טלה
21.3-20.4

בתחילת השנה החדשה, תנהגו בקלילות בגישתכם לחיים, למרות שהחיים קצת אכזבו אתכם בשנה החולפת. נסיעה חשובה באופק ממלאה אתכם באופטימיות ובהתרגשות. המשיכו להיות קשובים לעצות, בעיקר ביחסי אנוש או לגבי איך למצוא עבודה כלבבכם. השיבו יותר לנשמה ולנפש וזה עשוי לעזור לכם להתמודד עם דאגות כלכליות סבוכות. משהו הקשור למשפחת האהוב/ה, מתנגד לקשר או חותר תחתיו בדרך לא גלויה לעין. ענייני כספים ועבודה מעסיקים אתכם. אתם צמאים לאהבה ומחפשים אותה במקומות הנכונים לכם. אתם מגלים אמפתיה ורחמים כלפי בעלי חיים בשל האהבה מכיוונם.

שור
21.4-20.5

שבוע חביב פותח לכם את השנה. אנשים יחמיאו לכם וגם כאלה שלא פרגנו לכם עד כה, יעשו זאת בכיף. אל תמעיטו בערכה של מחמאה הבאה מן הלב. אתם מרגישים שאתם זקוקים לקצת שקט בנשמה ומתקשים להגיע למטרה זו. בשנתיים האחרונות ולמרות העליות והירידות, בסך הכול די התקדמתם בסולם ההצלחה אבל אותן הצלחות לא הספיקו למלא את הציפיות. כעת השקעות ישנות יתגלו כטובות ומועילות וכמקורן בהשקעות קודמות של מאמצי שכנוע ומתוך עבודה קשה וממוקדת מטרה. בעבודה: מצב רוחכם מתנדנד בעיקר בשל הנטל הכלכלי הערכי ומההערכה החסרה.

תאומים
21.5-21.6

תחילת השנה החדשה מבלבלת בתחום הרגשי, בעבודה, בבית, במשפחה ובחברת ידידים קרובים. אתם ממתינים לתשובה שמבחינתכם 'חייבת' לבוא כחיובית ושהיא גורלית מבחינת הצלחתכם. אתם זוכים פתאום ליחס מיוחד וחם כי אתם חביבים על כולם. אתם לא מרגישים בטוחים רומנטית בתקופה זו ואתם שומרים זאת בבטן המון זמן. אתם חוסכים מעצכם הנאות שנפשכם צמאה אליה ומלאים בדאגה יותר מדי למה יקרה מחר ולא בדיוק דואגים לשלווה הפנימית שלכם. השגרה המעגלית החוזרת על עצמה היא זו שהורגת לכם את הנאות הזמן והרגע. זה הזמן לפתח את הספורט מחדש.

סרטן
22.6-22.7

בתחום הקריירה ועם תחילת השנה אתם במלחמה על הלחם והחמאה. אתם מחשבים מסלול מחדש. הידיעות הטובות בדבר קידום קרוב או לעבודה טובה יותר ישפרו את מצב רוחכם. קנאים ואויבים סמויים בעבודה חושפים את פרצופם הצבוע מחדש. גיליתם טעות בהתנהלות ההנהלה, זה הזמן הנכון להעיר לה על כך ולהשיב לכם את הקלפים החזקים והמנצחים. אתם בתקופה קצרה שבה אתם בעלי דמיון מוגבר וחלומות מוזרים חסרי פשר. לבעלי חלומות כלכליים ורגשיים: תתעודדו, כי אף פעם לא קורה שהשמיים נוטעים בכם משאלה מבלי לתת לכם מפתח להגשימה.

אריה
23.7-22.8

למרות הנופש האחרון, אתם חשים שלא יזיק לכם עוד טיסה למקום שקט נוסף. הרומנטיקה בורחת לכם מבין חדרי הלב. מצד אחד אתם נותנים הכול, כשמצד שני בני המין השני לא מעריכים את טוב ליבכם. אל תתנו לאף אחד לקחת אתכם כבמובנים מאליהם. אתם נסגרים כמו במצב טיסה מול הכעס של הסביבה הקרובה כלפיכם. בעבודה אתם עשויים לקבל רמז לגבי קידום מהיר או לכספים ולזכויות המגיעים לכם. זה הזמן המתאים ביותר לעסוק בנושאים רוחניים על מנת להגיע לרגיעה שכלית ולמודעות עצמית בנוגע לבעיות.

בתולה
23.8-22.9

השבוע, ועם תחילת השנה, תיקלעו לאי הבנות על בסיס דעות קדומות ושל חוסר אמון כלפיכם, אך בסופו של דבר תגיעו לפשרה. מישהו ירגיז אתכם ותרגישו ששוב אתם נכנסים למעגל ולבומרנג שיחזור שוב על עצמו. משפטים, הנוגעים לזכויות ולירושה שוב יעניינו אתכם. אתם ממשיכים להתגעגע לדמות חשובה שהייתה בחייכם, והאבדה הזאת משפיעה מאוד על מצב רוחכם. התקווה לחיזוק הקשר הרומנטי מתעוררות מחדש לצד הצעות ורמזים רומנטיים מכוונים בהם אתם לא מעוניינים כי אתם בעצם רוצים את אהבת החיים שלכם. צלצלו לכאלה היכולים לייעץ לכם ברוב תחומי החיים.

מאזניים
23.9-23.10

אווירת השנה החדשה מציפה אתכם בשפע של אור ואהבה. הפשרות שתעשו בחייכם עשויים להביא לברכה בכל המישורים. הכישרונות שלכם שוב יעלו על פני השטח. העיניים יהיו נשואות למוצא פיכם ברוב המישורים. הרגשות, הסקרנות והרצון לשינויים יתפסו את השורה הראשונה וגם את התחתונה בהווייתכם. סף רגישותכם כלפי המשפחה הקרובה גבוהה וכן רמת הפגיעות והציפייה גבוהים. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי, דווקא בתחום הזוגיות והאהבה והדגש יהיה בהקשר הגעגוע ליחס שקיבלתם מבן/ת הזוג ולרצון להחזיר אותו לקדמותו. געגועים למשהו לא סגור שהשארתם מאחור עולים מדי פעם על לוח לבכם.

עקרב
24.10-21.11

אהבתכם תחשוף את פניה האמתיות. בעקרון אני מציע לכם לבדוק אותה דרך ההיגיון ופחות עם הלב וזה מסתבר עיקר הקושי שלכם. אתם מתגעגעים לעבר שכאילו עבר חלף כמו חלום, אך מסתבר שהוא חרוט כמו צלקת על לוח לבכם כמו ללא שום אפשרות מחיקה. החלטות לעזוב עבודה יידחו מחדש. אתם צודקים כאשר אתם מתנגדים לתת לאחרים להכתיב לכם את דרככם אל האושר על פי דרכם, וסוף סוף אתם מגיעים למסקנה שאתם מספיק חכמים לדעת שההצלחה מבחינתכם פירושה רק מה שאתם רוצים באמת. זה הזמן להתחבר לדברים המעניינים אתכם באמת.

קשת
22.11-21.12

אתם מושפעים ממצב כוכבי גדוש בהפתעות, שבחלקן המכריע יתגלו בסוף כחיוביות. ייתכנו מצבי לחץ לקראת האירוע הקרוב בכל בנוגע לחיבור נפש קרובה מחדש אליכם. שימו לב לדמות המחלקת אתכם את החיים. קחו פסק זמן מלרדוף ובלהתאמץ, אל תהיו כמובנים מאליהם, כשקופים מדי, כאמתיים מדי וכנותנים יותר מדי. במילים אחרות, שימו לב: האהבה מתחמקת לכם בין הידיים רק בגלל שאתם נותנים יתר על המידה ומשורש הנשמה. צאו אל מקומות הבילוי ותבחרו לכם מקום צנוע לתכנן את צעדיכם הבאים. זה הזמן לקצת ספורט למען היופי והבריאות.

גדי
22.12-20.1

אתם יעילים בעבודה אך לחוצים בחברת המשפחה ובבית. טיפ השבוע: אל תדרכו על יבלות ישנות בעיקר שלא לקנא או לריב או להתפרץ בגלל כעסי העבר וההווה. אלה שלא מצאו עבודה יופתעו לשמוע השבוע על מציאת קצה חוט בנושא חשוב. זה הזמן לשליחת קורות חיים. הנושא הרומנטי תקוע והוא זה שתוקע אתכם באותו מקום. אתם מאוד חשדניים לגבי בן/ת הזוג, מפני שאינכם מקבלים תשומת לב ופרגון מזה המון זמן. תנו צ'אנס לחברים הרוצים בטובתכם. לעובדים: הקידום יגיע. אלה שלא עובדים, חייבים ייעוץ אישי בנוגע למזל התקוע.

דלי
21.1-18.2

על רקע אווירת החגים, השבוע מאופיין בהחלטות אישיות פשרניות חוץ מהתחום הרומנטי-רגשי, שם החיים שלכם מעגליים ובגוון ענק של אפור כשרק לפעמים יש נקודות אור דלילות שאינן מספקות. התקיעות במישור הרגשי יוצרות בכם את הרצון לקום ולעזוב. מקווה בשבילכם שאכן קיבלתם את האתגר החדש בתחום התעסוקה ושלא היססתם יתר על המידה, במידה וכך תזכו לקידום תוך זמן לא רב. לחסרי הזיווג אני מייעץ לצאת ולהעז, שכן הסימנים מראים על רצון טוב מסימני השמיים. בעלי העסקים ינשמו לרווחה. רגעים יפים ומרגשים בחברת המשפחה וחברים מן העבר.

דגים
19.2-20.3

רגעים מרגשים בחברת איש/ה מיוחד/ת ימלאו אתכם בצפיות להמשך תמיכה רגשית וחיבה. אתם רוצים לעשות סדר בבלגן ולא מזהים את החוסמים אתכם מבחינת קידום, יחס וכספים. לנשואים או לפנויים: סימני התקרבות חיוביים ראשוניים מכיוון בן/ת הזוג אינם יוצקים בכם ביטחון לגבי ההמשך. פנו לייעוץ לפתור בעיות בתחום המקצועי וגם בתחום האהבה. התרגשות לקראת עניינים משפחתיים ובעיקר בגזרת הילדים. אתם דוחקים וסוחבים החלטות לבצע בדיקות כבר המון זמן, מומלץ להיבדק על מנת לגלות אחת ולתמיד שאתם לא חולים חלילה באמת. זה הזמן לקצת ספורט למען היופי והבריאות.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay