במסגרת אירועי חודש פברואר יוצא מן הכלל של רשת המרכזים הקהילתיים התקיים שני משפחתי 'נעים להכיר' מיוחד במינו במרכז קהילתי מאירהוף. 
את האירוע הובילו חברי מועדון מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית) של אגף הרווחה בעיריית בית שמש והמרכז הקהילתי. האירוע כלל דוכנים מגוונים בהפעלת חברי המועדון, מיצירה והצגת תערוכת ציורים אותם ציירו חברי המועדון המוכשרים, ועד לדוכן פיצה ומשקאות קלים, צילום מגנטים, ואף בית קפה "קפה שווה - למען שוויון הזדמנויות". בתפקיד המלצרים היו חברי המועדון והתלמידות המקסימות, אסתר, רבקה, עדן, שמחה וגאל מבית הספר ממ"ד לוין. בנוסף הוצגה ההצגה "המשאלה של צבי" המדברת על קבלת האחר והשונה של תיאטרון 'אגדה', שאליה הצטרפו תלמידי כיתת אמירים של בית הספר ע"ש זאב ז'בוטינסקי המלווים את מועדון מש"ה מזה תקופה בפעילות למען שילוב אוכלוסיות. מנהל המרכז הקהילתי הודה ראשית לצוות המרכז, ובעיקר לרכזת המועדון פנינה אלוני המוכשרת על ארגון של אירוע מלא משמעות והכלה, ועוד לרבים וטובים שנרתמו ותרמו מזמנם ומכיסם להצלחת האירוע כמו: ישי קובו הבעלים של "קפה קובו-מבינים בקפה שלך", ולנטשה מצוות בתי הקפה על הקמת דוכן קפה מקצועי ומפנק, לראובן שריקי הבעלים של "מאפיית פורטונה" על תרומת דוכן הפיצה והשתייה הקלה, ולשלומי מפיצה חצי חינם על תרומת עוד מגשי פיצה. תודה על לבכם הרחב. בנוסף מסר מנהל המרכז את תודתו למנהלת בית הספר ממ"ד לוין אלישבע אקווה, ולברכה גדנקן ביטון מנהלת בית הספר היסודי ע"ש זאב ז'בוטינסקי על המשך שיתופי הפעולה, ולמנהלת אגף הרווחה גילה רונן וליעל סהר ראש צוות צרכים מיוחדים באגף שגם כיבדו את האירוע בנוכחותן. תודה ענקית נמסרה לכל המגיעים הרבים שבאו להביע הזדהות וחיבור והשתתפו בכלל הפעילויות ואף תרמו מכיסם למועדון ע"י קנייה של מוצרים מעשה ידי חברי המועדון.
סגן ומ"מ ראש העיר משה שטרית: "בשם הנהלת ורשת המרכזים הקהילתיים אני מברך ומודה לכולם על העשייה הנפלאה לטובת בעלי הצרכים המיוחדים בחודש מיוחד זה ולאורך כל השנה".