הפנויים יזכו לימים קצרצרים ומעוררי רגשות. הנשואים ייהנו מרגעים של הקשבה, במיוחד בחברת אהבתם המסורתית. תרוו נחת מהילדים ומהאחיינים. המחשבות על ייעודכם לא נותנות לכם מנוח. הפנויים עם קשרים רציניים יחושו שזה הזמן להתחייב ולסגור על תאריכים בהקשר זה. השבוע אמנם טוב, אך זהירות, כי האופטימיות שנסכו בכם עלולה לסחוף אתכם לבצע מהלכים הרפתקניים מדי. השתמשו בכספכם לשם סגירת הלוואה ישנה או בחיסכון לטווח הארוך. זה לא הזמן לרכוש דירה, גם אם אתם רוצים מאוד.

שור
21.4-20.5

יום ההולדת שלכם בסימן של עצבות והוא לא ממש כמו בכל שנה, אבל בסך הכול נזכור שכולנו חייבים תודה לבורא עולם על שאנחנו בריאים ושלמים וזה מה חשוב בתקופה זו. למועסקים החוזרים למעגל העבודה: אתם נכנסים לפרויקט שלמענו תקדישו הכול. מהר תגלו כי לא יהיה לכם זמן אפילו לא לעצמכם. למחפשים לעבור שינוי והסבה מקצועית: גורמי תעסוקה ירמזו לכם על כיוונים כלשהם. סימן חיובי במישור הרומנטי. המשפחה מעמידה אתכם בניסיון על רקע ירושה או בשל כספים אחרים.

תאומים
21.5-21.6

אתם בעלי מצב רוח טוב. השיפור הכוכבי מביא אתכם להתעניינות זהירה לגבי מקום עבודה חדש ומאתגר. החוזרים למעגל העבודה מלקקים אמנם פצעים אבל עצם האקשן המחודש כבני מזל תאומים הדינמיים, עוזר לכם מאוד מבחינה נפשית. במישור הרגשי: אל תתנו לטיפוסים המתיימרים לשחק אותה כחברים שלכם להוריד לכם את מצב הרוח. אל תוותרו למי שחופר לאחד ההורים שכאילו הוא יותר חשוב. ייתכן שהמפתח כעת נמצא בידי האימא, אבל היא מוסתת על ידי מישהי אחרת במשפחה. מגעים חשאיים סביב סולחה או ריכולים מתנהלים מתחת לאפכם.

סרטן
22.6-22.7

השבוע משמח ומלא באנרגיות עד כדי שבהשוואה לעבר הקרוב המדכא ייחשב כחגיגה. הגברים והנשים ייהנו מהמון אהבה. במיוחד אתן הנשים: כל היחס והחום שביקשתן מבני המין השני, יורעפו כלפיכן ובגדול. התרכזו במה שהלב שלכם רוצה באמת. לצעירים ברוחם: לא להתחשב בלחצים הבאים מהמשפחה. אתם ממשיכים לשמור על סודות מן העבר ויודעים שאין הברכה שורה אלא בדבר הסמוי מן העין וזו אכן הדרך הנכונה לגביכם השבוע. אגב: רוב בני מזל סרטן היו 'מסודרים' או בעבודה או כתוצאה מתמיכה כספית כלשהי.

אריה
23.7-22.8

הדגש השבוע יהיה על תחום העבודה, הכספים או קידום. אתם נחושים להגיע למטרתכם ומונעים בכוחות מחודשים. לגבי רובכם אני צופה כי תתוגמלו בשל כך. לדורשי העבודה ולממתינים לתשובה כלשהי בנושא: לא תאמינו, אבל אתם קרובים יותר מתמיד למציאת דרך בתחום התעסוקה, כולל גם העלאה בדרגה. נושאי הכספים והרגש יקודמו במפתיע. יש מצב לקבל הצעות רציניות מהתחום הרומנטי. כדאי לכם לנסות את זאת אך מומלץ לשקול בכובד ראש כל הצעה. אתם עדיין דואגים לבן משפחה החולה והזקוק לעזרה, כיוון וסעד.

בתולה
23.8-22.9

אתם חדורי הרגשה לקום ולעשות משהו בכדי לשבור את מעגלי השעמום. הכמיהה לנופש ולספורט מתגברת. האנרגיות העצורות שואפות להישגים בתחומי הרגש והקריירה. אתם מרעיפים אהבה על כולם. הסימפטיה שתקבלו תבוא במיוחד מכיוון הילדים הרעבים תמיד למגע ולחום. התרחקו מהימורים כלשהם. אל תתבוננו על העתיד מבעד למשקפיים ביקורתיות מידיי. תחשבו עם הראש. אתם טובים בזה בדרך כלל. זה הזמן להתנקות על ידי פתיחות והרחבת המעגל החברתי. זה הזמן לייעוץ טלפוני כדי לדעת על איך לשנות את פני המציאות לטובה.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע ייפתח סביב הנושאים: האהבה, הכספים ובנוגע לתקווה לתפנית בתחום הקריירה. אתם מרבים להשתמש באינטואיציה בכל הנוגע לאהבתכם ולחום הרגש. הפנויים יבקשו לבנות את הפינה שלהם. הכסף מגיע ומשחרר חלק מלחציכם הידועים. לבעלי חוב: זה הזמן להשיבו לבעליו. חסכו לטווחים ארוכים יותר מאשר תכננתם תחילה. אתם דוחים קנייה או שיפוץ החצר או הבית. האינטואיציה שלכם מוגברת, אתם מוצפים בתחושות של דברים מסעירים העומדים לקרות לכם בקרוב. לפנויים: קחו סיכון, אל תסגרו את הדלתות בפני מחזרים. בן/ת הזוג שבבית מגלה דאגה ואכפתיות.

עקרב
24.10-21.11

השבוע קצב החיים המשתנה מבלבל אתכם. קשה לכם להתמודד עם השגרה. אתם מחפשים ריגושים חדשים אך מרגישים שהכול תקוע כמו חסום ועומד על מקומו. בגזרה התעסוקתית או העסקית עליכם להתמודד עם שינויי טעם ולהתפשר על עבודות שבעבר לא הכי רציתם לקבל. רומנטיקה: הסבלנות תשתלם נוכח הקשיים. אתם מפנטזים על טיול או על בילוי נוסטלגי-רגשי, אך בסוף, כרגיל או לאור הנסיבות בעולם, דוחים זאת למועד אחר. לבעלי עסקים שהחזיקו איך שהוא מעמד: זה הזמן לחפש קידום כלכלי ולפרסם. פנו לייעוץ אישי טלפוני בנוגע לבעיות.

קשת
22.11-21.12

השבוע אתם קצת יותר רגועים יותר ביחס לכיוון הכללי. שימרו על חברים ישנים וטובים. מגעים לקניית נכס יקר או לשפרו מכניסים אתכם ללחץ ולדחיות של דברים אחרים וחשובים. רגעים יפים בחוג המשפחתי ימחקו אכזבות מהצד הכלכלי. בגלל המצב בעולם ובארץ, כניסת כספים כמו יוקפאו וגם תרגישו שאנשים חסמו אתכם. אכן, יש אנשים המפריעים לכם לזרום וליצור משהו טוב במישור העבודה. צפוי חלון של הזדמנויות במישור הרומנטי, בקשרים או בנושא נישואין מעוכבים של בני משפחה. זה הזמן לקצת ספורט ולטיפוח היופי והבריאות.

גדי
22.12-20.1

למרות ההקלות, אתם מרגישים שדברים נעצרים לכם הרבה זמן, אבל זה במיוחד בחודש וחצי האחרונים. בראשית החודש הקרוב קצת תקדישו לעצמכם בנוגע לתחביבים ולהתעניינות בבילויים או בחילוץ עצמות. מישהו ינסה לעזור במישור התעסוקתי. בזוגיות אתם נותנים הרבה ומקבלים מעט מאוד. לאלה שנמצאים במצב של ריחוק עם בן/ת הזוג או לפרודים: ייתכנו מהלכים מעוררי תקווה בנוגע לקשר שהתנדנד בעבר הלא רחוק. אתם מתוסכלים וכועסים. השמיעו קולכם דרך האינטרנט ביחס לחוסר הצדק בעולם ובארץ בנוגע לכספים שנגזלו מכם. פנו לייעוץ טלפוני בנוגע לבעיות.

דלי
21.1-18.2

אתם מרגישים בחסימה ארוכה במזל כאילו חסמו אתכם, אך בשבוע הבא, גל הפתיחות שסחף את בן/ת הזוג כלפיכם ימשיך למלא את ליבכם באופטימיות. למתעקשים למצוא אהבה: זה הזמן לשנות גישה ולהיפתח. חפשו באינטרנט אחר הזדמנויות שונות. למועסקים: המשיכו להיות חייכנים במקום העבודה, זה ישתלם בקרוב. זה הזמן לסידורים שונים בנוגע לילדים, דבר שיפנה לכם זמן לצאת קצת ולנשום אוויר. החובות שבהם הסתבכתם עדיין מעיקים. אתם מבקשים עזרה ממקורות אחרים ומחכים לתשובה בנדון. זה הזמן לשנות את סדר העדיפויות לגבי תשומת הלב המגיעה לאחרים מכיוונכם.

דגים
19.2-20.3

הגבילו את עזרתכם מפני גורמים העלולים לנצל את תמימותכם. התעסקו יותר בפתרון בעיות מבית מאשר בבעיות של אחרים. היו יותר פתוחים לביקורת בונה על מנת לדעת היכן אתם טועים במישורי האהבה והקריירה. כרגע הכול כמו קפוא. חסר לכם מידע אודות מה שאתם מחפשים, אם זה קשר או תעסוקה או קידום אותו תמצאו דרך חברים נאמנים וגם דרך האינטרנט. זה הזמן לייעוץ בנוגע לעתידכם. פנו ליועצים שיפתחו בפניכם את הדרך. אלה שלא מצאו את בחיר/ת ליבם מוזמנים להתקשר ולבקש ייעוץ אישי בכל התחומים.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay