צילום: יח"צ

מעקה זכוכית- כל היתרונות:

אין ספק שהיתרון הבולט ביותר של מעקות זכוכית הוא שמעקה הזכוכית אינו דורש תחזוקה רבה. הוא אינו דורש חידוש צבע ואופן הניקוי שלו הוא פשוט ביותר- שפריצר, עיתון ישן ויש לכם מעקה זכוכית חדש מהניילון. בין אם החלטתם להתקין מעקה זכוכית במשרד ובין אם החלטתם להתקינו בביתכם הפרטי, תדעו שהבחירה שלכם היא לגמרי נכונה. הפשטות והסולידיות של מעקות הזכוכית הופכים אותם לכאלה שמתאימים לכל חלל בו רק יוצבו.  המראה הסולידי של מעקה הזכוכית מעניק גמישות דקורטיבית וכך ניתן יהיה לתכנן מעקות זכוכית מרהיבים, משולבים עם חומרים אחרים ועוד. שילוב מעקות מזכוכית בעיצוב הבית או העסק הוא תוספת דקורטיבית, ,מודרנית ומרשימה.

אחד החסרונות הבולטים במעקה רגיל הוא הצבתו במקום בו הוא מסתיר מפני האדם את שאר החלל. יתרון בולט של מאפייני מעקה הזכוכית, על פני חומרי גלם אחרים, הוא שהוא תופס שטח קטן ובכך ביתכם יראה גדול יותר ויפנה לכם מקום לניצול מירבי של החלל.

כמו כן, בניגוד לדעה הרווחת לפיה זכוכית היא דבר שברירי הרשו לנו לחדש לכם- הזכוכית ממנה עשויים מעקות זכוכית היא חומר עמיד בפני שחיקה, שאינו מתבלה עם הזמן ולא דורש טיפול מיוחד. בנוסף, מעקות הזכוכית נוחים להתקנה ולהסרה ולמען הסר ספק ודאגה- הם מיוצרים בקפידה כך שיהיו בטיחותיים ובהתאם לכל התקנים הנדרשים.

מעקות זכוכית בהתאמה אישית- רק בדקור גלאס!

עניין ההתאמה האישית הוא חשוב מאד ומהווה בסיס לכל החלטה של התקנת מעקה. הצוות המקצועי של "דקור גלאס" מתחשב בעובדה כי לכל לקוח צרכים שונים ופרמטרים שונים אשר מתאימים ספציפית לבית או לעסק שלו. חלק מהלקוחות ידרשו מעקה שתול לגדר הזכוכית שלהם, חלקם ירצו עמודונים- כל אחד והחזון שלו. יחד עם החזון שלכם והמקצועיות שלנו ניצור את המוצר הכי מדויק, מרשים ובטיחותי שרק תוכלו לדמיין!

מעוניינים לשלב מעקה זכוכית בבית או בעסק שלכם? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית.

 

 


* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.