טלה
21.3-20.4

השבוע תבחינו בנקודות אור בתחום הכלכלי. הדגש יהיה על חשיבה זהירה, כספים, קריירה ורומנטיקה נשכחת. אתם עדיין לא מצליחים להחליט מה לעשות בהקשרי מחויבות. הפנויים יופתעו לקבל הצעות חדשות ומהוססות. לנשואים: השבוע נוצרת האפשרות לפשרה בתחום הזוגיות. חפשו את הדרך הדיפלומטית, למרות שניסיתם זאת בעבר ונכשלתם. טיפ: לפשות עשר אצבעות שותקות ולב אחד חם. אתם אלופים בלהבין דקויות ועובדים דרך הלב, אבל לאחרונה אתם לא מבינים את הריקוד האינטימי של החיים. תמיד קורה לכם שאתם מצליחים לעזור לאחרים על חשבון הזמן בו יכולתם לעזור לעצמכם.

שור
21.4-20.5

השבוע אתם בונים סיכוי בתחום התעסוקה, העסקים והיוזמות. במישור האישי, אתם ממשיכים לנהוג בטוב לב ולצערכם אינכם מקבלים הערכה מספקת. הדרך לעבר כאילו חסומה. הייתם קרובים לקפיצה הגדולה ונפלתם. האחריות הזוגית שלכם גדולה, מכדי שתוכלו לקום ולעזוב את הכול. אתם רוצים לנהל את העולם ולעזור להביא לתיקונו. יש לכם אמונה בשמיים ויודעים שההשגחה לא תניח לכם לטעות, עד כדי להימחק לחלוטין. חפשו עזרה בדרך של שיחות אישיות, להבין היכן אתם טועים. זה הזמן להדוף ניסיונות התערבות, בעניינים האישיים שלכם. פנו לייעוץ כשהנושא הוא חילוץ מתקיעות.

תאומים
21.5-21.6

השבוע יש בכם את היכולת להבחין בין העיקר לטפל. לשמחתכם תבחינו בנקודות אור ראשונות בתחום הכלכלי. ההדגשים שלכם יהיו על: חשיבה זהירה ונכונה, קריירה רומנטיקה ועל הבית. אתם עדיין לא מצליחים להחליט מה לעשות בהקשרי מחויבויות כלשהן. הפנויים יופתעו לקבל הצעות חדשות, אך לא שוכחים את העבר. השבוע יש לכם את הכוח להתמודד עם הכעסים הישנים בגזרת הזוגיות. קחו פסק זמן מחיזורי בן/ת הזוג כלפיכם. לבעלי עסקים: זה הזמן לפרסם את השירות שאתם רוצים למכור. תכניות חדשות שתכננתם לשמחתכם פתאום מתגשמות כאילו כתוצאה מהתערבות שמיים.

סרטן
22.6-22.7

מצב הכוכבים טוב וכדאי לכם לנצל את ההזדמנויות שבתחומי התעסוקה, הלימודים, המגורים והמכירות. בריאותכם חוזרת למיטבה כולל גם מצב הרוח הכללי. החשדות כלפי האהוב/ה צפים מחדש או גם חוסר הפרגון כלפיכם, בצל חיים חדשים הקורצים לכם בעוצמות גבוהות. קריירה: הקפידו לשמור על הקיים, אבל זה לא מונע מכם לחלום על השנים בהם נחתלם הצלחה עצומה. טיפ השבוע: חייכו יותר ואל תשאלו מדוע העולם כל כך אכזר. השתדלו לבצע את התיקון הרצוי באופייכם הקליל והתמים, על מנת להצליח בכל תחום. זה הזמן לעזור לזולת ולזכות בהערכה.

אריה
23.7-22.8

הפתעות כוכביות גדושות בהפתעות. ייתכנו מצבי לחץ לקראת אירוע כלשהו. שימו לבן/ת הזוג החושב/ת עליכם כי אולי קצת התעלמתם וזה גרם לגברים לצאת משליטה. האהבה והיצירה מתחמקות לכם בין הידיים ובין שיני הזמן הדחוק. הגעגוע לעבר הקרוב/רחוק עולים אל סף הכרעה ערכית, רגשית ומשפחתית. המצפים לפתרונות בתחום הרגשי יסתפקו שוב במטבעות העזרה הכלכליות שיישארו הנחמה היחידה. חלק מכם יבקש לגשר בין פערים חברתיים ואישיים וחלק אחר יבקש לרענן את תחומי הידע והיוזמה. מנהלים ועצמאיים: הנושא הכלכלי יעלה שוב על הפרק ויחייב אתכם לסדר חדש.

בתולה
23.8-22.9

האירועים יושפעו השבוע מניחוח רגשי בולט. אתם מאמינים שהחיים הם כמו כלי נגינה ושאתם מצליחים רק בגלל שאתם מחזיקים במיתרים הנכונים, כעת זה בדיוק קורה וזה במישור היחסים הרגשיים כלפי האחר/ים. היכולת להביע רגשות ושכל ישר תרשים אחרים. התקדמות איטית הדרגתית ברומן חדש תצית תקווה חדשה בקרב הפנויים. טיפ: שמרו על מורל גבוה, הקפידו על מנוחה קבועה, כולל שלא תעמיסו יותר מידי על עצמכם. אזהרה: בעבודה אתם עלולים לעמוד על שלכם יתר על המידה ותגלו שהדבר מזיק לתדמיתכם השקטה.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע תתקלו באנשים שבחרו לבחור בעיתוי הלא נכון למריבות. טיפ: הקפידו להתרחק מהם כמו מאש. בסוף השבוע טוב יהיה להישאר בבית. שאר הימים יוקדשו לתקן היחסים עם הסביבה הקרובה, בנושא רגשות פגועים הדדית. בעבודה יגלו פתאום קצת יותר הבנה לצרכים שלכם. זה הזמן לדרוש את שמגיע לכם ביתר אסרטיביות. לנשואים: ניסיון מוצלח יותר לגישור על פערי עמדות רגשיים, אבל עדיין הדרך ארוכה אל האושר. אתם עומדים בתשלומים השוטפים, לאחר שהצלחתם לגייס את העזרה הדרושה לכך. נושא המגורים והילדים יעלה שוב על הפרק. 

עקרב
24.10-21.11

רגשות לכיוון העבר יציפו אתכם ולא יתנו לכם מנוח. אתם לא מסוגלים לשכוח תמונות רומנטיות שאתם חולמים לחוות שוב עם בן/ת זוגכם. נושא העבודה תקין, אבל דורש מכם כוחות נפש גדולים. הטיפול בילד/ים גוזר לכם נתח רב, משעות הפנאי. זה הזמן לחשוב בכיוונים חברתיים הרבה יותר מאשר בשבועיים שחלפו. לפנויים: אתם מתמודדים עם עיקשות בן/ת הזוג ביחס למחויבות. הקריירה: אתם מעיזים וקופצים למדרגה חיובית. מסמך כלשהו או מכתב בנוגע אליכם יקבעו את עתידכם הקרוב. חברים מבטיחים לעזור אבל לא בדיוק נמצאים כשצריכים אותם. 

קשת
22.11-21.12

שבוע הרבה יותר מוצלח מבחינות רבות, כולל מבחן חשוב. לאלה שהשקיעו בחיפושים: הפתעות חשובות מהשטח התעסוקתי משפיעות עליכם לטובה. נושא הלימודים מתעכב אבל עדיין חשוב, כדאי שלא תזניחו זאת יותר מדי. התרכזו בתחומים רגשיים החשובים לכם מפני שבלעדי האדם אותו אתם אוהבים, אתם לא מצליחים לתפקד. שוב עולה נושא המגורים, זאת לאחר שאיבדתם הזדמנות חשובה בהקשר זה. לנשואים: השקיעו מחשבה, חפשו עזרה מתאימה באיך להחזיר את הרגשות של בן/ת הזוג לקדמותם. פגישה גורלית חשובה באופק הקרוב והיא קשורה לעתידכם הרגשי והכלכלי כאחד..

גדי
22.12-20.1

השבוע הברכה תהיה תלויה אך ורק במעשי ידיכם ובכוח השכנוע שלכם. זה הזמן לחפש את הדרך להבין את מה שרוצים מכם בתחום הקריירה ובתחום הרגשי. זה הזמן לגלות את הכוח המניע אתכם בחברה רחבה ובנוגע ליחסים של בינו לבינה. התחשבו ברוצים בטובתכם, גם אם הם מנדנדים לכם ללא הפסק. הפנויים רגשית יחפשו אהבה חדשה או לשפר את הקיים. טיפים: התרחקו מהימורים מכל סוג ועניין. שמרו סודות מאנשים זרים, בעיקר במקומות עבודה. הנשואים והרווקים התקועים: חפשו להתייעץ לגבי בעיות ישנות וכאלה שצצו או שהחמירו בזמן האחרון.

דלי
21.1-18.2

השבוע אתם לא שקטים בעניינים של לסמוך על אחרים. הרגשת כבדות בתחום הקריירה. שמחה הקשורה לילדים משאירה אתכם אופטימיים בתחום הזוגיות. סידורים אחרונים לקראת נסיעה או אירוע חשוב הקשור למשפחה. רווחים ראשוניים מהשקעה בלימודים או מהכשרה אחרת. למתאמצים מאוד: סיכוי כפול למצוא עבודה, דרך האינטרנט. כל מי שחיפשו אהבה עד כה נחלו אכזבה אבל השבוע שמורה להם ההפתעה החיובית. רגעים קשים בנוגע לילדים יכריעו שוב את הכף לטובת ההישארות בבית. קריירה: זהירות, אתם חייבים לבנות גשר אחר לפני שאתם נוטשים את הקיים.

דגים
19.2-20.3

השבוע אני צופה לכם את המזל המוצלח למצוא את שביל הזהב בנושאים חשובים וגורליים. זה אומר כי התחלות חדשות או פיוס מיוחל, קרבים והולכים לפתחכם. אתם חשים את הלחי הקרה של החיים והמציאות וחייבים להתמודד איתה. אתם חוששים להישאר ללא אהבה לה אתם זקוקים ובינתיים מחבקים את הילדים או את האחיינים. אתם שונאים משברים רגשיים שאותם אתם עוברים בדרך כלל, באופן קשה. הזדמנות נדירה למצוא אהבה לפנויים ולפנויות, רק שאתם זקוקים קצת לביטחון ולהשתחרר מפחדים ישנים. טפחו את הצד החיצוני ואת ביטחונכם האישי.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay