טלה
21.3-20.4

בחול המועד אתם מתקשים לאחד את ההרגלים הישנים למקום אחד. כל זאת בשל הקורונה וההתעסקות התמידית בה. בכל מישורי החיים: אתם זקוקים להרבה סבלנות על מנת לאחות את שברי הלב והזמן. כספים המגיעים לכם יגיעו בקרוב. זה הזמן לתבוע פיצויים על נזקים או על דברים המגיעים לכם, מכל גורם שהוא. לאור המצב: הקידום שלו ציפיתם מתעכב, נעצר אך עוד השנה תזכו בו. מישהו שנטר לכם טינה, יתנצל בימים הקרובים בדרכו שלו. ימים של חרטה על שלא למדתם או שלא ניצלתם את ידע העבר.

שור
21.4-20.5

הנכם ידועים כמשפחתיים ואוהבי מסורת וכל דבר טבעי ושמרני. לכן, בערב החג ובחג עצמו, סבלתם מהעדר היכולת להיפגש עם מעט מהאנשים היותר חשובים לכם במשפחה ובכלל. צלצולים חשובים או שורות מרגשות, יוציאו חלק מהייאוש האופף אתכם לאחרונה. אתם זקוקים לשינוי בדרך החשיבה, בנוגע לאיך אתם מתקדמים הלאה בחיים, לאור המגפה המשתוללת בארץ ובעולם. הגיע הזמן לתכנן לחתור יותר רחוק בשטח הקריירה על מנת להגיע לאופקים רחבים יותר. רעננו וסגננו קורות חיים שיהיו יותר מעודכנים. אתם מאוד מבולבלים ובחוסר וודאות בקשר לכספים ולזכויות המגיעים לכם.

תאומים
21.5-21.6

לאור מגפת הקורונה הגובה את מחירה, ערב החג והחג יעברו עליכם בעצב רב כי אתם חברותיים מאוד ורגילים לתנועה ולתקשורת שמחה ותמידית. השבוע שלכם מסתכם בדגש על מתחים, ועל פעולות שגויות כמעט בכל התחומים. סודות עברכם הרגשיים נחשפים על ידכם ומועברים הלאה לאוזניים הלא מתאימות. אתם כמעט נשברים מעצם התקיעות בתחום האהבה. חשש גלוי מלהישאר ללא יכולות כלכליות מתאימות. התרכזו בתחומי הבית ומאחורי אנשים אמינים. בעוד כשלושה חודשים תתגלה לפניכם הזדמנות חדשה בתחום הקריירה. רעננו קשרים היכולים לעזור לכם להתקדם. אתם פוטנציאל מבוזבז.

סרטן
22.6-22.7

אתם ידועים כמשפחתיים והעובדה שאתם לא יכולים להיפגש עם כלל המשפחה מעצימה את בדידותכם. אתם מתפייסים ומצליחים לנצח את החולשה כלפי מישהו שפגע בכם המון זמן. שמרו על בריאותכם מאוד ובמיוחד את המערכת הרגשית. נצלו את פסק הזמן מהעבודה הקשה והקדישו את עצמכם לעצמכם. הוציאו ואווררו את הכישרונות הגלומים בכם, כי אתם מבוזבזים המון זמן. לציבור המועסקים ולאור הקורונה זכרו: לא לעזוב מקום עבודה בעת הזו ובמיוחד לא לפני שאתם מוצאים עבודה מתאימה אחרת. לא להיכנע למצבי הרוח המשתנים של בן/ת הזוג.

אריה
23.7-22.8

הקורונה והבידוד וגורמים לכם לדאוג לאחרים ולמקורבים. אתם מתעוררים למציאות בה אתם רוצים לשוט על נהר האהבה, אך פתאום מתברר שהסתבכתם ושאתם נגררתם ללא מעצורים אל מורד מפל האשליות. הפנויים יחושו שהזמן הנוכחי הוא לא הזמן להתחייב ולסגור על תאריכים ומועדים רומנטיים או 'אחרים וייתקלו בסחבת או בלחצים מצד בן/ת הזוג בגלל סיבות אישיות שונות ומשונות. הפנויים: אתם במצב של בלבול בהחלטות ביחס לבן/ת הזוג שאתם אוהבים ומכבדים, תוך שאתם בכלל לא יודעים במאת האחוזים על מהות הקשר ותכליתו. זה הזמן לייעוץ אודות עתידכם.

בתולה
23.8-22.9

קושי להביע את השמחה הפנימית כתוצאה מחוסר ודאות, המתנה, ציפייה וישיבה על הגדר. רבים מבני מזל בתולה נמצאים במצב בו הם צרכים לתת תשובות ולהגיע להחלטות לגבי מהלכים כאלה ואחרים, אשר אמורים לשנות את חייהם. הקלפים מצביעים על כך שעדיין אינכם בשלים לתת את התשובה האמתית והנכונה ביותר בעבורכם. לכן, אל תמהרו להשיב, גם אם לוחצים אתכם. הרשו לעצמכם לקחת פסק זמן קצר על מנת שתוכלו לחשוב על הדברים בצורה עמוקה ואמתית. מגפת הקורונה משמשת לכם כזמן לשקול ולהתעניין דרך האינטרנט לגבי דרככם המקצועית והערכית בחיים.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע אתם מושפעים ממגפת הקורונה ונלחצים בנושאים הקשורים לתחום הכספים והקריירה. לבעלי עסקים: עננה אפורה וכבדה מאיימת להפיל אתכם לעמקי הדיכאון. לשוחרי התעסוקה: הפיטורים האחרונים ממשיכים להשפיע לרעה על מצב רוחכם. טיפ: אסור לכם לפחד לחזור למסלול העבודה, רעננו את קורות החיים שלכם ושילחו אותם ראשונים לכול אתר באינטרנט המציע עבודות. חפשו חברים ישנים ונאמנים שמהם תשאבו את הכוח להתמודד. שמחה ביחס לבן/ת הזוג או לילדים, מוחקת חלק מאכזבות השבוע.

עקרב
24.10-21.11

חול המועד בסימן של געגועים לאנשים היקרים לכם ובדאגה לשלומם הבריאותי. מחשבות רבות תופסות אתכם. רציתם למצוא את שביל הזהב בתחום הקריירה, אבל בשל מגפת הקורונה נעצרתם השבוע בנוגע לקידום אישי ובהכנסות. לצערי, תחכו כחודשיים ימים נוספים לפני שתזכו להגשמה הנוגעת לקידומכם. המצב הרומנטי/רגשי תקוע, אבל אתם נדרשים לסבלנות נוכח הבטחות בן/ת הזוג. תודו שאמנם מה שהכי חשוב לכם כרגע זו הפרנסה ופחות הזוגיות והאהבה, אבל עמוק בלב אתם רוצים פרגון ואהבה אמתית. זה הזמן לייעוץ מקצועי טלפוני ביחס לעתידכם הכלכלי והרומנטי.

קשת
22.11-21.12

בימי חול המועד פסח אתם יותר מדי דואגים ביחס לקריירה כי אתם בעצם תקועים במקום. טיפ: המשיכו לחפש את הספרים ואת מסלול רכישת הידע, בעתיד זה ישתלם לכם. למרות הקורונה, בעוד כחודשיים שלושה תקבלו משוב מזל כוכבי, וזה יאפשר לכם לחפש שוב, את שאיבדתם בעבר בכל התחומים. אתם מרגישים קצת מחנק מצד בן/ת הזוג. מצד אחד אתם רוצים את המסגרת ומצד שני רוצים לשתף אחרים במועקות ובמחשבות האישיות שלכם. זה הזמן לרשום לכם את רשימת הצרכים והציפיות שלכם מן החיים ולא רק דברים התלויים באחרים כלפיכם.

גדי
22.12-20.1

השבוע בצל מגפת הקורונה אין סימן של יציאה מהבית אל מקומות פרנסה וחברה. המציאות נפלה עליכם בפתאומיות בו בשעה שאתם ידועים ברצינותכם ובמידת היוזמה והמרץ. אתם לא יכולים להמשיך בתוכניות שבניתם לאחרונה. תפרחו במסגרות עבודה, עם אופטימיות בלב. התרחקו מרכילויות על חשבון אחרים. עידוד ותמיכה רגשית תקבלו דרך הסלולרי ומכל היתר. בעוד חודשיים שלושה תזכו להזדמנות לבצע שינוי מעמדי בכל הנוגע לקריירה, אבל אני מנבא שעוד לפני כן תחזרו למעגל העבודה. התרחקו מן הבורסה ומהימורים. אתם רוצים לשלוט ברגשות וכמה שפחות להיות מכורים לאוכל, לחדשות ולאינטרנט.

דלי
21.1-18.2

אתם חשים שרק אהבה תוציא מכם את יכולות העשייה. לנשואים ולמחויבים רגשית: אתם מרגישים שנתתם צ'אנס לבן/ת הזוג, אבל עדיין חושדים בכל העולם ואחותו. אתם שוב דוחים או לא פוקדים את עולם האינטרנט בכל הנוגע להיכרויות ולצבירת ידע. זה הזמן להיות גמישים בנושאים שלא נגעתם עד כה. הורידו גאווה ביחס לחברים ישנים, שמרו על קשר גם אם אלה המתחרים הוותיקים שלכם. תחושה שהכסף שלכם נעלם לכם מבין האצבעות. מצד שני אתם סקרנים בקשר לחברים ורוב הזמן מתעניינים בחדשות מכל סוג ועניין. זה הזמן לייעוץ אישי טלפוני.

דגים
19.2-20.3

בסוף השבוע הקרוב תמצאו את הסימן החיובי ביחס לבן/ת הזוג, אך אתם רוצים הוכחות ברורות יותר. השתדלו שלא לקחת ללב מאנשים שחסמו אתכם מצרות עין. אתם מעשיים מאוד ויעילים עד כדי כך שאתם מצליחים לפרוץ מעל חומת המעכבים והשונאים שלכם. אתם לא סובלים טיפשים ואטומי רגשות. אתם עושים חשבון נפש נוקב לגבי החיים. לפנויים ולנשואים: אתם עלולים להיכנס לחרדות נטישה ביחס לבן/ת הזוג שאתם אוהבים. אתם מנסים למצוא את הקוד למצוא ולברוא מחדש את אהבת החיים כדי לחזור אל מסלול האושר, אך בכל פעם מחליקים ונהדפים לאחור.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay