טלה
21.3-20.4

החג האחרון לא היה מושלם אבל הקורונה רחוקה מכם וזה החשוב כרגע. זה הזמן לנצל את הזמן למחשבות ולניקוי הלב והנשמה. התחילו בריפוי וגמילה מהרגלים רעים, הימנעות מחשיבה שלילית, התחברות לאמונה בעתיד טוב ובעצמכם. התחילו בהימנעות מכעסים. אתם שמחים שדחיתם נסיעה, שלאור המצב גם לא תצא לפועל בקרוב. אחרי חג העצמאות והלאה, צפו להתחלות חדשות וממוזלות בתחומים שונים בחיים. הזדמנות לקבל כספים המגיעים לכם עוברת דרך מלחמה עם מוסדות ומערכת המשפט. חששות בהקשרי לימודים והתמקצעות. פנו טלפונית על מנת להתייעץ על הצד הרגשי והכלכלי שלכם.

שור
21.4-20.5

הקורונה מחלישה את אחיזתה בהווייתכם. רואים את האור שבקצה המנהרה. חג העצמאות בפתח ולמרות החשש למען הסובבים אתכם, הפגינו ביטחון מחדש, כי זה מה שמצווה עלינו לעשות. לפנויים: פעילות חברתית מצומצמת תמשוך אתכם למקום בו יימצא מזלכם בנוגע לאהבה. זה הזמן להיפרד מקשרים רופפים שלא נותנים לכם מאומה. קריירה: מציאת מוצא תעסוקתי אחר או שייתכנו בקרוב מהלכי קידום ביחס אליכם. זה הזמן להפיק תועלת מיחסים משפחתיים בנוגע למטרות שונות. מי שאין לו קשר זוגי יחפש אותו דרך שידוך או דרך האינטרנט. אתם רוצים לסגור על לימודים ומהססים.

תאומים
21.5-21.6

משיכה לרוחני מקנה לכם לאחרונה עוצמה יתרה. יש אנשים הרוצים בטובתכם והקשורים לחברים ולמשפחה, שימו לב אליהם. הקשיבו לעצות של אלה שאמרו לכם לשנות את דרככם - בכל תחום. זה הזמן למאמצים על מנת למזער את המצוקה בתוך הזוגיות העכשווית. החליטו לרדת מהעץ בנוגע למשרה גבוהה ואיכותית כפי שרציתם. עליכם לבנות גשר זמני בצורה של פשרה עם החלומות המקוריים. זה הזמן לחפש עבודה מאומצת, להוריד אגו על מנת לחסוך כסף שיאפשר לכם ללמוד או לפתוח ביזמות אישית שחלקה מן הבית. זה הזמן לפנות לייעוץ טלפוני אישי במידה ואתם מבולבלים.

סרטן
22.6-22.7

הקורונה מחלישה את אחיזתה בהווייתכם. אתם רואים את האור שבקצה המנהרה. לקראת חג העצמאות טרדות היום והשעה ייעלמו כלא היו בחברת המשפחה הקרובה ובעיקר בגלל הקשר המיוחד השומר עליכם מכל משמר. באופן כללי: אל תתנו למשהו פתאומי העלול להוציא אתכם מהשגרה החיובית. התנזרו מגישה הרפתקנית שבאה על חשבון בן/ת הזוג שבבית. בעבודה תגלו משהו יוצא דופן וחיובי ביחס לכלל הדברים שעשיתם. שאלות בנושאים הקשורים לחיי הזוגיות מציקות לכם. אתם מבקשים תשובות אבל לא מקבלים. חפשו באינטרנט אחר הזדמנויות הקשורות לפיננסים וליחסי חברה.

אריה
23.7-22.8

אתם מרגישים שכפו עליכם הר כגיגית, כלומר, אונסים ומכריחים אתכם לעשות דברים שאינכם רוצים לבצע. מסתבר שטוב ליבכם לא מסייע לכם כל כך בתחום הבית המשפחה והסביבה הקרובה, אבל זכרו שבשמיים שופטים מידה כנגד מידה. תתעודדו וזכרו: אם עושים לכם רע זה יחזור כלפיהם פי כמה רע. אם יעשו לכם טוב, זה יחזור אליהם כפליים בטוב. הצד הכלכלי עדיין תקוע אבל יש סנוניות המבשרות את הגעתכם לחוף מבטחים. מישהו היודע את נפשכם מנסה לעזור. התרכזו בעבודה ובקידום ופחות בבילויים ובהוצאת כספים מיותרת. אהבה ישנה צופה בכם מרחוק.

בתולה
23.8-22.9

אתם מבריאים מההתקררות האחרונה. הורידו ביקורת כלפי אחרים. זה הזמן לפקוח עיניים בדרכים. משהו הקשור לעבר הרגשי עדיין ממלא חלק גדול וחשוב. אין לכם כוח להתמודד עם משפחה וביקורת. אמנם בריאותכם מתייצבת, אך לעומת זאת אתם ממשיכים לדאוג לבני משפחה קרובים. סימנים ראשונים של יציאה מחובות. שמרו על הילדים מהתקררויות ושחלילה לא ידבקו מהנגיף המסוכן. לפנויים: תקופה טובה מצביעה על כוונות חדשות בתחום הרומנטי ועל מחשבות לגבי מהות מוסד הנישואין. אתם מתלבטים אם לשאוף לחיות עם בן/ת זוג מתחת קורת גג אחת או להתחתן בחתונה דתית כובלת.

מאזניים
23.9-23.10

אתם חוששים בצל מגפת הקורונה אבל לאט לאט מרגישים שאתם מסוגלים לחזור לשגרת עבודה ומחפשים זאת דרך האינטרנט ובכל הדרכים האפשריות. בראשית יולי הקרוב אתם מקודמים במקום הנוכחי או בעבודה אחרת שתמצאו קודם לכן. זה הזמן לרענן קורות חיים ולהיות הראשונים בלשלוח אותם למקומות הראויים. הקשר הנוכחי הרומנטי מסביר פנים, אך ההיסוסים כלפיכם רבים. שימרו על הסודות הקשורים למשפחה מפני זרים. זהירות, מישהו מושך אתכם בלשון על מנת לפגוע במעמדכם בעבודה. בריאותו של בן משפחה קרוב ממשיכה להטריד את מנוחתכם. זה הזמן לייעוץ טלפוני ממוקד בעיה ופתרונות.

עקרב
24.10-21.11

השבוע תתכננו תכניות להשקעה לטווח הארוך או שתצברו כספים למטרה חשובה. מובטח לכם שהדמות הקרובה תעמוד מאחורי ההחלטות הללו. התרחקו מהימורים ומכל עיסוק המריח מספונטאניות, טיפ: אם הצלחתם בכך, מנעתם את חורבנכם העתידי והרגשי. דמעות של אחרים ינגנו על מיתרי ליבכם. צאו מהביישנות הטבעית שלכם. עשיית הדבר הנכון בלב שלם תאפשר לכם להתחבר אל היועץ הפנימי שקיים בכם. במידה ואינכם מצליחים לעזור לעצמכם, פנו לייעוץ והכוונה של איש מקצוע על מנת לפרוק מהלב ולמצוא פתרונות מהירים ויעילים לכל נושא ועניין.

קשת
22.11-21.12

השבוע מציב אתכם בנקודה בה עליכם לתכנן את צעדיכם לטווח הרחוק ואיך להסתכל על החיים שקיבלתם במתנה. למרות מגפת הקורונה, מהלך פיננסי נבון יגרום לכם לחיוך רחב. הגדרת יעדים ברורים והצבת מטרות מוגדרות יסייעו לכם להתמקד בנתיב אשר יוביל למימוש מטרותיכם. הזמן לנסות קשרים חדשים. המחויבים רגשית: אתם חשים שהמערכת הזוגית בה אתם מצויים אינה מספקת לכם את כל מה שאתם זקוקים לו והייתם שמחים אם בן הזוג היה מגלה יותר יוזמה ויצירתיות, עליכם לזכור ש"נאה דורש – נאה מקיים" ושגם עליכם חלה החובה לחדש ולגוון.

גדי
22.12-20.1

בצל מגפת הקורונה: ויכוח וחוסר הסכמה עם חברים או בני משפחה חייב להתברר ומהר. התעלמות מכוונת והטמנת הראש בחול רק יחמירו את המצב. נכונות להקשבה ונטילת אחריות אישית מצדכם תוכל לשחרר אתכם מהסוגיה הזו במהירות. לרבים מבני מזל גדי יש את התחושה שבן/ת הזוג לא עושה מספיק על מנת לשמר ולטפח את הזוגיות ולמעשה סומך/ת עליהם בכל הקשור לנקיטת יוזמה וליצירת אווירה מתאימה. לרווקים ולפנויים: שבוע חיובי שיאפשר לכם להציג את עצמכם באור הנכון. פנו לייעוץ והכוונה של איש מקצוע על מנת לפרוק מהלב.

דלי
21.1-18.2

כספים: השבוע רצוי לשמור את הכסף בתוך הארנק ולהימנע מבזבוז מיותר. התאפקות ודחיית סיפוקים למועד אחר תשפר את המאזן שלכם. אווירת קדרות ופסימיות משקפת את הפן הזוגי שלכם והדבר גורם לכם להתרחקות נפשית מבן הזוג. עליכם לדעת ולהבין, כי דווקא ההתקרבות היא התרופה למצבכם. קרבה אמתית היא אחת מההנאות הגדולות ביותר שמציעים לנו החיים. בכל אחד מאתנו טמון פוטנציאל אדיר להעלאת רמת הקרבה והאינטימיות וזאת בתנאי שנהיה מוכנים לערוך כמה שינויים בהתנהגות הזוגית שלנו. רק חשיבה חיובית תאפשר לכם לעשות זאת.

דגים
19.2-20.3

בצל הקורונה מתעוררים ויכוחים ומריבות דרך האינטרנט ובטלפון. אנשים שעזרתם להם מנסים לרכל עליכם ולומר עליכם דברים רעים, אבל זכרו: המוציא מחברו עליו הראיה. דרשו מהמאשימים להוכיח את מה שהם טוענים. יסתבר שאין להם הוכחות לכך. תעסוקה: תופתעו לשמוע על מציאת קצה חוט בנושא חשוב זה. מצבה הבריאותי של דמות יקרה ישתפר ללא הכר. אתם מחליטים על שינויים בתחומי הבית. תיקון של משהו, קניות קטנות ועזרה לזולתכם - השבוע. אתם גם מוכנים לוותר בכדי לנסות ולשפר את מערכת היחסים שלכם עם בני הבית.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay