טלה
21.3-20.4

השבוע תנשמו אוויר כציפורים ויקרה לכם משהו נפלא שבעתיד תיווכחו שהשפיע על מהלך חייכם. ביום ראשון ושני תהיו חדורי תחושה של אופטימיות בנוגע לקריירה. אתם משליטים סדר בדברים בעיקר בעבודות וביוזמות. צפו ליחס מועדף מכיוון החלונות הגבוהים. שליטה מלאה בנושאים הרגשיים. הימנעו מלבקש טובות מאנשים שלא למדו להעריך אתכם בעבר. תנו את הכול למען הילדים והשיבו לכם את השלווה ואת יכולת הנתינה והקבלה אל חייכם. אתם שוב נותנים יותר מאשר אתם מקבלים. נושאי הרגש יעניינו את המחפשים לשבור את מעגלי הבדידות. אצבעות הגעגוע נוגעות שוב בלב המתגעגע.

שור
21.4-20.5

שמרו השבוע על הרגשת הפתיחות. צאו לטעום את טעם הלילה. קנו מתנה לאהובתכם והמתחים יירדו. הרמוניה מחודשת במערכת הזוגית גם לנשואים וגם לרווקים. הפתעה מעניינת ביחס לתשובה לה חיכיתם במישור הכלכלי והעסקי. השתמשו בקשרים על מנת לקדם רעיונות לקידום אישי במקום העבודה. אנשים יסתכלו עליכם בעין יותר חיובית מבעבר. בילוי משותף המסמל משפחתיות יאפיין את הימים הקרובים. אתם מצפים ליחס הולם בשל השתדלותכם בתחום הזוגיות. מילים יפות אמורות לתת לכם כוח להמשיך במסגרות כובלות. אתם מרוצים מהילדים ומהאחיינים. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי.

תאומים
21.5-21.6

השבוע אתם שוב מגלים את עמקי הסבל המוכרים וטועמים את טעמם מחדש. אתם שולחים צליל מכוון. תחילה אתם עשויים להתאכזב, אך לאחר זמן מה תיווכחו כי המעשה הזה היה הצעד הכי נכון. זיכרון מריבה ישנה מחזיר אתכם אל הגעגוע המהול בחומות הגאווה. מישהו ייתן לכם את היחס שלו חיכיתם. זמנים קשים במישור הכלכלי, אך למרות זאת אתם סוללים דרך במישור התעסוקה מתוך שיקול דעת נכון. לפנויים רגשית: מפגשים רומנטיים מוצלחים עומדים להתרחש בחיי אלה שיהיו מוכנים לקום ולקחת סיכונים חדשים. דברים במערכת בנישואין דורשים הבהרה או תשובה.

סרטן
22.6-22.7

האירוח או הטיול הקצר אליהם תתחברו ימלאו אתכם באנרגיות חיוביות. הרווקים הנועזים והנמרצים, יזכו לשבוע נפלא ומיטיב מבחינה רומנטית. אתם יוצאים מגדרכם על מנת לרצות את הילדים או את האחיינים. אירוע חשוב השפיע על זווית הראייה שלכם כלפי דמות שלא הערכתם אותה לפני כן. אתם מתעסקים עם הצד הרוחני והאומנותי שבחיים. אתם צפויים לבלות בסרט, בתיאטרון, בקונצרט או בכל דבר הנקשר לתחום זה. הימים האלה יחזקו את הדגש לגבי אהבתכם כלפי הקרובים אליכם ביותר ממילא. שימו לב לדמות אותה שכחתם מאחור. עצרו לחשוב על להזמין אותה לשמוח בחברתכם.

אריה
23.7-22.8

אתם מכירים מישהו שיעזור לכם במישור הרומנטי. חלק מכם יפנה לגורמי ייעוץ בכל תחומי האהבה והרגש. בעבודה יתברר לכם שהתחושות שלכם בנוגע להעלאה בדרגה לא היתלו בכם וזה אכן התגשם. הכינו עצמכם לקראת המאורע. הכי חשוב הוא לשמור על הצניעות לבל תפגעו באלה שקופחו. התחומים שמהם אתם צפויים ליהנות הם: כספים, הימורים, מזל באופן כללי, אהבה ועסקים. אתם מרגישים שאתם מגיעים לדרגת רוחניות ותקשור המגיעים עד לשבעת הרקיעים. תמשיכו לנהל דיאלוגים עד כדי גלישה לפילוסופיה ולרוחניות טהורה. תחושת העצב בנוגע לצד הכלכלי מתחלפת באופטימיות זהירה.

בתולה
23.8-22.9

השבוע תגלו מי החברים הטובים שלכם באמת. ייתכנו מהלכי גישור לחזרתכם לעבודה או בהקשר של קידום הקריירה. תחום הלימודים יעניין אתכם ושוב יעבור לכם בראש. זה הזמן לחפש את הדמות הרומנטית אותה פיללתם למצוא. צאו אל המקומות שעדיין לא ביקרתם ותגלו שזו הייתה ההחלטה הכי מוצלחת. בקרוב אתם נמצאים בחברת אנשי מקצוע ופועלים כצוות. רעיונות מקוריים יסללו בפניכם את הדרך למצוא פרי בעמלכם. העיניים יהיו נשואות למוצא פיכם. הרגשות יתפסו את השורה הראשונה וגם את האחרונה ביחסים אישיים. אתם מגלים כושר מנהיגות ביחס למשבר כלשהו.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע אתם מתגעגעים למישהו שהיה קרוב אליכם, אך היום כבר לא אתכם. בהמשך תתמלאו בצורך לעזור לבני משפחה. צאו אל מקומות שעד כה היססתם לבקר בהם. אתם מלאים בכעס אבל מהר יתברר לכם שאתם נכנעים וסולחים גם אם לבכם חצוי בהקשר לכך. מישהו יבוא לביקור וינסה לייעץ לכם בענייני הלב והכיס. הקשיבו לו היטב, ייתכן והוא המפתח לפתרון כל הבעיות המלוות בחרדות אותן נשאתם בקרבכם המון זמן. זה הזמן להשתמש בחושים הטבעיים שלכם על מנת לפרוץ דרך מקורית וחדשה בתחום הקריירה. העבודות או העסקים מניבים פירות ראשוניים..

עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם יכולים למצוא רמזים לקשר שאבד לכם בעבר. מדובר באהבה שלא פקדתם אותה מזה זמן רב ושאצבעות הרגש עדין קוראות לכם אליה. אתם מצפים להזמנה או לתשובה לגבי עבודה שלה חיכיתם. מישהו שאכפת לו יגשר על סכסוך, כדאי להתפשר על פחות כדי להשלים ולהתרצות. מסתבר שמישהו יעזור לכם לפתור חלק מהבעיות. שמחה המתקרבת והולכת סוחטת מכם את מירב האנרגיה. המשפחה והחברים יפרגנו לכם יותר ממה שציפיתם. תהיו תקשורתיים ואהודים על הכלל. מישהו יתנצל בפניכם אודות דברים שאמר לכם בעבר. בריאותכם חוזרת למיטבה.

קשת
22.11-21.12

שבוע שמח מצפה לכם. אתם מלאים בהומור סוחף המתקבל באהדה. מכתב או מסר טלפוני יבשר על קידום בעבודה או על משרה חדשה. קשרים ישנים וטובים יסבו לכם נחת וירחיקו אתכם מעמקי הסבל הקשים והמוכרים. לבכם תקוע כי הוא לא יודע להחליט בנוגע לאהבה. החרדות מפני המחר נעלמות בימים הקרובים. אלו שנהגו להחמיא לכם ישובו ללחוש לכם מחמאות. הבוסים יפרגנו ויבשרו על קידומכם הקרוב. תכניות מגירה בנוגע לכספים מבשילים והולכים. השקיעו את הכספים המיותרים לטווח הארוך ובמקום בטוח. תשובה חיובית בנוגע ללימודי אחד מהילדים. בריאותכם חוזרת לאיתנה.

גדי
22.12-20.1

אתם שואפים לצאת וליהנות. אינכם מסוגלים לסיים דברים כראוי. אל פחד, שכן במהלך השבוע תחושו נפלא. השבוע אתם שואפים להתחלק עם כל מי שרק תיפגשו בדרככם. עקב כך תזכו למחמאות ולחיבה. תמצאו שתיהנו מאוד בחברת אלה שתהיו בחברתם. סוף השבוע הקרוב יוכתר בהצלחה בכל הנוגע לכיבושים חדשים. אלה שיש להם כבר זוגיות ייהנו מאוד. הצעת עבודה אחרת או סיכוי לקידום במקום הנוכחי. קשיים בלהחליט על קשר לטווח הארוך. זה הזמן לחפש כיוון במישורים רומנטיים קבועים. פנו לייעוץ אישי כדי לקל כיוון לגבי רוב שטחי החיים.

דלי
21.1-18.2

השבוע אתם מלאים באנרגיות חיוביות ומצליחים ברוב התחומים. תושייה בעבודה תרשים את הממונים. דמות מן העבר תאותת לכם על רצונה לחזור או לחדש קשרים. לבטים בתחום הרגשי בבית לצד הפיתויים העזים מבחוץ. האנרגיות מופנות לחיפושים אחר קביעות זה הזמן להתחיל לטפל בנושאים חדשים. בבית אתם מקבלים מנת אהבה שלא ידעתם כמותה. בשורה חיובית בתחום הבין זוגי תחכה לכם מעבר לקו. לאלה שאצבעות הבלבול אוחזות בהם. טיפ: מילת המפתח בתחום הבין זוגי היא לדעת מה אתם רוצים מבן/ת הזוג ומה אתם רוצים בקשר.

דגים
19.2-20.3

האביב מפשיר בכם את היכולת לתקשר ולתפקד. ימים שמחים ומוצלחים לפניכם. תיפגשו עם מישהו שהבטיח לכם עזרה כספית. בסוף השבוע אתם חשים בבלבול מה. כדאי יהיה לכם לצאת לבילוי. היכולת לשלב בין הדמיון ולכישרון ההמצאה יבלוט. המכשולים הרגשיים והאנרגטיים נעלמים מדרככם בימים אלה. החלטות חשובות נלקחות באופן החיובי. קנייה או מכירה של נכס חשוב באמצע השבוע. מישהו קרוב יבוא לעזרה בתחום הפרוצדוראלי. אתם מלאים פתאום בביטחון שלא ידעתם כמותו המון זמן. אם יש לכם כספים קחו סיכונים בכל הקשור לעסקים ולהשקעות נדל"ן.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay