טלה
21.3-20.4

השבוע אתם קרובים לנקודת שבירה באשר לתחומי הרגש והפרנסה. בעקרון אתם ממשיכים לקבל אהבה מאלה שמהם אתם מתרחקים. לעומת זאת, בן/ת הזוג הרצוי/ה מתרחק/ת מכם כמו מאש ללא הסבר שקוף וצלול. קריירה: אתם צפויים לקידום בנוסף על זה שכבר הושג, רק אינכם יודעים לתמחר את ערככם בפני הממונים וכלפי אלה שלהם אתם נותנים שרות. גורם חתרני ינסה לערער את אמינותכם. הפתעה מכיוון האינטרנט, בצורה של הזמנה, או עבודה, חיבה, אהבה או של פיוס. אל תבחלו בלשתות את מרק החיים המגעיל, כדי להגיע בסוף לשקדים.

שור
21.4-20.5

השבוע אתם עלולים לבחור בעיתוי הלא נכון, למריבות. מומלץ להבליג. עשו זאת גם אם אתם אשמים וגם אם גררו אתכם למריבה. הקפידו במיוחד שלא לריב עם בני המשפחה הקרובה והרחוקה יותר, גם לא בענייני ירושות וכספים מן העבר. אתם חושבים בצורך לצאת מהמסגרת לעבר כיוונים חדשים אותם לא ניסיתם בעבר. בסוף השבוע טוב להישאר דווקא בבית ולתקן יחסים עם הסביבה הרגשית. בעבודה תגלו הבנה לצרכים שלכם תוך גישור על פערים. צאו מהתקיעות הרגשית שלכם. אם אינכם יכולים לעשות את זה, התקשרו לייעוץ מקצועי ואישי.

תאומים
21.5-21.6

געגועיכם לקשר רומנטי נבלעים בתוך טרדות היום והזמן. אתם מבטיחים לעשות משהו בנדון אבל משהו מפריע חוסם ותוקע אתכם באמצע הביצוע. הסביבה הקרובה תתחיל השבוע קצת להבין את הפחדים שלכם. ביום רביעי אתם מתחילים לארגן טוב יותר את התקשורת בנוגע לאהבה, עבודה ויחסים אישיים. ההתנגדות לדעתכם תצטמצם לכדי מינימום. הבודדים יחפשו להתרגש ואת מקומם במסגרות חוץ משפחתיות, זאת בגלל הקצרים האחרונים עם בני המשפחה. נושאים הקשורים למשפטים או כספים המגיעים לכם, עדיין תקועים בבוץ התובעני. הפתעה בנוגע לאחים, לילדים או לאחיינים. צלצלו לייעוץ מקצועי ואישי.

סרטן
22.6-22.7

השבוע הנכם רגישים וכרגיל מלאים באהבת יתר ונתינה. התקדמות איטית ברומן חדש תצית בפנויים תקווה חדשה. הנשואים יחושו שהם רוצים להתרגש בחברת הפרטנר הישן אבל אם לא יקבלו את שלהם עלולים לבעוט ולרטון. במידה וכך, הילדים יישארו להם כנחמה היחידה. בעבודה, מישהו יגלה כלפיכם אמפטיה ויושיט יד לעזרה ממשית. למרות שאתם מסוגלים לרקום יחסים עם הרבה אנשים הרוצים בחברתכם, אתם תקועים עם חבר/ה או שניים אבל פתאום לא מבינים את ההתרחקות מכם. אתם מתכתבים עם מישהו שמנסה לעזור לכם לצאת מסבך הבעיות הרגשיות.

אריה
23.7-22.8

מצב הכוכבים יסייע בתחומי: הרגש, התעסוקה, הלימודים המגורים והמכירות. חלק מכם יבקש לגשר על פערים חברתיים וחלק אחר יבקש לרענן קשרים משפחתיים. הנושא הכלכלי יעלה שוב על הפרק ויחייב אתכם לסדר חדש. ההתרגשות לקראת אירוע חשוב עולה לשיא חדש. שמרו מרחק מהתערבות בין מסוכסכים ואוהבים כיוון שאתם עלולים למצוא את עצמכם במצבים לא נעימים. אתם מחפשים עבודה אחרת או להתקדם בנוכחית. בעבודה: אל תבלו או תשוחחו עם אלה שלא מעריכים אתכם. קחו פסק זמן מהם, עד שילמדו להעריך אתכם כראוי.

בתולה
23.8-22.9

אתם מושפעים השבוע ממצב כוכבי גדוש בהפתעות שבחלקן יתגלו כחיוביות. שעות העומס בעבודה קשות מידי עבורכם. זה הזמן לפנות ישירות לממונים עליכם ולהסביר את הרגשת הקיפוח אותה אתם חווים. ייתכנו מצבי לחץ לקראת האירוע הקרוב לבוא בכל בנוגע לחיבור נפש קרובה מחדש אליכם. שימו לב לדמות המחלקת אתכם את החיים. קחו פסק זמן מלרדוף ומלהתאמץ, אל תהיו כמובנים מאליהם וכנותנים יותר מידי. האהבה מתחמקת לכם בין הידיים, רק בגלל שאתם נותנים יתר על המידה ומשורש הנשמה. זה הזמן לצלצל לייעוץ אישי ברוב התחומים.

מאזניים
23.9-23.10

הדגש שלכם השבוע יהיה על חשיבה זהירה ונכונה, כספים, קריירה, רומנטיקה ועל הבית. עדיין הכול לא מושלם, אבל מסתמן שינוי: בתחום הבין זוגי, בתפיסת העולם שלכם לגבי האהבה ובצורך לשנות את סוג העבודה שלכם. הבדידות מטרידה, אך החלטתם בינתיים להמשיך בדרככם ולסמן דרכים שיובילו אתכם להצלחה באהבה. יש לכם חשמל ואנרגיות סמויות ליצור ולהתקדם, אבל אתם לא מוצאים את הזמן והדרך להגשים את ייעודכם. רגשות כלפי האהוב/ה לא תמיד זוכים לתגובה הולמת. בקרוב שינוי: חכו להזדמנות שתבוא בחשאי מבלי שכמעט תרגישו בה.

עקרב
24.10-21.11

במישור הרומנטי אתם חושבים על קשרים מן העבר אבל בלית ברירה מנסים להסתדר עם מה שיש. מדברים אתכם השבוע בנושאי אהבה וגישור על פערים בתפיסת עולמכם, אך אתם מתעקשים שבן/ת הזוג ת/יזום את הקרבה המחודשת והאידאלית. אתם חושבים על דרך עצמאית. ניסיתם משהו בעבר שלא צלח, אבל הרעיון הזה לעצמאות עדיין מנקר לכם בראש. כרגע אתם רוצים לפתור אי אלו בעיות רגשיות הקשורים לפרגון ולאהבה. לקח לכם זמן להבין שהביטחון אינו קיים בגנים שקיבלתם מההורים, אלא שרוכשים ומפתחים אותו מחוץ לבית תוך לקיחת סיכונים מחושבים.

קשת
22.11-21.12

אתם לא מוצאים השבוע דרך לקבל יותר, ממקום העבודה. המאמצים האחרונים למצוא עבודה, תקועים. מי שעובד כבר מרגיש שהוא לא ממש מתקדם. חפשו להתעלות על מעגל הסלידה מאנשים היכולים להניף אתכם למעלה בכל תחום. חייכו אליהם, גם אם אתם לא כל כך רוצים. מצב קוסמי נהדר. זה אומר שבעיקר במערכות יחסים הדברים יזוזו יפה. הרגשות תקועים בבן/ת זוג בגלל בעיות אגו מוכרים. לא להחליט החלטות קשות בנוגע לתחום הרומנטי, גם במחיר גבוה. תנו לאחרים להשתדל לשפר כשאתם צופים מן הצד בעוצמה ובשתיקה. 

גדי
22.12-20.1

אתם מחפשים מוצא מהמצב שכולו קשיי תעסוקה ושל הסתבכות בכספים. רגשות לכיוון העבר צפים על פני השטח מחדש. אתם לא מסוגלים לשכוח תמונות רומנטיות שאבדו לכם מזמן. היפרדו מהעבר והעתיד היותר מחויך יגיע במהרה. הנשואים: אתם לא מצליחים למקד את בן/ת הזוג לטעויות כלפיכם בנוגע לפרגון, חיזור ולביטויי אהבה החסרים לכם מאוד. זה הזמן להשקיע מחשבה באיך להחזיר את הרגשות של מישהו אחר כלפיכם. נושא העבודה תקין אבל דורש כוחות נפש גדולים. זה הזמן לחשוב גם על חברים מן העבר ועל הצד הרוחני שעשוי לעזור.

דלי
21.1-18.2

אתם צמודים לבן/ת הזוג ומחכים לסימנים של אמת ואהבה. ההתחלה של משהו חדש במישור העסקי או התעסוקתי תשרה בכם רגיעה. אתם עדיין חוששים מן העתיד הכלכלי אבל התחום הרומנטי לא פחות חשוב לכם. אתם מקבלים חיוכים ויחס טוב דווקא מאנשים זרים שמעולם לא עשו זאת או מגורמים שמעולם לא הכרתם. הזדמנות לשמוע סימן כלשהו ממישהו שחשבתם ששכח אתכם בעבר. זה הזמן לעמוד על שלכם בנוגע ליחס המגיע לכם בבית. תכננו יותר טוב את המהלכים הכלכליים התקועים בבוץ. צלצלו לייעוץ אישי ומקצועי בנוגע לצד הכלכלי והאישי.

דגים
19.2-20.3

הפתעות חשובות מהשטח התעסוקתי משפיעות לטובה. נושא הלימודים מבולגן אבל עדיין חשוב לכם. העבודה ולקשור אליה במישרין או בעקיפין, שוחקת אתכם. התרכזו בתחומים רגשיים חשובים מפני שבלעדי האדם אותו אתם אוהבים אתם לא מצליחים לתפקד כראוי. שוב עולה נושא המגורים. פגישה חשובה באופק הקרוב. לפנויים: הגיע הזמן שלא תפחדו מלהתנסות בדברים חדשים, כמו חיפושים דרך האינטרנט אחר מקצוע, עבודה, חיבה, אהבה, או בכל דבר בו לא התנסיתם בעבר. למדו ופתחו צדדים חדשים ואז תופתעו לטובה. הזמן לשמור על אכילה נכונה ובריאה, כולל על ספורט יומי קבוע. 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay