טלה
21.3-20.4

בשבוע הבא תפגשו חברים ובני משפחה. מזג האוויר ואווירת הפסח שבאוויר תעשה לכם טוב. הפנויים יזכו לימים קצרצרים ומעוררי רגשות דחוקים. הנשואים ייהנו במיוחד בחברת אהבתכם הישנה. מחשבות על ייעודכם בחיים עוברים לכם בראש. זה הזמן לחפש תחום אשר דרכו תוכלו להתקדם מקצועית. הכינו את המתנה לקראת אירוע קרוב. אתם בעשייה ובנתינה עד כדי שלא יהיה לכם זמן לעצמכם. גורמי תעסוקה אחרים רומזים לכם על רצונם להעסיק אתכם אבל אתם מתקדמים עקב לצד אגודל לכיוון עיצוב הקריירה שאתם רוצים לבחור. העצמאיים ירגישו פחות מתוסכלים לאור הלקוחות המתעוררים.

שור
21.4-20.5

השבוע ולמרות מגפת הקורונה, אתם חושבים לעשות דברים שלא עשיתם מעולם. יש בכם רצון לשינויים בתחומים שונים. מרבית הזמן יוקדש לחיפושים דרך האינטרנט אחר קידום ואולי גם אחר עבודה חדשה. התארגנו לקראת אירוע מצומצם חשוב המתקרב והולך. הפנויים יחפשו להעמיק קשרים והנשואים ייהנו מפתיחות מכיוון בן/ת הזוג. זהירות: אתם עשויים לרכוש דברים שהזמן לא מתאים להם. שמרו על חשבון ההוצאות לזמן אחר. התמקדו בתוכניות לפרוץ קדימה במישורי תעסוקה ובעשייה אחרת. מידת הריכוז מתעוררת. לאור חוסר העניין שלכם, אתם מגלים שהתחום הרומנטי מפתיע בראשון עד חמישי הבאים.

תאומים
21.5-21.6

האביב מבריא אתכם גופנית, אך רגשות מעורבים תוקפים אתכם לגבי הדמות אותה אתם אוהבים. אתם לא יודעים היכן להתחיל נוכח כמות המטלות והדאגה האדירה. לפנויים: לאור מגפת הקורונה אתם דוחים בילוי שמראש אתם יודעים שהיה עשוי להיות מהנה במיוחד. קריירה: היזהרו מטיפוסים חלקלקים שיציע לכם הצעה שלא עומדת בקנה אחד עם יושרכם. קשריכם יתהדקו עם גורמים מן העבר ועם אחרים דרך האינטרנט. דורשי התעסוקה לרוב יחמיצו את ההזדמנות למצוא עבודה. זה הזמן לצלצל לייעוץ טלפוני אודות נושא זה וגם לגבי נושאים אחרים וחשובים.

סרטן
22.6-22.7

עת האביב המחויך הגיע גם אל מזח הסרטנים. שבוע טוב לאהבה. זה הזמן לבחור מתנה לעצמכם כדי לפצות על דברים הקשורים לענייני הלב. טרדות היום והשעה ייעלמו. זה הזמן לתכנן נסיעה מהנה באזור החגים הקרובים. חפשו במרץ חברים ישנים ששכחתם אולי מאחור. למחויבים רגשית: אל תתנו למשהו פתאומי העלול להוציא אתכם מהשגרה. התנזרו מכול גישה הרפתקנית שבאה על חשבון בן/ת הזוג שבבית. בתחום היצירה והעבודה תגלו שאתם יוצרים משהו היוצא דופן ביחס לכלל הדברים שעשיתם השנה. זה הזמן לחפש ייעוץ טלפוני בתחומים הקשורים למקצוע, הסבה, ילדים וגם לתחום הזוגיות.

אריה
23.7-22.8

בצל מגפת הקורונה אתם משקיעים בעיקר בתחום הבריאות ובדאגה לעתידכם הפיננסי. אחד ההורים זקוק לכם ולו אתם מקדישים את רוב הדאגה והמחשבה. זה בדיוק הזמן להוריד את החרדות מקשרים רגשיים. לפנויים: התרחקו מטיפוסים חלקלקים המציעים לכם את הירח בתוספת סוגר ובריח, כי הייתם בסרט הזה בעבר. מי מכם שנמצא בהשקעה סולידית בבורסה שלא ידאג, כי הכול יחזור למקומו בשלום. לנשואים שנולדו לקראת סוף מזל אריה, מומלץ שלא להיכנע לרודנות ושלא לקבל בשתיקה יחס שלא מגיע לכם לקבלו. עדיין קשה לכם לשרוד את כאב העבר.

בתולה
23.8-22.9

למרות מגפת הקורונה המשתוללת בחוץ, האביב מבריא אתכם ועושה לכם טוב. תחושת הביטחון העצמי תסחף אתכם להומור ולמצב רוח טוב. הנהייה אחר השורשים המשפחתיים והזיכרונות תסחף אתכם אליה. געגועים לעבר יוצרים בכם רגשות שחשבתם שנעלמו. השיפור הכוכבי מביא אתכם לכדי התעניינות דרך האינטרנט לגבי מקום עבודה חדש. בריאותכם מתנדנדת אך אתם דואגים רק לאחרים. אל תתנו לטיפוסים מתנשאים להוריד לכם את מצב הרוח. אם אתם לא מוצאים את עצמכם מבחינת קריירה ואהבה, אתם מוזמנים להתקשר לייעוץ טלפוני על מנת לברר זאת על פי כיווני הכוכבים ומסלוליהם העתידיים.

מאזניים
23.9-23.10

בתחילת השבוע אתם חיים וזורמים עם האביב תוך שאתם דוחים מחשבות שליליות. חוסר היחס מכיוונים שונים אינו מזיז לכם כמו בעבר. אתם יודעים היום להסתיר כאב יותר מאשר בעבר וזה מסייע לכם לקראת החג המתקרב. לבודדים או לאלה המעדיפים להיות לבד: הפיצוי יגיע מצד חברים ישנים וטובים. בימים אלה רצוי שתתרחקו מהנטייה לתת יותר מאשר אתם מקבלים. נושא הכספים ימשיך להעיב. כדאי לחפש את חברה וידידים ישנים וטובים. החג וסוף השבוע הבא יסבו לכם נחת מסוים אך לא יהיה בהם די כדי לגשר על המרירות העכשווית.

עקרב
24.10-21.11

למרות החג המתקרב אתם קצת דיכאוניים לכן קחו קצת אוויר ותנו לעצמכם מנוחה. נמאס לכם לקבץ נדבות בלבבות של אחרים. כדאי יהיה לכם לנוח ולפנק את עצמכם כי עד לתום השבוע הרגשה זו לא תרפה. השכינו שלום עם עצמכם. השתדלו שלא לקחת ללב מאנשים שחסמו אתכם מצרות עין. בין כתלי הבית תחושה מעיקה של שגרה. בצל הקורונה מומלץ להתרחק מחברת חברים קרובים או ממשפחה רחוקה. בקרוב, הפתעה טובה ביחס לקריירה. פוטרתם? בדיוק עכשיו הזמן שלא לוותר ולא לשקוע בדיכאון. חפשו דרך האינטרנט מקום אחר. אתם דואגים למשפחה.

קשת
22.11-21.12

האביב מבריא אתכם ועושה לכם טוב. מישהו בעבודה מתכנן/ת לכם הפתעה טובה. אתם בפעילות מוגברת ברוב המישורים. סימני שחרור ניכרים עליכם בתחום המקצועי. רגישותכם עולה על כל דמיון. רכילות סתמית תקפיץ אתכם לשמיים. פקחו עיניים לראות את העיקר ולא את הטפל. סוף השבוע יהיה שמח וחמים, אך יאכזב מבחינת הצפיות מתחום הזוגיות. טיפ חשוב: סלחו לעצמכם על שנתתם מעצמכם יותר מדי ובכך תורידו מהלב משקולות ומשאות כבדים מדי. כדאי לאכול על פי מינון נכון ובריא. זה הזמן לחשוב על לפנות לייעוץ אישי בנוגע לתחום הרומנטי והמקצועי.

גדי
22.12-20.1

בצל מגפת הקורונה ולקראת החג, אתם משקיעים בתחומי הבית. טיפ החודש: להוציא את שאריות הכעסים כי הם חוסמים אתכם מלקבל את השפע ואת ההצלחה בחיים. תקופת האביב תסמן לכם דרך משופרת ותנועה לכיוון הגשמות. אתם מביטים על החיים מבעד לעדשה זהירה ושקולה. בימים הבאים תנועו מתוך שביעות רצון מכל דבר ועניין. בהמשך השבוע תיהנו ממיטב המסורת אך תשמרו על שלא להתבלט יתר על המידה. דמות רומנטית תנסה לבוא לעזרתכם. הקפידו לתרום לאנשים אחרים בכל הקשור לנתינה ולאהבה. שפרו את היחס כלפי המחפשים את טובתכם.

דלי
21.1-18.2

לקראת החג אתם דואגים לאחרים בגלל מגפת הקורונה וגם חוששים שלא תספיקו להכין הכול. זהירות מעצבנות יתר, כי מבלי להתכוון אתם עשויים לעולל משהו שלא רציתם בו. לאחרונה חשתם רע השבוע פחות. אתם קצת חוששים מהמפגש החברתי הקרוב לבוא כדי שלא תיפגעו מהאנשים שבדרך כלל פוגעים בכם. אל תנסו לכפות את רצונכם על אחרים ובמיוחד לא על בן/בת הזוג, שכן אתם עלולים להינזק קשות. שוב אתם מתגעגעים למישהו אבל פוחדים ליצור קשר. אתם מתוסכלים כי אתם לא יודעים כיצד מתגברים על המזל התקוע מבחינת העבודה והכספים.

דגים
19.2-20.3

למרות תחושת הלבד והקורונה, האביב מבריא אתכם ועושה לכם טוב. בקרוב רגעים וירטואליים יפים ומפתיעים בתחום הרומנטי, בהם תפרקו מטענים ומשאות של כאב. מפגשים מקצועיים ימלאו את ידיכם בעבודה אך גם בהבטחות, מתנות וכסף. כולם יהיו זקוקים לכם משום מה. למרות ההכנות לקראת החג, זהירות - אל תיתנו לאף אחד לנצל את תמימותכם. התרחקו ממחויבות יתר, זהירות מפני הרצון לנתינת המוגזמת מטעה ושגויה. השאיפה לזוגיות אמתית מעיקה ואתם מחפשים את הדרך. זה הזמן לספורט מבוקר ולאכילה נכונה ובריאה. בריאותכם משתפרת מכל הבחינות, אך מה שמעניין אתכם זה לדאוג לאחרים.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay