לאחר 23 שנה שהחנות הראשונה של רשת עצמל'ה נפתחה ברחוב  גנרל פייר קניג הוחלט לסגור אותה ולפתוח במקומה חנות חדשה וגדולה יותר ברחוב פועלי צדק שבאזור התעשיה תלפיות.. החנות המיתולוגית שהייתה מוכרת בכל בית ובית העניקה לתושבי ירושלים והסביבה פתרונות מגוונים ורחבים בתחום ריהוט חדרי הילדים והנוער. לאחרונה נכנסה רשת עצמל'ה לתחום חדש של ריהוט לתינוקות תחת השם : עצמל'ה BABY המציע מגוון רחב של חדרי תינוקות מעוצבים ואיכותיים, מגוון אביזרים משלימים מעץ וקולקציית טקסטיל. לאחר השקת הקולקציה עלה הצורך להעניק לקהל הלקוחות בירושלים והסביבה את האופציה להכיר ולרכוש את המוצרים ולכן הוחלט על שינוי משמעותי של מעבר לחנות חדשה וגדולה יותר שתאפשר להציג את מגוון הרהיטים הרחב שיש לרשת להציע מגיל לידה ועד לבגרות.
החנות בירושלים הינה החנות הראשונה של הרשת שכיום מונה 13 סניפים בפריסה ארצית ואתר מכר.
הסניף החדש ייפתח ב-  1.12.19 רחוב פועלי צדק שבאזור התעשיה תלפיות ירושלים וישתרע על פני  430  מ"ר.
בסניף יוכלו קהל הלקוחות למצוא את קולקציית ה- BABY החדשה הכוללת: מיטות תינוק, שידות אחסון, ארונות, כונניות ומזרנים לצד מגוון אביזרים וטקסטיל  להשלמת הקו העיצובי של החדר . בנוסף ניתן יהיה למצוא ריהוט לילדים ואביזרים נלווים לחדר הילדים לצד ריהוט לבני נוער.  הסניף הוקם בהשקעה כוללת של כ- מיליון ₪ .  

אריאל תובל, בעלים ומנכ"ל רשת עצמל'ה : "רשת רהיטי הילדים והנוער עצמל'ה מתרגשת וגאה על המעבר לחנות חדשה ומרהיבה שתעניק מענה רחב לכל תושבי ירושלים והסביבה. בשנים האחרונות המשכנו בתנופת החדשנות והרחבנו את מגוון המוצרים של הרשת במקביל לפתיחת חנויות בתפוצה רחבה מתוך מטרה לענות על הצרכים הדינמיים של קהל היעד. החנות הותיקה ברחוב גנרל פייר קניג,  תמיד תזכיר לי את תחילת הדרך של הרשת שהתחילה מחנות קטנה ואיכותית של ריהוט לילדים וכעת, 23 שנה אחרי, הפכה למובילה בתחום עם התרחבות לשוק ריהוט לתינוקות ובני נוער". 

אודות רשת רהיטי הילדים והנוער עצמל'ה

רשת עצמל'ה הינה רשת וותיקה ואיכותית שהחלה דרכה בשנת 1996 המתמקדת ברהיטי ילדים ונוער מעוצבים ואיכותיים, במחירים טובים. חנויות עצמל'ה מעוצבות כך שמלבד רהיטים הן מציעות להורים גם אביזרים משלימים מעץ ומוצרי טקסטיל נלווים המתאימים לחדרי שינה לילדים ונוער: מצעים, וילונות, כריות, שטיחים ועוד, כך שכל צרכן יוכל למצוא את אשר הוא מחפש. הרשת מונה כיום 13  סניפים בפריסה ארצית, בהם מועסקים קרוב ל-100  עובדים ואתר מכר:  etzmaleh.co.il