טלה
21.3-20.4

לאחר החודש הקשה שעברתם לפניכם שבוע משוחרר ומחויך. הסביבה הקרובה תתחיל קצת להבין את הראש שלכם. אתם מתחילים לארגן טוב יותר את התקשורת בנוגע לעבודה וליחסים אישיים. ההתנגדות הסביבתית לדעתכם תצטמצם לכדי מינימום וההרמוניה תחזור אל מעונכם. הבודדים יחפשו להתרגש במסגרות אחרות בגלל התרחקות בני המשפחה הקרובה. אתם מהר מתגברים על המצוקה הכספית ואתם עומדים בתשלומים לאחר שהצלחתם לגייס את העזרה הדרושה לכך. נושא המגורים שוב יעלה על הפרק אך הפעם מכוון שונה ורציני. חפשו ייעוץ אישי בנוגע לכספים, ירושות, אהבה ומועקות.

שור
21.4-20.5

אתם עסוקים סביב נושא משמח. אנשים מדברים איתכם על אהבה וגישור בין פערים הנוגדים לתפיסת עולמכם, אך אתם מתעקשים שבן/ת הזוג ת/יזום את הקרבה המחודשת. בעקבות הנתינה המוגזמת אציין כאן, שהכסף הוא שיקוי אהבה חזק אבל פרחים יעילים כמעט באותה המידה. הרווקים ירגישו כתקועים באותו מקום או שעדיין לא ימצאו את שביל הזהב אל לב האהוב/ה. זה הזמן לתכנן מהלכים כלכליים. צלצלו לחברים ישנים וטובים שהוכיחו את עצמם בעבר. הנשואים: זה הזמן לרסן את הכעסים שנערמו לאורך השנים ולמצוא דרך לגשר על פערים רומנטיים.

תאומים
21.5-21.6

השבוע אתם לחוצים בנושאים רגשיים. השתחררתם מעולו הקשה של נסיגת כוכבכם בשליט מרקורי. אתם ממשיכים לקבל אהבה ממי שממנו אתם מתרחקים. לעומת זאת, הלב שלכם מסתיר רגשות והשכל שלכם פועל ללא פשרות. במישור התעסוקתי אתם מקווים וצפויים לקידום נוסף על זה שכבר הושג. התרחקו מרכילות זולה אודות המעסיקים או מכל רכילות אחרת סביבכם או סביב נושאים אחרים שבמחלוקת. זהירות מזרים: גורם חתרני ינסה לערער את אמינותכם ולהוריד אגב כך את ביטחונכם האישי. השתדלו לרסן את הדחף להחזיר באותו המטבע. הפתעה נוספת מכיוון האינטרנט והמחשב.

סרטן
22.6-22.7

שוב הסתבכות או מחלוקת ביניכם ובין בן/בת משפחה בנושאי כספים. אתם לא מוצאים דרך לקבל יותר ממקום העבודה ועובדה זאת גורמת לכם לחשוב לחתור אל אחר. המאמצים האחרונים לקבל העלאה או למצוא עבודה אחרת, נכשלים. הרגשות תקועים בבן/ת זוג בגלל בעיות אגו, המוכרים לכם היטב. זה הזמן להחליט החלטות בנוגע לתחום הרומנטי, גם אם זה במחיר גבוה מידי, או לשבת ולשתוק. אם שוב מגלים שמערכת היחסים המחודשת עם המשפחה מתערערת מחדש. נושאי לימודים זזים לכיוון היותר חיובי. זה הזמן לצלצל לייעוץ אישי מקצועי, במיוחד בתחום העבודה והזוגיות.

אריה
23.7-22.8

רגשות לכיוון העבר. רובכם מחכים לסימנים מן הסוג הנוסטלגי. אתם לא מסוגלים לשכוח תמונות רומנטיות שאבדו לכם בנבכי הזמן. הנשואים: למרות שניסיתם, אל תוותרו. השקיעו מחשבה באיך להחזיר את הרגשות של בן/ת הזוג האהוב לקדמותם. נושא העבודה תקין אבל דורש מכם כוחות נפש גדולים. הטיפול בילד/ים גוזר לכם נתח חשוב משעות הפנאי. זה הזמן לחשוב בכיוונים חברתיים הרבה יותר מאשר בשבועיים שחלפו, עשו כן ומהר מאוד תקצרו הצלחה. הפנויים: אתם מתמודדים עם עיקשות בן/ת הזוג ביחס להתחייבות. תקופה זו היא הכי מתאימה להתייעץ ביחס לעתיד.

בתולה
23.8-22.9

ימים טובים יחסית ברוב המישורים כתוצאה מהשתחררות מנסיגתו האחרונה של כוכבכם האישי מרקורי. הביטחון העצמי מתחיל לחזור אליכם. עדיין לא הכול מושלם כפי שרציתם בגזרות שונות אבל מסתמן שינוי בעצם הצורך שלכם לשנות את סוג העבודה שלכם או את אופייה באותו התחום בו אתם עוסקים או שהוכשרתם לכך. הבדידות מטרידה, אך החלטתם בינתיים להמשיך בדרככם ולסמן דרכים שיובילו אתכם לאהבה. טיפ: התרכזו ביכולות הדיפלומטיות להניע את בן/ת הזוג לשתף פעולה, מזווית רגשית אחרת. אתם במיטבכם חיצונית אך לא יודעים לתמרן ולנצל זאת לכיוון ההצלחה.

מאזניים
23.9-23.10

אתם חשדנים לאחרונה בעקבות הגילויים אודות בן/ת הזוג. אתם לא שקטים בעניינים של לסמוך על אחרים. שמחה הקשורה לילדים משאירה אתכם אופטימיים בתחום הזוגיות. לעומת זאת, צצות להן הפתעות חשובות מהשטח התעסוקתי. נושא הלימודים מתעכב אבל עדיין חשוב. התרכזו בתחומים רגשיים החשובים מפני שבלעדי האהוב/ה אתם לא מצליחים לתפקד כראוי. שוב עולה נושא המגורים, זאת לאחר שאיבדתם בעבר הזדמנות חשובה בהקשר חשוב זה. פגישה גורלית חשובה באופק הקרוב והיא קשורה לעתידכם הרגשי והכלכלי כאחד. אתם חייבים להקשיב לעצות חכמות מאנשים מקצועיים ולא רק לעצמכם.

עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם במיטבכם בכל הקשור לדיפלומטיה ולאירוח. מצב הכוכבים טוב וכדאי לכם לנצל את ההזדמנויות שבתחומי הרגש, התעסוקה, הלימודים המגורים והמכירות. חלק מכם יבקש לגשר בין פערים חברתיים ואישיים וחלק אחר יבקש לרענן קשרים משפחתיים קרובים. הנושא הכלכלי יעלה שוב על הפרק ויחייב אתכם לסדר חדש בתחום. ההתרגשות לקראת אירוע חשוב או לקראת נסיעה מתוכננת עולה לשיא חדש וגורמת לכם במקביל להילחץ מחשש של אי הסכמה מצד גורמים המתנגדים לכל אלה. בריאותכם הכללית חוזרת למיטבה. החשדות כלפי האהוב/ה צפים מחדש ומחבלים בבריאותכם הנפשית והפיזית.

קשת
22.11-21.12

השבוע אתם מושפעים ממצב כוכבי גדוש רגשות והחלטות מהוססות. יש לכם דמיון מוגבר בלהבליט את קסמכם האישי.  אתם מוזמנים לשמחה כלשהי. יתכנו מצבי לחץ לקראת האירוע. שימו לב לדמות המחלקת אתכם את החיים. למרות שהיא לא משדרת קרבה, ייתכן שבן/ת הזוג מרגישה ובודקת אתכם לעומק. לכם התקועים בטלנובלה הרומנטית: האהבה מתחמקת לכם בין הידיים, הגעגוע לעבר הקרוב/רחוק עולים אל סף הכרעה. המצפים לפתרונות בתחום הרגשי יתאכזבו וכרגיל הילדים או האחיינים יישארו הנחמה העיקרית שלהם. צלצלו לייעוץ אישי ברוב התחומים ובמיוחד בנושאים הרומנטיים הכואבים.

גדי
22.12-20.1

כגדיים אתם לא כמו הרוב המחפשים הערצה וגאווה, אלא רק בעיקר אהבה וביסוס רגשי וכלכלי. מגמות הכוכבים יגרמו לכם לרגישות יתר. היכולת להביא רגשות תעלה על כל דמיון. התקדמות איטית הדרגתית ברומן חדש, תצית תקווה חדשה בקרב הפנויים. הנשואים יחושו שהם רוצים להתרגש בחברת הפרטנר הישן, אבל אם לא יקבלו את שלהם הם עלולים לבעוט ולרטון. שמרו על מורל גבוה והקפידו על מנוחה קבועה. אל תעמיסו יותר מידי על עצמכם. בעבודה אתם יכולים לעמוד על שלכם יתר על המידה ותגלו שהדבר מזיק לכם מכל הבחינות.

דלי
21.1-18.2

בחודש האחרון התחלתם במשהו חדש במישור העסקי-פרטי או התעסוקתי, כלומר, בעבודה למען עצמכם ולמען אחרים. בשבוע זה חוזרת אליכם האווירה האופטימית. מחמאה ועזרה תשרה בכם רגיעה ותקווה לטוב. אתם עדיין קצת חוששים מן העתיד הכלכלי אבל התחום הרומנטי לא פחות חשוב לכם והוא משפיע על כלל התחומים החשובים. למנהלים רומן בהמשכים יש כעת ההזדמנות לשמוע ממישהו שחשבתם ששכח אתכם אי שם הרחק בעבר. הנושאים והמחויבים רגשית: זה הזמן לעמוד על שלכם בנוגע ליחס המגיע לכם בבית. תבחנו אפשרות של ייעוץ אישי בכל התחומים החסומים.

דגים
19.2-20.3

השבוע אתם לחוצים בנושאים רגשיים הקשורים לילדים ולכל המתרחק/ת מעיניכם ומלבכם. אתם עלולים לבחור בעיתוי לא נכון למריבות או להעלות צפיות. טיפ: הקפידו שלא לריב עם המשפחה הקרובה והרחוקה בגלל כתמים ישנים. בסוף השבוע טוב יהיה להישאר בבית. שאר הימים יוקדשו לתקן היחסים עם הסביבה הקרובה בנושא רגשות פגועים הדדית. בעבודה תגלו קצת יותר הבנה לצרכים שלכם. זה הזמן לדרוש את שמגיע לכם ביתר אסרטיביות. הנשואים: ניסיון מוצלח יותר לגישור על פערי עמדות רגשיים. הבמה תינתן לילדים שימלאו אתכם בשמחה, אך גם בדאגה להצלחתם.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay