טלה
21.3-20.4

השבוע ובשל רטרו כוכב התקשורת מרקורי, שעדיין כאן, היזהרו ממצבי היפר בכבישים ובנגיעות מקצועיות הדורשות שלא למצמץ. הפנויים יפנו לחיזוק קשרים קיימים או בלהתגעגע למישורים רומנטיים. אתם נזכרים בשביל הזהב בו הלכתם ביחס לקשרי העבר, ובכל המישורים שהרשימה את כל הסובבים אתכם. הנשואים יתנהלו בחשדנות ומתוך עצבנות רגשית וחלקם יהיו בטוחים שבן/ת הזוג יצא/ה מדעתו/ה. יכולת התקשורת האישית שלכם תופנה החוצה. טיפ: מומלץ שלא לשכוח את בני הבית הקרובים, שמא שכחתם אותם לטובת כאלה שלא מגיע להם את תשומת לבכם וזה כולל את בן/ת הזוג.

שור
21.4-20.5

לאחר ימי החגים נוצרה השפעה שלילית של נסיגת כוכב מרקורי למשך כשלושה שבועות, שלא תאפשר לכם כל הזדמנות לשדרוג היחסים הבין אישיים. זה כולל זוגות נשואים או כאלה שנפרדו ושאחד מבני הזוג מתקשה להחזיר את המצב לקדמותו. אל דאגה, בקרוב התותחים האנרגטיים יופנו למגזר העבודה והבריאות, שם תנחלו הצלחה מרשימה, זאת לאחר שצעדתם במקום הרבה זמן. ההבטחה לקידום שתקבלו תפתיע חלק גדול מכם. מי שלא מצא את ייעודו מבחינת הזיווג או שברצונו לחפש בן/ת זוג, מצווה למקסם את האפשרויות המגולמות באמצעי התקשורת הרבים.

תאומים
21.5-21.6

מרקורי, שיצא לפני כחודשיים מנסיגתו, שוב נכנס למצב שלילי זה ויגרום לכם לתקלות בתקשורת בין הסובבים אתכם ותקלות ממשיות במכשירים אלקטרוניים ובמכשירים מכניים בכלל. המשפחה הקרובה תעניק לכם את הכבוד שנגרע מכם במהלך החודשים שחלפו. תחום העבודה יהיה במרכז העניינים. אנשים שלא כיבדו אתכם ישנו את כיוון הרוח לחיובי. בימים שני ושלישי הבאים, תזכו ליחס מועדף מצד מעסיקים או מצד חבריכם לעבודה. מומלץ שלא לנסוע למקומות רחוקים, ושלא לשגות בפזרנות המאפיינת אתכם. זה הזמן הנכון לחפש אנשים שייעצו לכם לגבי הקשר החדש.

סרטן
22.6-22.7

נסיגתו השלילית של כוכב התקשורת מרקורי מכניסה אתכם לחרדה זמנית. זה הזמן לצאת ולחפש את שלוות הנפש במקומות השראה ושלווה. היצרים מופנים לפורקן בתחום ההימורים ובכל דבר שלילי אחר. טיפ: לא ממליץ לכם לעשות זאת בימים אלה, כי הכול יתהפך לכם בפנים. השקיעו בצורה מאומצת בתחום העבודה. החוג החברתי יפרגן לכם ולא יעמוד מנגד. דחו הוצאות הקשורות לנסיעות וללימודים בעלי אופי פזרני. עדיף לכם להשכין שלום עם בני משפחה, על פני החזקת מטענים ישנים ומזיקים. בקרוב ייכנסו כספים שתחלקו אותם עם היקרים לכם.

אריה
23.7-22.8

מצב קוסמי שלילי של כוכב התקשורת מרקורי יפגע בכושר הריכוז שלכם. תקלות בעיקר במערכות יחסים, שם הדברים לא יעלו יפה. כספים והימורים עליכם לדחות לתאריכים טובים יותר. מצב מאתגר זה מומלץ לבני המזל לפטר את מידת השפעת רגישותם לענייני משפחה וחברים. הקדישו זמן  לרוחניות. מומלץ לנשואים שיפנו את אישיותם התוססת לעבר פיתוח דיאלוג פשרני ביחסים שבינו לבינה. אתם צריכים לשמור על סודיות ביחס להצלחות או כספים. מי שבכל זאת בבעיית תקשורת, זה הזמן לפנות ליועצים מקצועיים על מנת לפתור בעיות מעכבות ומונעות זיווג.

בתולה
23.8-22.9

החגים האחרונים לא גרמו לשמחה כמו בשנים עברו ובנוסף כוכבכם האישי מרקורי עדיין בהשפעת הנסיגה. כל זה גורם לקשיים בצל הבית בו אתם חיים ובמערכת הזוגית. בעבודה: כעסים ישנים יהפכו מקומפוט רכילות לריבה דביקה ומעצבנת של מריבות. חשיבה נכונה בתחום הבין זוגי תביא את הכאב הנ''ל לידי הפשרה והבנה. בן/ת הזוג יהיו הכתובת לכתף רכה ואוהבת. תחום העבודה קצת מסורבל. תחום הלימודים קצת ידאיג וזה הזמן לשקול הסבה מבחינת מגמה חדשה. דמות חשובה במשפחה קצת תדאיג אתכם מבחינת מצב בריאותה, אבל בשלישי המצב ישתפר.

מאזניים
23.9-23.10

שינויי חשיבה מחיובי לשלילי יאיימו להכשיל אתכם בשיקולים חברתיים חשובים. היזהרו מלהרוס יחסים ישנים או חדשים. אתם שונאים קשרים המבוססים על כסף ושליטה במיוחד כשהם מול עיניכם והשבוע הם יעיבו על יחסים עם הסביבה הקרובה. התקשורת בתחום החברתי באופן כללי לא תהיה במיטבה. הקריירה שלכם תתחיל לזוז, על אף השורות העליונות של התחזית השבועית שלכם. שימו לב לדמות הקרובה המחלקת אתכם את החיים, תשאלו את עצמכם האם עשיתם מספיק על מנת לגשר על פערים. צאו לחופשה משותפת. המרגישים לבד צריכים להבטיח מקומם בייעוץ אישי.

עקרב
24.10-21.11

מצב קוסמי שלילי של כוכב התקשורת מרקורי עדיין מעיב על תחומי הכספים והרגש. הרגשות מופנים לעסוק בעסקי היגיון יותר מאשר ברגשות. דחפים לנקמה מנקרים לכם במוח אך אין בכוחם להניע אתכם מדרככם הרציונאלית המאופקת והמחושבת. כספים המגיעים לכם ממקורות אנוש משפחתיים, מצד זה או אחר של קירבה מתעכבים ועלולים להרעיל לכם את הנאות השבוע והיום. מי שלא מצא את דרכו בתחום הבין אישי, צריך לעשות הכול על מנת להגיע להגשמה. זה אומר כי הנכם מצווים לחפש את מבוקשכם באמצעי התקשורת הרבים – במיוחד באינטרנט.

קשת
22.11-21.12

מצג שלילי של כוכב התקשורת מרקורי יפגע ביחסים ישנים וטובים. התקשורת השבוע פחות חוגגת בנושאי אהבה, יצירה ילדים ומקומות בילוי. תגלו שאתם מדוכדכים כתוצאה ישירה מנושאי הכספים, הרגשות וההימורים. אל דאגה, שכן בעוד כעשרה ימים הכוכבים יבואו לעזרתכם ויפזרו את הספק הערפילי מעל התחום הרגשי. ראשון, שני ושלישי יהיו ימים של שיקול דעת נכון בנוגע לכספים וכמנצחי הימים הלא טובים שמתחילת השבוע. התרחקו מביקורת כלפי בני הבית, ובמיוחד כלפי בן/ת הזוג. שמרו על עצמכם מנסיעות ארוכות ומנסיעה בכבישים הסואנים. פקחו עיניים.

גדי
22.12-20.1

סוף רטרו מרקורי: עידן חשוב בו יהיה עליכם להיזהר מלחתום על חוזים ולא לגשת לניתוחי בריאות. חכו עם זה כחודש ימים מעכשיו. אתם מתוסכלים במישור התקשורתי הלוקה בחסר, שכן אתם מאמינים שהדבר היחיד שגרוע יותר מלהיות עיוור הוא שכשיש לך אוזניים אבל אתה אטום לסביבתך. התחום הזוגי יעלה יפה במידה ותשקיעו בו את מלוא מידת רצינותכם וסליחתכם. העבודה שבה אתם מחזיקים לא תאיר את פניה אליכם, ובמידה שאתם מחפשים אחרת, תתאכזבו לקבל תשובה שלילית. שמרו על בריאותכם הגופנית והנפשית בכך שתחזרו לעסוק בספורט ובטיפוח היופי.

דלי
21.1-18.2

לאחר החגים רגישות מיוחדת לענייני קריירה ומגורים. השינויים האחרונים בנוגע למצבה של דמות יקרה, תעיק על מצפונכם. ידידים משותפים ייכנסו לחייכם בעוצמה הרבה יותר קרובה. הערפול סביב יחסים רומנטיים רעועים ימשיכו להעיב, שכן אתם בזים לשקר המתוק ולא לאמת המרה. שישי, שבת וראשון יהיו הימים הכי יפים של השבוע, במהלכם תגלו מי הם החברים האמתיים שלכם. זה הזמן לעמוד על שלכם במקומות עבודה. גולת המפתח תהיה ההשתדלות לומר את מה שאף פעם לא ידעתם להביע. הרווקים תקועים זמנית 'במקום דרוך', מבלי לדעת מה עושים.

דגים
19.2-20.3

למרות הנסיגה השלילית של כוכב התקשורת מרקורי, שימו לב לסביבתכם הקרובה כי מישהו יבקש לשלוף אתכם מתקיעות ארוכה אל האור הנכון. משנה תוקף לכך תקבלו מכיוון הקריירה בצורה של קידום מפתיע וקרוב. אל דאגה, שכן בימים ראשון ושני יגיע הפיצוי הקלאסי ללחיצות הנפשית שאפיינה אתכם בתקופה האחרונה. מי שלא מצאו עד כה זוגיות, זו התקופה לצאת ולחפשה גם במחיר חשיפה דרך האינטרנט. הכינו את עצמכם לשמחה הקשורה למשפחה, זו שאתם מאוד מתרגשים לקראתה. זה הזמן לפנות ליועצים מקצועיים על מנת לפתור בעיות של עכבות וחסימות המונעות זיווג.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay