RUMORS TEL AVIV

By The Tripping

12.12.19

LINEUP:

Guy Gerber || Seth Troxler || Nic Fanciulli || Agoria || Dan Marciano

Local support > Ofri Goffer || Raul Siberdi

הרפתקה בוהמיינית בביתן 1, פרי מוחו של הסופרסטאר די.ג'יי. גיא גרבר, בניצוחם של האיש בכבודו ובעצמו, לצד הלייבל בוס ופנים קבועות בכל במה מרכזית בעולם – ניק פאנצ'ולי, הליצן המטורף מדטרויט – סת' טרוקסלר, הגאון האקלקטי והאיש מהעתיד - אגוריה, והנשק הסודי – דן מרציאנו, כל הדרך מפאריז!

ליין המסיבות הבינלאומי Rumors, שהוקם על ידי גיא גרבר - מגיע לחמם את החורף ולסגור לנו את השנה עם הפקת ענק בלתי נשכחת  בהשתתפות גדולי הז'אנר מהארץ והעולם!

גרבר - המוזיקאי המפיק והדי.ג'יי. הישראלי שכבר כבש כמעט כל פסגה אפשרית בעולם המוזיקה האלקטרונית הבינלאומי ומחוצה לו (אלבום עם פאף דדי!) - מלווה בכוכבי טכנו מהארץ והעולם, ייקח אתכם למסע חוויתי בתל אביב כפי שמעולם לא ראיתם אותו. המסע יתחיל ב-23:00 ויסתיים בשעות הקטנות של הבוקר. הליין הבינלאומי - שמארח באופן קבוע אגדות טכנו כמו סאשה, סוון וואט, בדואין וסלומון, באירועים העוברים מפה לאוזן כמו שמועה – צפוי להנחית בישראל את הפקתו המוגזמת ביותר עד היום: מפגן עוצמה של עיצוב וסאונד, אטמוספירה ואנרגיה.

רומורז עשה דרך ארוכה - מערב סודי של גרבר ליודעי חן באי הלבן איביזה, ריאקציה רומנטית ומסיבה ששאפה לחזור לוייב של האי בימיו היפים והתמימים, עד סניפים והפנינגים מרחיקי לכת ומתוקשרים בלאס וגאס, קוצ'לה, ארט באזל מיאמי ושאר לוקיישנים רותחים. הליין עשה מעשה של השראה, כשבחר להתמקד בלוקיישן וארט, בעיצוב ובקישוט, להבדיל משמות על הפוסטר, כדי ליצור סביבה בוהמיינית עוטפת, שהיא הזירה האולטימטיבית למפגש אינטימי עם מוזיקה אלקטרונית ואנשים יפים. כשהחוויה היא בחזית, גרבר יצר בדיעבד מהפכה הפקתית בעולם הקלאבינג העולמי, ורבים החלו ללכת בעקבותיו.

על האמנים

Nic Fanciulli: ניק פאנצ'ולי, אשר מהווה שם נרדף לתרבות המוזיקה האלקטרונית, מייצג את הדור המכונן של התקליטנים שיצר את מעמדה של איביזה כבירת המסיבות העולמית ואיש בעל קריירה הנמשכת מעל שני עשורים בחזית סצנת המוזיקה המחתרתית. עם כל כך הרבה פרויקטים באמתחתו, פאנצ'ולי מתבלט כאמן רב-גוני באמת, והדבר מוכיח את המפתח לאריכות חייו בתעשייה עם תשומת לב הולכת ומתקצרת. בשנה האחרונה אירח את הליין המצליח במועדון הידוע 'אושואיה איביזה' הנקרא 'דאנס אור דיי', שם אירח אמנים כמו: קארל קוקס, גרד גנסון, באלק קופי, מרקו קרולה ועוד רבים וטובים.

Seth Troxler: אמן הטכנו-האוס סת' טרוקסלר, הליצן המשוגע של עולם הטכנו. האיש שלא לוקח שום דבר ברצינות חוץ מאת המוזיקה שהוא מנגן, נחטף, לפי האתר הרשמי שלו, בידי אלים לפני 2000 שנה למסע ברחבי היקום והוחזר למישיגן כפעוט לפני 30 שנה. טרוקסלר עשה את הדרך מדטרויט מולדת הטכנו לאיביזה בירת ההאוס כשהוא מנגן מאות גיגים בשנה בכל מועדון ופסטיבל אפשריים וכובש תוך שלוש שנים את פסגת די.ג'יי. מאג ורזידנט אדווייזר ומדורג במקומות הראשונים. אפשר לכתוב ספר על טרוקסלר, אבל עדיף לראות אותו מכשף את הרחבה.

Agoria: לצדם – בין אינטליגנציה מלאכותית לגאונות על העמדה - אגוריה - סט מצופה מאת אחד הדי.ג'ייז הנחשקים בשטח, אשף סגנון ה'דריפט' ששם את החופש האמנותי מעל מגבלות ז'אנריות, אמן ותקליטן שכל סט שלו הוא מסע אל האפשרויות הבלתי נגמרות שבין מוזיקה לטכנולוגיה.

Dan Marciano: לא אחרון אבל לגמרי חביב - דן מרציאנו הוא אנציקלופדיה מוזיקלית עם מעל שני עשורים של תקלוט מאחוריו, רזידנסיז בכל מועדון חשוב בהיסטוריה הצרפתית ויכולת בניית סטים פנומנלית. אחד הדי.ג'יים הצרפתיים המנוסים והחדים של העשור האחרון שמרבה לבקר בארץ וידוע בתור סט שישראלים תמיד יאהבו לשמוע.