הצגות התיאטרון מגיעות לכל הארץ – מקצרין ועד אשדוד. להלן טעימה מהמופעים הקרובים אלינו – בקרוב בירושלים ובמקומות נוספים כפי שיצוין.

 

'מסיבת רווקות'

מחזה מאת עוזי ביטון בתהליך יצירה קבוצתי עם השחקניות טל נתיב, שירלי לוי ומלכי דיר. שלוש שחקניות חסרות מנוח, וירטואוזיות ומצחיקות, רוצות אהבה עכשיו ולתמיד ושוברות את הכלים. הן מדברות על הכול, צוחקות על הכול ומשחקות את כולם - גברים במצעד הדייטים האינסופי, אפליקציות היכרות, פסיכולוגיות, מאמנות אישיות, מערכות יחסים, פגישות עם המשפחה של החבר, החברות המייעצות, ההורים המלחיצים, החברה הפולשנית, התסכול, התקווה והאמונה שיום אחד זה חייב לקרות. על הבמה נוצר עולם שלם של צעירים וצעירות, בחיפוש אחר זוגיות ואהבה בעידן השפע. דרך עיניהם משתקפת תמונה מצחיקה ומחכימה של החברה הישראלית כולה.

במאי: עוזי ביטון; ייעוץ אומנותי: אסי שמעוני; שחקניות: טל נתיב, שירלי לוי ומלכי דיר; מפיקה: חיה ישראלי; מוזיקאי: אולפני ביט - עמית בן עטר; תאורה: אדם רוטבליט; תפאורה ותלבושות: גילי עזרן

מועדי ההצגה: יום חמישי 19.12, ויום שני 23.12, 20:30. בית מזי"א, מסילת ישרים 18, ירושלים. משך ההצגה: שעה ורבע.

 

'איך יוצאים מכאן'

על המחזה: מנהל רשת בשר נתקע במחסן עם אחת העובדות ברשת, שנמצאת על הרצף האוטיסטי. במהלך השעות, זוכה המושג 'נורמאלי' לבחינה מחודשת ומערכת יחסים, שנראית בלתי אפשרית, מתפתחת בין השניים. מסתבר שכאשר מחיצות התיוג האוטומטי מוסרות, אנשים שונים בתכלית, מסוגלים למצוא שפה משותפת ואף למעלה מכך. דודי גורדון, איש שב"כ לשעבר שהפך לשחקן תיאטרון כתב את המחזה 'איך יוצאים מכאן' יחד עם השחקנית טל נתיב שהייתה שותפה לכתיבה. כמו כן כתב עיבוד למחזה 'נסיך הצללים' המבוסס על הספר 'בן החמאס'. רק לפני חמש שנים פרש דודי גורדון, בן 57, מעבודתו בשב"כ, ואז החל לחשוב מה באמת הוא רוצה להיות כשיהיה 'גדול' עם היציאה מן הצללים. התובנה הלא מובנת מאליה, הייתה – להיות שחקן.

במאי: אסי שמעוני; מחזאי: דודי גורדון; שחקנים: דודי גורדון וטל נתיב; מנהל אומנותי: שמואל הדג'ס; מפיקה: חיה ישראלי; מוסיקאי: אולפני ביט - עמית בן עטר; תאורה: אדם רוטבליט.

מועדי הצגה: יום שני, 16.12, בית 'ניסן נתיב', רח' נועם 5, תל אביב; יום שלישי, 17.12, מתנ"ס 'עמישב', קהילת שיקגו 1, פתח תקווה; יום חמישי, 26.12, בית מזי"א, מסילת ישרים 18, ירושלים. שעה קבועה: 20:30. משך ההצגה: 70 דקות.