טלה
21.3-20.4

השבוע תצליחו ליצור קשרים חיוביים. מידת הריכוז תופנה לעבר אלמנטים הקשורים לעבר. טיפ השבוע: הקפידו להביט אל האור ותגלו שהאפלה והדיכאון מפחדים מכם. שדרו נינוחות כלפי חבריכם לעבודה. השתדלו שלא להיכנס לוויכוחים חריפים מידי עם המעסיקים. יהיו לכם יחסים משופרים ויתכנו דיבורים על האצלת סמכויות מכוונם. לרווקים: צפויה הפתעה ביחס לתחום הרומנטי. אלה שלא מצאו עבודה ולא זכו לקידום עד כה, יופתעו לטובה. בריאותכם מתאזנת. זה הזמן להשכין שלום. אהבה נושנה מהבהבת ככוכב בודד בשמיים.

שור
21.4-20.5

השבוע אתם זקוקים לחברים ולתמיכה בנושאים שכואבים בכיס. אל דאגה, הפתעה לטובה במישור הכספי תגרום לכם לנחת רוח. זה הזמן ליוזמות בתחום המכירות ולשיפור ההתנהלות בעבודה. אתם מחליטים להביא רעיונות דרך כתיבת מכתב לממונים עליכם ולאחר זמן מה תיווכחו כי מעשה זה היה צעד נכון לעשות. אתם ממשיכים להרגיש כנותנים הרבה יותר ממה שאתם מקבלים בתחום הזוגי. התסכול מהיחס הלא ראוי, מצד הדמות מחלקת אתכם את החיים, גובר והולך. בקרוב תגלו שהקנאה מפתה אותנו אל קברה וטעמה מר כגיהינום.

תאומים
21.5-21.6

השבוע ייפתחו בפניכם אפשרויות בעיקר בתחום הקריירה ותחומי לימוד. לכו על זה. הרווקים שבכם יופתעו לטובה לגבי הקשר הקיים או החדש. מי שעדיין לא מצא את הכיוון הכלכלי, יתחיל לחוש את השינוי בקצה באצבעות. זה הזמן לצאת ממעגלי המבוכה והצניעות ולהעז, כי בקרוב יהיה קשה. אלה שלא מצאו אהבה, ירגישו את בדידותם ביתר שאת. בריאות הילדים מעסיקה אתכם יתר על המידה. זה הזמן לצאת ולאוורר את הנשמה והגוף. איבדתם בטיפשותכם מישהו שהוכיח/ה לכם שהחכמה היא פירורים שנפלו משולחנו של אלוקים.

סרטן
22.6-22.7

השבוע אתם משקיעים באהבה ומצליחים מאוד בכך. זה שבוע בהחלט מוצלח. כל שתגידו או תעשו יתקבל בחום ובאהבה. חברים יפתיעו אתכם בימים ראשון ושני. כעת אתם מבינים את מלוא המשמעות האומרת שהשמחה של היום היא טרחת האתמול. נסיעה לחו''ל תתבטל או תידחה. איתות רומנטי חוזר יביא אתכם לעשות חשבון נפש לגבי קצוות לא סגורים. התעלות רוחנית בסוף השבוע הקשורה לסיכוי לקבל זכייה כלשהי או בלהתחיל משהו חדש בחיים. פנו לייעוץ בכל הנושאים הקשורים לרומנטיקה ולתחום הכספים.

אריה
23.7-22.8

קידום בעבודה לאלה המחזיקים בה ולאלה שטרם מועסקים. אתם קרובים להגשמה זו. בני המין השני יציעו לכם הרבה רגש ואהבה. בני המשפחה יפרגנו אף הם. התרכזו בקשרים בנוגע ללקיחת הלוואה או בענייני סחבת מול בנקים ומוסדות. הצד הרגשי יציב אך ניצב כעומד על המקום. הנשואים או החולקים את חייהם יחדיו יגיעו להסדרים יותר עמוקים. אלה שמזמן לא מועסקים, מתגעגעים וכעת מבינים שזיעת ההצלחה מתוקה מדבש ושקוציה כקטיפת מלכות. חפשו ייעוץ אישי על פי שיקולכם.

בתולה
23.8-22.9

מישהו המתקשר לעברכם המשפחתי יבוא אליכם לביקור או שיתקשר להודיע על בואו הקרוב. שמרו על חפצים אישיים מכל משמר. הגבירו את מידת הריכוז בנוגע ללוחות הזמנים. לא להיכנס למחשבות שליליות. בקרוב ירידה זמנית בנושא הכספים. אתם מרגישים שהמשפחה מנצלת אתכם ושהפעם אתם לא מוכנים לסבול זאת יותר. זה הזמן לצאת מהגבולות הרגשיים אל האור הנכון. התעוררו להבין: אין לאהבה משהו נגדכם, אם היא לא הופיעה סימן שלא עשית צעד חכם לקראתה. זה הזמן לספורט, בריאות ויופי.

מאזניים
23.9-23.10

התקשורת שלכם תניב מגוון הצעות הקשורות לעבודה או שתמצאו משהו שייתן לכם את הקפיצה בתחום הקריירה. אתם מוכנים להיכנס בעצמם אל כלא האהבה ולהשליך את המפתח אל עמקי הים. תקבלו הצעה מעניינת שתלכוד אתכם בגווניה הרבים. שותפות כלשהי תיחתם השבוע ותוכלו לצפות לרווחים נאים בהמשך הדרך. צפו למחמאות מכיוון הבוס. זה הזמן ליוזמה ביחס לאהבה חדשה. רמז לגבי סכום כסף שיגיע לכם. המקצוע שלכם מתחיל להימאס ואתם מגששים לכיוון שינוי. טוב תעשו אם תשמרו את כספכם.

עקרב
24.10-21.11

השבוע תיווכחו כי יהיו לכם קשיים במישור התפקוד בעבודה. כל זה יקרה בגלל הצד הרגשי הלוקה בחסר. אתם נדחפים לממש תכניות בילוי, אותם תממשו בסוף השבוע. בסופו של דבר, צפויות לכם שעות מוצלחות, כפי שייחלתם לעצמכם כל השבוע. אתם מחפשים את הקשר שיכול להרים אתכם אל עצמכם מחדש. תחום הקריירה מושך אתכם להתעניין בתחומים נוספים. הרווקים ילקו ברצון לפרק את קשריהם הרומנטיים. זה הזמן לפנות לייעוץ מקצועי על מנת לדעת מהי הדרך הנכונה לבחור. התרכזו במה שמשרת אתכם בחיים וזו המטרה הקשורה לקן המשפחתי ולטובת הילדים.

קשת
22.11-21.12

אתם מחליטים השבוע על שינויים ויוזמות בתחומי הבית, זה אומר: תיקון שנדחה המון זמן, קניות קטנות ואפילו מתנה למישהו קרוב - יהוו כחלק ממה שתעשו ותעניקו. השבוע גם תפשירו את הקרח עם בני ביתכם ועם המשפחה הקרובה. הקשרים החברתיים יעברו בדק בית ותזכו לשיתוף פעולה מלא בכך. הדאגה למקום מגורים מושכת אתכם לחשוב על אפשרות קנייה. התקועים במישורי הרגש והזוגיות חייבים לחפש את הייעוץ האישי הנכון. בריאותכם משקפת רגישות יתר לשינויי מזג האוויר התכופים בין קור לחום.

גדי
22.12-20.1

בשורות וידיעות שונות בהקשר למסיבה או כנס כלשהו, יגיעו אליכם ואף ישנו את מצב רוחכם הירוד. בתווכו של חבר, תכירו השבוע מישהו אשר ישפיע על מהלך חייכם. הקשר הזה עוד ילווה אתכם לאורך זמן ממושך ואף יסייע לכם להתקדם בחיים. השבוע נוגע לילדים ולתחומי לימוד הנקשר אליהם. מי שאין לו עבודה, אמור לחפשה וימצא את מבוקשו זה בימים אלה. אתם מרגישים שוב שמנצלים את טוב ליבכם למטרות זרות. קחו את עצמכם בידיים בנוגע לצד הרומנטי, הזמן ליזום מהלכים או להשפיע על הצד שכנגד.

דלי
21.1-18.2

הכוכבים עוזרים לכם בקצת מזל. טיפ: השבוע הזה נהדר בלהתחיל משהו חדש: בעבודה, ביחסיכם האישיים ובכל תחום בו תבחרו עשו זאת ותראו נחת בשל צניעותכם הידועה לכל. אך זה הזמן לשאול את עצמכם מה עושים למען האהבה? התחום הרומנטי קצת תקוע. בריאותכם הכללית מתייצבת. שאיפתכם היא בלהירתם לקנית דירה אבל אתם חשים כחסרי אונים נוכח המחלוקות ומהעדר משאבים מתאימים. ייתכן ותמצאו מקום עבודה ראוי. צלצלו אליי לייעוץ אישי. התקועים יחפשו את הייעוץ, בעיקר בתחום הרגשי והמקצועי.

דגים
19.2-20.3

השבוע אתם משועממים ולא מוצאים את האהבה בלב אחרים. מה שאתם מחפשים בתחום העבודה קיים באמצעי התקשורת. ארגנו מחדש את נושא הכספים. הרגשת שיפור בנוגע לצד הנפשי. אתם קצת חוזרים לעצמכם ומנסים לחפש את הכיוון המקצועי המתאים. נושא הכספים עדיין מדאיג אך אתם נהנים מעזרה מבחוץ. הנשואים שבכם יחפשו ריגושים, אך כרגיל בלי אומץ לבצע. המזנה מפתיעה לאירוע חשוב מחכה  לכם בפתח. אתם מחוברים לטבע ולקשור לעצמכם. אתם בקשר עם מקורות רוחניים מן העבר ומההווה. צלצלו לייעוץ אישי.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay