צילום depositphotos

הלוואה היא כבר לא דבר גס או מסובך… אין אדם שלא נרתע מהמילה הלוואה, בטוח מדובר על תהליך ארוך ומייגע שתמיד בו הלקוח יוצא המפסיד… אז זהו, שלא. הדברים שונים היום, כבר אין צורך לצאת מהבית כדי לקבל הלוואה בטוחה ומהירה הישר לחשבון הבנק שלכם. 

הלוואה מיידית - מה זה?

הלוואה מיידית היא הלוואה לכל מטרה, הלוואה אותה אנו דורשים מהבנק שלנו, או מכל גוף חוץ בנקאי אחר. להלוואה מיידית יש מאפיינים המייחדים אותה. הלוואה אינה מוגבלת סיבה כמו משכנתא, הלוואה זו הינה מוגבלת לסכום של עד כ 100,000 ש"ח, הלוואה זו הינה בעלת תקופת זמן קצרה שבה הלקוח צריך להחזיר את הכסף כולל הריבית - עד כ 5 שנים, 72 תשלומים. המאפיין האחרון והחשוב של הלוואה מיידית מתקשר לגובה הריבית, כאשר מדובר על הלוואה מיידית או כל הלוואה לכל מטרה דומה, הריבית הינה גבוהה. שיעור הריבית עומד על בין 10% ועד 14%, גופים בנקאיים אשר מכירים את העבר הכלכלי שלכם יכולים להציע לכם ריבית קצת יותר נמוכה תחת תנאים מסוימים. בהלוואה מיידית, כמו בהלוואה לכל מטרה, אין חובה לציין בפני הגורם המלווה את סיבה בקשת ההלוואה.

איך מגישים בקשה להלוואה מיידית?

התהליך מאוד פשוט, חילקנו אותו לשלבים עבורכם:

  1. סקר - אחד הדברים החשובים ביותר ובמקרים מסוימים גם המוזנחים ביותר הוא השלב המקדים הזה. עליכם לבדוק באתרי השוואות או להשוות בעצמכם בין כל המתחרים שיש בשוק. בשוק ההלוואות יש היצע גבוה וכך אפשר להוזיל את ההוצאות האישיות שלנו. 
  2. ניפוי - לאחר שלב הסקר בו בדקנו את כל המתחרים בתחום, הגענו לשלב הניפוי. בשלב זה אנו מנפים תחילה את כל האופציות שאינן מוסמכות. מה זה אומר? בשלב הסקר, אנחנו צריכים לבדוק את אמינותם של הגופים המלווים, כל מקום שאין עליו מידע מפורט, או שיש עליו ביקורות שליליות, הוא מקום שצריך להתרחק ממנו. כמו כן, יש לנפות מקומות שאנו לא יכולים לעמוד בריבית שלהם.
  3. תהליך הבקשה - אחרי שמצאנו את המקום ממנו אנו רוצים לקחת את ההלוואה, כל מה שעלינו לעשות הוא להיכנס לאתר הבית של החברה. חפשו באתר את שירות ההלוואות של החברה, הגיעו לבקשת הלוואה, מלאו את הפרטים, צלמו את המסמכים המבוקשים והגישו את הבקשה. תוך כדי זה, יש לכל אתר גם מחשבון הלוואה, דרך מחשבון זה תוכלו לאמוד את הסכום אותו תצטרכו להחזיר בתום התהליך.
  4. אישור הבקשה - לאחר הגשת הבקשה יחזור אליכם נציג שירות שיוודא ויאמת את כל הפרטים אותם הזנתם, לאחר מכן, הסכום יישלח אליכם לחשבון הבנק תוך זמן קצוב - ימים בודדים או מספר שעות במקומות מסוימים.

הלוואה מיידית היא ההלוואה הזמינה ביותר, כל אדם יכול להגיש בקשה ולהתחיל בתהליך מבלי לצאת מהבית!

*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל

 


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.