טלה
21.3-20.4

מרקורי חזר להילוך רגיל וכבר לא מזיק כפי שהיה בעת נסיגתו האחרונה. הכוכבים מחזירים אתכם לשגרה עם כוחות מחודשים ואתם חשים לראשונה מזה זמן רב בנינוחות ובאופטימיות. החששות נעלמים בנוגע לעבודה, קידום, עסקים ולימודים. קצת בלבול בשטח הרגשי בנוגע לבני משפחה בעקבות הזמנה לאירוע חשוב או בלל אי הבנה זמנית, אבל בסך הכול אתם חשים בטוב. חברים יעזרו לכם להתמודד עם בעיה רגשית ישנה. חפשו פרצה על מנת להוציא רעיונות אל האור. הלימודים או ההכשרה מעסיקים אתכם או הקידום הערכי בסולם הקריירה.

שור
21.4-20.5

היו לכם קצת עכבות במזל אבל השבוע אתם חוזרים להשפעה כוכבית יחסית טובה. בעקבות זאת דברים יסתדרו לכם במישורים שונים ומגוונים. צאו מההסתגרות שאפיינה אתכם בחודש שעבר. חפשו עזרה מחברים אמינים ודלגו על בעיות אגו. גם הפעם אתם נדרשים ליוזמה ולחשיבה אופטימית זהירה. קחו את החיים בקלות והם יחייכו אליכם. התכונה סביב אירוע חשוב סוחפת אתכם אליה. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי בכל תחומי החיים. חוץ מאשר שאתם עקשנים וקצת אנוכיים כשמדובר בנוחיות. זכרו: נוסחת הטעות שלכם היא בעיקר כשאתם טובים מדי ואמתיים מדי.

תאומים
21.5-21.6

לנמרצים ביניכם: השבוע הנכם צפויים לקצור יבול של התקדמות במישורי העסקים, העבודה והלימוד. זה הזמן להחליט לקחת את ענייני האהבה ברצינות, כי ממש לא מזמן הבנתם שהשקר לכל היותר עוזר לכלוא את האמת שתכה מיד כשתשחרר. פנו למקורות חיצוניים אשר יוכלו למצוא לכם את הזיווג. הנשואים שבכם יקדמו דו שיח. התקועים במקום חייבים לחפש את הסיבה לכך. בזמן האחרון השתחררתם בקושי מיצר החמדנות ומאי ההסתפקות במה שיש לכם. תחושת הפספוס עדיין קיימת בכם. פנו לייעוץ אישי על מנת לחץ אתכם ממעגלי הטעות.

סרטן
22.6-22.7

מרקורי חזר להילוך רגיל ולא מזיק כפי שהיה בעת נסיגתו האחרונה. התבהרות כוכבית חיובית סביב נושא הקריירה תאפשר לכם הזדמנות פז, לשדרוג היחסים עם ההנהלה בכל הנוגע למה שמגיע לכם כולל גם לקידום הדרגתי. הבילוי האחרון והאירוח המוצלח, יוצרים בכם את הדחף לחיות ולהכיר את החיים מהצד השונה והפתוח. זה הזמן לחפש את האהבה המחכה לכם מעבר לפינה. הנשואים ירגישו כתקועים וכבעלי רצון להיות מחוזרים. ויכוחים על עוולות העבר פורצים מעת לעת. זה הזמן לחפש ייעוץ זוגי מקיף. פנו לייעוץ ממוקד לגבי הזיווג המתעכב או המסתבך.

אריה
23.7-22.8

אתם נושמים לרווחה בכמה שטחים. רטרו מרקורי עבר חלף. שבוע מוצלח נפרש בפניכם. השמיים נראים פתוחים ורחבים כניבטים אליכם כאור יציאה ממנהרה. אתם רציניים ביחס לכוונתכם לעבוד ולהתקדם בחיים. הרגעים היפים חוזרים למעונכם וזה מלווה בהומור, יוזמה, ביצירת קשרים חדשים. לנשואים: סומק השמחה יחזור ללחיים. צאו אל הטבע או סתם מן הבית אל הרחוב השקט בסביבתכם. צמצמו את זמן הצפייה בטלוויזיה, קריאה או אינטרנט וזה גם עשוי להוריד לכם במשקל ויגרום למוח שלכם לנווט בצלילות וברגיעה שכלית ניכרת. התרכזו במשפחה ובאלה שאוהבים אתכם באמת ובתמים.

בתולה
23.8-22.9

מרקורי חזר להילוך רגיל וכבר לא מזיק כפי בעת נסיגתו האחרונה. הביקור האחרון והנסיעה שיצאה לדרך שחררו אצלכם את הלחצים מהחודש החולף. עדיין אתם קצת מבולבלים בהקשרי תעסוקה, אבל השבוע תזכו להפתעה. שמרו על הזוגיות שלכם מפני זרים. המפגש עם האחר והשונה גורם לבעיות בין זוגיות. לימדו את נוסחת הטעות והתרחקו ממעגל היגון כולל גם מנתינת היתר. מישהו ינסה לנסות אתכם בנוגע לאהבתכם. זה הזמן לחפש את עצמכם על ידי עיסוק באמנות ובהתחברות אל הטבע הקרוב אל ביתכם. הגירוי ללמוד חוזר אליכם ולא מרפה.

מאזניים
23.9-23.10

הפתעות הקשורות לחברים וידידים יקדמו את פניכם בסוף השבוע. החוויות שצברתם לאחרונה מחזירות לכם את הצבע ללחיים. לאחר שבעבר חוויתם את הטעם הארסי של האהבה, חפשו באינטרנט אחר אהבה, פרק ב', כיווני הכשרה ותעסוקה. חפשו פרצה בתחום הקריירה וההכשרה. אתם צפויים למצוא דרכים לחזור אל האהבה הישנה. לקבל הכול כמו שהוא, להסיר את הציפיות לשינוי מהאחר, לקבל שהדשא הירוק שאצל השכן לא יותר ירוק מהדשא שלכם. מעגל הידידים והחברים יתרחב. זה הזמן לחפש את הייעוץ שיעזור לכם ליישם כישרונות ולהיחלץ מתקיעות ברוב מישורי החיים.

עקרב
24.10-21.11

מצב כוכבי משופר וחיובי יביא לתמורה חיובית בכמה מישורים. צפויה לכם חוויה רומנטית מלאת מסתורין אבל גם לא הכי בהירה. הנשואים שבכם מחויבים לנצל את הפתיחות של ההדדית לטובתם בכוח האמת הפנימית והידועה של העקרבים. בשורה משמחת מכיוון הילדים או המשפחה תפצה על מצוקות נסתרות וכואבות. הגבירו את המודעות לתקיעות הרגשית שעצרה אתכם במשך שנים. חפשו אינטראקציה על ידי למידת עולם התוכן הפנימי של בן/ת הזוג, לעומת שלכם. מילת המפתח תהיה לתת את הנשמה, לבחון רגשות, ובאם מגיע יחס, אל תהססו לרגע.

קשת
22.11-21.12

הכוכבים מחייכים שוב. השעמום שתקף אתכם לפני כשבוע פג והיוזמה תופסת את מקומו. האנרגיות חוזרות לשכון בכם. השואפים לניהול ולעצמאות: הקידום המקצועי מתעכב אך לא לזמן רב. הרגעים היפים קשורים לחברים ותיקים ולחיפושים אחר הקידום הבא. הקפידו לתרום מעצמכם לאחרים. גם השבוע לא תיפטרו מהכעסים הישנים כנגד בן/ת הזוג. זה הזמן לברר עם עצמכם מדוע זה קורה לכם. טיפ השבוע: הרגישו חופשיים להתלוצץ ולדבר הרבה מעבר לרגיל ובכך תהפכו למרכז העניינים בכל מקום ובכול סיטואציה. זה הזמן לצלצל לחברים ולבני משפחה קרובים או רחוקים.

גדי
22.12-20.1

אתם, כבני סימן מזל גדי, ידועים כאוהבים צדק ואמת ולא אוהבים כאלה המדברים הרבה, כשלמעשה הם לא אומרים כלום. השבוע תעמידו במקום אנשים מהסוג הזה. אתם משתחררים מחלק גדול של המועקות. המועסקים יתוגמלו מעמל כפיכם, ומחוסרי העבודה ימצאו את מבוקשם. סוף השבוע בסימן של כוונות רוחניות ובעזרה לאחרים. תיווך של אנשים טובים יביא לקיצה של תקופת רוגז ומלחמה. שמרו מרחק מהתערבות בין מסוכסכים ואוהבים, כיוון שאתם עלולים למצוא את עצמכם במצבים לא נעימים. פשוט תרפו ותנו לאחרים לנהל את ענייניהם הפרטיים שלהם באופן עצמאי.

דלי
21.1-18.2

שבוע די מוצלח יבצבץ מבין ענני הדאגה. מרבית הזמן יוקדש לטיפוח יחסי רעות דרך האינטרנט או דרך טלפונים. לרווקים הזדמנות פז למצוא או לקדם זיווג שהתחיל קצת באופן לא ברור. הנשואים יחפשו את הדרך ליצור ביניהם קירבה מחודשת. זה הזמן לעצור ולחשוב שאתם מגבילים את הילדים בעצם נתינת היתר שלכם. המרגישים כתקועים במקום צריכים לבדוק ולפשפש בתוכם ולגלות את הסיבות לכך. כספים המגיעים לכם מצד זה או אחר של קירבה מתעכבים ועלולים להרעיל לכם את הנאות השבוע והיום. חפשו כאלה שיחלצו את אתכם מבעיות.

דגים
19.2-20.3

למרות ההחלטות השגויות והרגשיות שאתם מקבלים כמעט תמיד, השבוע אתם מחליטים 'שהסוף לכאב ולדיכוי בכל תחומי החיים. שעות העומס בעבודה הן קשות מידי עבורכם, זה הזמן לפנות ישירות לממונים עליכם ולהסביר את הרגשת הקיפוח אותה אתם חווים. לבעלי האינטואיציה והיכולות הנסתרות: הכיוון הרוחני נפתח בפניכם מחדש. ענייני כספים מטרידים אתכם בנוגע למגורים ולחובות ישנים, אבל אתם מסתדרים בעזרת האמונה הפנימית החזקה בגורל. הזדמנויות למצוא כיווני עיסוק והכשרה חדשים, לאלה שיחפשו ויפעלו בעקשנות, תוך חיפושים בעיתונים ובאינטרנט. תקועים? זה הזמן לפנות לייעוץ בכל השטחים.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay