טלה
21.3-20.4

בקרוב מאוד: רגעים מרגשים בחברת בן/ת הזוג. תהיה לכם טעות בלחשוב שהמלחמה הבין זוגית שניהלתם עשתה את שלה ושניצחתם, אבל לצערי הניצחון הזה הוא זמני אלא אם כן תלמדו מטעויות העבר. אתם מחכים להצעה רצינית יותר מאשר קיבלתם מהאהוב/ה ומתעקשים לגביה. הכספים המגיעים לכם יגיעו בימים אלה ולא יזיק לכם לתת תזכורת לגביהם. תכניות מגירה הקשורות להסבה או לשינוי בעבודה יוצאות אל הפועל. טיפ לנשואים: התרכזו בשיקום המערכת הזוגית. הפנויים: אתם לוקים בבלבול ובחוסר סבלנות. חפשו לחדש את הביטחון שהיה לכם בעבר. צלצלו לייעוץ.

שור
21.4-20.5

לאחרונה ויותר מתמיד אתם חולמים על אדמה ופרחים באדן החלון. אתם לוקחים החלטות מהירות באופן מפתיע תוך הפעלת האינטואיציה הטובה שלכם. השבוע תפתרו בעיה קשה בתחום העבודה למרות שהמקום עבר שינוי ושהגיעו עובדים שמפריעים לכם לתפקד. הצעת עבודה קודמת תתברר בדיעבד ובצער כאמתית וכמבטיחה, אותה פספסתם. פניות להידוק קשרים תבואנה מכיוון בני המין השני אך לא תהיו בטוחים בעומק הרגשי ועד כמה זה כנה ואמתי. בעלי עסקים או יזמים: זה הזמן לפרסם את מה שאתם מחפשים. שאלות לגבי עתידכם בנישואין קשורות בעיקר לאהבתכם לילדים.

תאומים
21.5-21.6

השבוע אתם משוחררים זמנית ממצבי רוח רעים. אתם מנסים דרכים אחרות ויצירתיות בתחום הרומנטי אבל נאלצים להסתפק במה שאין. השפעת הכוכבים מערפלת לכם את כושר הראייה והשיפוט. אתם מהססים לקבל החלטה לגבי מקור כוח שעזר לכם שנים רבות. בקרוב תדעו מי החברים האמתיים שלכם ומי המתחזים. טיפ השבוע: כדי לדעת מהם החיים האמתיים עליכם להשתחרר מהפחד לטעות. באמצע השבוע תופתעו לטובה מתחום הקריירה. הזדמנות לקניית/מכירת נכס חשוב עומדת ליפול בידכם. בריאותכם חוזרת לאיתנה. בגדול קשה לכם להחליט. זה הזמן הכי נכון לייעוץ אישי.

סרטן
22.6-22.7

השבוע תיתקפו בגעגועים לביטחונכם: האישי, הכלכלי ולצד החברתי שאבד או שנפגם כתוצאה מאנשי ריב ומדון. אתם חדורים בצורך לחוות חוויות בחיק המשפחה ובחברת חברים ישנים. זה הזמן לנסות. אם תעשו כן, יחמיאו לכם בנוגע לתחום היצירתי. מלכודת רגשית תפסח עליכם. זה הזמן לדרוש כספים המגיעים לכם ממקורות עבודה או אחרים. הקשרים החדשים בתחום הקריירה מבשילים וחיוביים. מחשבות צלולות וברורות יותר בנוגע למצבכם הכלכלי ואישי יוצרים בכם את הדחף והאומץ לדרוש שינוי. רק המורה הרוחני, האמונה, הילדים האחות או האחיינים הם הסיבה שמחזיקה אתכם קצת נינוחים ושפויים.

אריה
23.7-22.8

שבוע של אקסטרה ביטחון במראכם החיצוני עוזר לכם להקסים ולהדהים. אין זה פלא כי יש לכם אלף ואחת סיבות שיעריכו אתכם. כושר הביטוי שלכם מרשים את הסביבה הקרובה אבל אין בו די על מנת לכבוש את העבר והגעגוע. ביקור חשוב עומד לנחות בביתכם - היכונו לכך. אתם חשדניים כלפי יחס בן/ת הזוג, ובוחנים זאת בקפידה אתם מעדיפים את האמת המרה ולא את השקר המתוק. אתם מתחילים בחשבון נפש לגבי עזיבת בן/ת הזוג שעזבתם. בריאותכם משתפרת, בעיקר באזור מערכת הנשימה והכתפיים. צלצלו לייעוץ אישי - זה הזמן.

בתולה
23.8-22.9

בעיקר לעצמאיים השבוע - לבעלי עסקים ולעוסקים באומנות באסתטיקה: אלה ימים גדולים מבחינתכם. החודש הוא הזמן הנכון לפרסום. רובם ינסו לשתף פעולה ויקבלו את הרעיונות שלכם באהבה ומתוך רגישות מעוררת נשכחות. טיפ: תנו ביס בסברס הקוצני של חייכם מבלי להירתע מהקוצים. אתם צריכים לצאת פשוט וליהנות ואז יתר המועקות יצטמצמו לגודל גרגר שיתעופף ברוח. זה גם הזמן לא לשכוח את המשפחה ואת מי שבאמת עוזר לכם בחיים. חלק לא קטן מבני מזל בתולה מצפים לאות מן העבר בכו נושא ועניין והעיקר מבן/ת הזוג שפגע/ה בכם.

מאזניים
23.9-23.10

שבוע של חיפושים עצמיים. הדחף לשינוי ימלא אתכם ברצון לשינוי ולפרסם את מה שאתם מחפשים. קבוצת חברים תבקש את נוכחותכם המשרה רוגע. הזעזועים האחרונים בעבודה ייעלמו כלא היו. ייתכן כי הממונים עליכם יקדמו אתכם, וזה יקרה בקרוב מאוד. בריאותכם מתחזקת. לשוחרי העבודה וההסבה המקצועית: שלחו קורות חיים. דחו הצעות לנסיעה למקומות רחוקים ומסוכנים. אלה הפגועים והחוששים מעצמם או מכל דבר, זה הזמן להבין שמפלצות ושדים, או אנשים רעים קיימים רק בתוכנו, כל עוד אנחנו נותנים להם לחיות בתוכם. זה הזמן הכי נכון לצלצל לייעוץ אישי.

עקרב
24.10-21.11

לאחרונה אתם חולמים ושואפים לכדור האושר הנקרא אהבה. לפנויים: התפתחות רומנטית חיובית תופסת אתכם כלא מוכנים, אתם מבולבלים ולא יודעים איך לאכול את זה, מפני שחומת העבר עדיין חוסמת. לנשואים או לגרים במשותף מצפה שבוע של אהבה תחושו נפלא וכמאוהבים מחדש אבל עם חשש שזו אשליית שווא מחודשת. לפנויים ולרווקים: אתם נעים מתוך תחושה של כלא מבינים את נוסחת ההתקרבות הרגשית המחודשת. כול שקשור לאדמה-בית, שיפור, שיפוץ, מכירות ובעזרה לאחרים בנושא זה יתעורר השבוע ויותר בקרוב. הפגינו ביטחון בעצמכם ובכישרונכם ליצור אמון מהיר באחרים כלפיכם.

קשת
22.11-21.12

השבוע אתם זורקים חלק גדול מן העבר כמו אוכל מקולקל מהמקרר או כלבוש שניזוק. אתם צפויים להיות רגישים בחברה ועם זאת ליהנות מפופולאריות רבה. דעותיכם יתקבלו באהדה. רבים יחמיאו לחכמת החיים שלכם. טיפ: גם אם קשה לכם הניחו לעבר הכואב, מומלץ שלא לחפש קשרים מן העבר הרחוק, המשיכו הלאה. הורידו ביקורת לגבי אהבתכם לבן/ת הזוג, או לגבי כל בן/ת זוג שבנמצא, כי זה בדיוק הזמן לזכור שאף אחד לא מושלם, עד שאת/ה מתאהב/ת בו/ה. יחסים עם אדם יקר עולים לכם בזיכרון הלב המתגעגע.

גדי
22.12-20.1

השבוע אתם יעילים מאוד בעבודה, אך מצד שני, לחוצים בבית. כדאי שלא לדרוך על יבלות ישנות הקשורות למשפחה. הממונים עליכם מזכים אתכם ביחס פתוח וליברלי. הידיעה הטובה בדבר קידום תשמח אתכם, אך שוב לא תקבלו את היחס המגיע, בין כתלי הבית. געגוע אל העבר. זה הזמן לעשות משהו עם עצמכם, אתם בני מזל יצירתי מאוד, ורציניים בדעתכם להתקדם, הגיע הזמן לזכור שהחיים בכלל לא משעממים, אלא שיש אנשים משועממים שבגלל חוסר מעש, הם משתעממים. זה הזמן להיפטר מהפחדים משינויי חשיבה ולהביט בהשלמה ובאהבה גם על הדברים הטובים הקיימים בדברים הרעים.

דלי
21.1-18.2

אנשים שלא נוהגים להחמיא לכם יעשו זאת השבוע. אל תמעיטו בערכה של ביקורת הבאה מן הלב, האמינו שהיא באה לעזור לכם יותר מאשר להרוס. השקעות חומריות ורגשיות ישנות יתגלו כטובות ומועילות. במשפחה ובין חברים: מצב הרוח הטוב מגיע לשיא חדש. סימני השאלה לגבי קשר המעסיק אתכם המון זמן גדולים מאשר היו. זה הזמן לסגור על לימודים על מנת לשדרג את עתידכם. הגיע הזמן שתבינו שבאם אתם מורידים עיניים בביישנות אתם לא רואים את העולם ושרק אם תסתכלו ישר קדימה ובעיניים, תוכלו לגלות את עולמכם.

דגים
19.2-20.3

השבוע תתחילו או תחדשו מערכת יחסים חדשה או מחודשת וכדאי לכם להגיב בחיוב. אתם משדרים סקס אפיל במנות גדולות והעיניים המתאימות בוחנות אתכם במבטים מעוררי שאלות. ההצלחה הגדולה בנוגע לקריירה החלה לא מזמן וצפויה להמשיך ולפעום בחייכם גם הלאה. זה הזמן לפרסם את מה שאתם רוצים באינטרנט על מנת להגיע ליעדכם מהר יותר משציפיתם. שינוי חשיבה בנוגע לבן/ת זוג יתקבל באהדה אם כי אתם לא מבינים את כוונות הצד השני. זה הזמן לתפילות לבורא עולם ולחשבון נפש לגבי הכול. צלצלו לייעוץ אישי לגבי רוב תחומי החיים.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay