טלה
21.3-20.4

גם בתקופה הנוכחית, בצל מגפת הקורונה, הסגולות לתת מעצמכם ממשיכות להכשיל אתכם בדרך להשגת המטרות - בעיקר החברתיות, באהבה ובכל התחומים שלגביהם יש לכם ביקורת. למרבה הפלא הסתדרתם איך שהוא עם כל ההוצאות הכספיות הנלוות לחג. אתם מצפים לסכום כסף שיאזן את חשבון הבנק. אתם לא מסוגלים לקום ולהתמרד ודוחים זאת למועד מאוחר יותר, לעזוב מערכות יחסים בגלל הילדים. אתם נתקפים בפחד נטישה. אתם מחפשים יד מכוונת שתיתן לכם הבנה למה שאתם עברים ולאן אתם פונים. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי בנושאים החשובים לכם באמת.

שור
21.4-20.5

הקורונה יצרה שבוע של אי הבנה בנושאים שבינו לבינה ובין הילדים. כעיקרון אתם מעניקים יותר מידי לילד/ים, זכרו: אל תגביל את ילדיך על ידי כך שתקל על חייהם. למרות האהבה שבלב, התנהגות בן/בת הזוג עולה לכם על העצבים. למרות שלא תעזבו, אתם מרצים את עצמכם במחשבה שאתם מחפשים את הרגע המתאים לקום ולעזוב. הצעת פשרה שוב נופלת על אוזניים אטומות. חפשו באינטרנט אחר הסבה מקצועית ולימודים. חבר/ה ובני משפחה יעזרו לכם לעבור את המשבר הנפשי המתמשך. שוחרי התעסוקה ימצאו הזדמנות לשנות את גורלם המקצועי והכלכלי.

תאומים
21.5-21.6

הקושי שלכם להיות לבד בולט בימים אלה ובלט במיוחד בערב הפסח ובחול המועד עצמו. אתם אוהבים פעילות, להעניק ולקבל מאחרים חיבה ואהבה. שאלות בנושאים הקשורים לחיי הזוגיות מציקות לכם. אתם חושבים על תמונת העתיד וזה הזמן הנכון להרהר קצת בעצמכם. זכרו: תמונת החיים משתנה יום יום עד ליומכם האחרון, השתדלו לשנות אותה בדרככם, הגשימו את חלומותיכם המקוריים, אם לא אז חלק קטן מהם. אתם מבקשים תשובות אבל לא מקבלים תשובה. זה הזמן לחפש דרך האינטרנט תשובות לשאלות, כולל להכין את 'היום שאחרי בנוגע לתעסוקה ולהיחלצות מתקיעות.

סרטן
22.6-22.7

קצב החיים מבלבל אתכם השבוע. אתם חוששים לבריאותכם ולבריאות היקרים לליבכם. קשה להתמודד עם השגרה. אתם מחפשים ריגושים חדשים. הנשואים: הסבלנות תשתלם נוכח הקשיים. רגעים יפים בחוג המשפחתי ימחקו את האכזבות מהצד הכלכלי. אתם מפנטזים על טיול, אך בסוף דוחים זאת למועד אחר. לזוגות ותיקים: הגיע הזמן שתקדישו מעט זמן לעצמכם הנוגע לתחביבים, כמו מוזיקה קריאה וכל היתר. בזוגיות אתם נותנים הרבה ומקבלים כלום. לפנויים ולמתאמצים בלבד: צפוי לחלון הזדמנויות במישור הרומנטי ובנישואין. זה הזמן לייעוץ אישי טלפוני בנוגע להכוונה לזמן עתיד.

אריה
23.7-22.8

השבוע אני לא ממליץ על מהלכים שיחשבו יותר מאוחר כשגויים. מומלץ לדחות מטרה לסיים עם מקום העבודה הנוכחי, כי פשוט זה לא הזמן הנכון לעשות זאת. עדיף לחפש עבודה אחרת אבל לעשות זאת בשקט מתחת לרדאר. משמעות חיי הרוח נראית לכם יותר נהירה ומתגמלת. אתם שואבים השראה ישירות מהכוחות העליונים. השתמשו בכספכם לשם סגירת הלוואה ישנה או לחיסכון לטווח הארוך. זה לא הזמן לרכוש דירה, גם אם אתם רוצים מאוד. הפנויים: חפשו אחר הזיווג המתעכב. אתם מתוחים, שמרו על מוצא פיכם, בעיקר בסוף השבוע.

בתולה
23.8-22.9

השבוע אתם חוששים לבריאותכם ולבריאות הקרובים אליכם. זה הזמן לזכור: אין שום דבר רע בפחד כל עוד לא תיתנו לו להשפיע עליכם בהגזמה יתרה. ייתכנו מהלכים חדשים ומעוררי תקווה בנוגע לקשר שהתנדנד. שמרו על חברים ישנים וטובים. יותר מתמיד, עליכם להיות קשובים לדעות הזולת בהקשרכם. אסור לכם לכפות את דעתכם על אחרים. מישהו ינסה לעזור לכם לפלס במישורים מתגמלים כלשהם. הסיכוי לקבל קידום התרחק מעט אך הוא עומד להתגשם בקרוב, במקום הנוכחי או במקום אחר אליו תשובצו, תוך חודש ימים מעכשיו בערך.

מאזניים
23.9-23.10

קצב החיים בלבל אתכם במשך החודש ובמיוחד במהלך בערב פסח שנחגג לאחרונה. עדיין קשה לכם להתמודד עם השגרה. החל ממוצ''ש ומכל ימי השבוע, תזכו לפיצוי לטרדות היום והשעה שייעלמו כלא היו בחברת המשפחה הקרובה. קשרים ישנים יבואו לעזרתכם בנוגע לסוגיה משפטית וכנגד מוסד כלשהו. קשריכם יתהדקו בעבודה. הרחיקו גורמים שמסיתים אתכם כנגד כל מה שאתם מאמינים בו, מבחינה רוחנית וערכית. זה הזמן לבחון את הצד הרגשי ומגמות החיים האחרות בעיניים פקוחות ובלב פתוח. אלה שלא מצאו את בחיר/ת ליבם מוזמנים להתקשר ולבקש ייעוץ אישי בכל התחומים.

עקרב
24.10-21.11

השבוע זהירות: קשרים ישנים או חדשים ינסו לחדור אל סודותיכם הכמוסים ביותר. שמרו על איפוק והגבילו את עזרתכם מפני גורמים העלולים לנצל את תמימותכם. התעסקו בפתירת בעיות מבית יותר מאשר בבעיות של אחרים. היו יותר פתוחים לביקורת בונה, על מנת לדעת היכן אתם טועים במישורי האהבה והקריירה. אתם דואגים לגבי הוצאות כספיות שיצאו מכיסכם בתקופה האחרונה אך אל דאגה, כספים המגיעים לכם יגיעו אליכם בזמן. הפיקו נחת מהעבודה ומהלימודים. מי שהסתבכו ברגשות ובנושאים אחרים שייפנו לייעוץ טלפוני כדי לדעת איך מנצחים במלחמת הקיום.

קשת
22.11-21.12

השבוע בצל הקורונה ובצדק רב, אתם ממשיכים לבריאותכם ולבריאות הקרובים אליכם. קחו את הכול בקלות, למרות שהצד הכלכלי לא מאיר פנים. אתם משועממים ולא מוצאים את האהבה בלב אחרים. השבוע בסימן קשרים רומנטיים על ידי הפעלת הדמיון. אתם מחפשים לשבור את מעגל בדידותכם. אתם נוטים להרעיף רגשות בצורה לא מבוקרת. הפנויים זכרו: בחודשים יולי אוגוסט צפויה לכם הפתעה בתחום הרומנטי. לאלה שלא מאמינים, קבלו טיפ: מה שאתם מחפשים קיים באינטרנט וזה אומר מבחינה רגשית רומנטית ומבחינת עבודה וחברה. ארגנו מחדש את נושא הכספים והחובות.

גדי
22.12-20.1

השבוע מתחיל במצב כוכבי עם סימן לרגיעה, בעקבות זאת תזכו לשיפור בנוגע לצד הנפשי. טיפ: תשאפו אל האור והחרדות החשוכות ייעלמו מלילותיכם. נושא הכספים עדיין מדאיג, אך אתם נהנים מעזרה מפתיעה ולא צפויה. הבעיות המשפחתיות לוחצות אתכם להטות שכם למען אחרים, במיוחד למבוגרים שבמשפחה. במקביל, אתם יוצאים לחפש את הכיוון המקצועי. נסיעה שבוטלה שמרה על חייכם אך עדיין מעיקה על ליבכם ואינכם יודעים מתי כדאי יהיה לממש אותה אם בכלל. באמצע השבוע אתם עשויים להעמיק את הקשרים הרומנטיים והחברתיים. לצורך זה אתם נעזרים במחשב ובאינטרנט. זה מומלץ.

דלי
21.1-18.2

השבוע אני ממליץ שלא לעשות צעדים שיכניסו אתכם למחויבות כספית גדולה. אתם חשים כי אתם יכולים לסמוך על המשפחה יותר מתמיד. משהו אומר לכם לקנות דירה, אבל אתם חסרי אונים בנוגע לכך. המקצוע שלכם מתחיל להימאס ואתם מגששים לכיוון של שינוי. חפשו דרך המחשב נושאים היכולים למלא את חייכם באור חדש ואופטימי. צאו לבילוי קצר מידי יום סביב מקום המגורים, דבר שישנה לכם את מצב הרוח לבלי הכר. הפנויים שבכם ינסו למצוא מוצא ביחס לבדידותם וגם הפעם עשויים להיכשל במשימה זו. מומלץ לפנות לייעוץ אישי בנדון.

דגים
19.2-20.3

זה הזמן לחפש דרכים על מנת להגביר את הביטחון האישי ולצמצם את פחד הנטישה ביחס לבן/ת הזוג שאתם אוהבים. עליכם ללמוד להחסיר יותר מאשר אתם נותנים בדרך כלל. טיפ השבוע: כעת אתם לא יכולים להתלונן שאין לכם זמן פנוי, לכן אל תמרחו את הזמן בנוגע לדברים שאתם חייבים לעשות מזמן. תעשו משהו על מנת לשנות את המצב הכלכלי וגם את הדברים הנכונים במישור הרגשי. ייתכנו הצעות רומנטיות רציניות ומוזרות כאחד. אל תפגינו חוסר רגישות כלפי אלה המנסים לרכוש את לבכם מחדש. התקועים מוזמנים לייעוץ אישי.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay