היום מתקיימים משחקי המחזור ה-23 במחוז דרום של ליגה ג'. עירוני בית שמש התארחה אצל שגב שלום וגברה עליה 4:1 משלושער של גל סנדורי ושער של נמרוד דוד שמש.

הניצחון מפתיע בהתחשב בעובדה כי היריבה היא אחת החזקות במחוז ומדורגת שלישית. קבוצה התקפית מאוד. לפני שבוע מחצה את מטה יהודה בתוצאה 8:2. המאזן ההתקפי שלה הוא הרביעי במחוז (77) ורק זה של עירוני בית שמש (79) ושל שתי המובילות - מכבי ערד והפועל מרחבים (82 כ"א) - גבוה ממנו. מלך השערים של המחוז הוא שחקן הקבוצה אחמד אבו בלאל שלזכותו 29 שערים (במקום השני נתנאל פיקדו מערד עם 23).

כמו כן, מדובר במשחק חשוב עבור שגב שלום, שכן מן המקום השלישי ניתן לעלות ליגה דרך המבחנים. אמנם הפער בינה לבין הרביעית, מכבי באר שבע, עומד על חמש נקודות, אך כשיש 24 נקודות בקופה זה לא הזמן לאבד נקודות, בטח לא במשחק ביתי.

עירוני בית שמש מדורגת חמישית וההפסד הביתי בשבוע שעבר לערד הרחיק אותה כדי 10 נקודות מן המקום השלישי שכאמור מוביל למבחנים, מה שהופך את המשחק היום ל'משחק של שש נקודות', בו הפסד יכול היה לקבור כמעט סופית את חלום העלייה. בעקבות הניצחון, צומק הפער לשבע נקודות בלבד, פער קשה לסגירה, אך היו דברים מעולם.

המוליכה, ערד, תארח ב-14:15 את מ.כ. באר שבע, כאשר היא כבר יודעת כי השנייה בטבלה, הפועל מרחבים, ניצחה 4:1 במשחק הבית שלה מול צעירי לקייה שהחל מוקדם יותר. הפער בין שתי המוליכות בתום 22 מחזורים - נקודה אחת לטובת ערד.

הפועל מטה יהודה נחה היום לאחר שהקדימה את משחק החוץ שלה מול נועלת הטבלה,  מכבי ירוחם, ליום שני (24.2) וניצחה 4:2.