טלה
21.3-20.4

בהשפעת נסיגתו השלילית של כוכב מרקורי, אתם סובלים ממצבי רוח משתנים. הכניסו הומור לחיים, קחו הכול בקלות. תפסיקו לחפש שינויים מהירים, בכל עניין. הפסיקו להתווכח, קבלו את השונה מכם. יש בכם צורך להתחדשות וזה הזמן לחפש את תחומי העניין בתחום הקריירה. טיפ לפנויים המחפשים פרק ב': לטווח של לפחות חצי שנה מעכשיו חפשו ידידות ולא מחויבות, כי אם אתם מחפשים את גן העדן, לא תמצאו אותו במציאות. הנשואים חייבים לתת יותר האחד לשני, אך חייבים לחפש עזרה חיצונית ומקצועית אם אחד מבני הזוג לא משתפ/ת פעולה.

שור
21.4-20.5

השבוע אתם עצבניים מדי ומצפים לעמוד בלוחות זמנים הקשורים לכסף, לבנק, לבנייה, לעבודה ולילדים. מחפשים אהבה ולא מקבלים? השבוע אתם תובעים את ההערכה כלפיכם ולגמרי לא שמים לב שאתם מגלים את הקלפים שלכם ושוב נופלים כמובסים לאחור. אם אתם רוצים אהבה כל הזמן ותשומת לב תמידית, אז דעו לכם שאתם מחפשים את גן העדן בשעה שאתם במציאות. אתם צריכים ללמוד טוב יותר מה רוצה בן/ת הזוג לפני שאתם חושבים שאף פעם לא תהיו מסוגלים להחזיר את אהבתכם לקדמותה. לא להתייאש, זכרו שהתקווה עוזבת אותנו אחרונה

תאומים
21.5-21.6

רטרו כוכב מרקורי יפגע ביכולת העמידה שלכם במישורי הרגש והאהבה. החרדות בנושא דרך העצמאות אותה בחרתם משתלטת עליכם. החלטתם החלטה רומנטית אמיצה. אתם איבדתם חבר/ה ומתגעגעים מאוד. הגיע הזמן להיות פחות טובים לאחרים ולהתמקד בעצמכם ובמשפחה שבאמת אוהבת אתכם. לא לחתום בשבוע זה על חוזים ועל כל התחייבות בעל פה כלפי אחרים. אתם זקוקים לייעוץ במישורי רגש, מגורים ובהחלטות כלכליות. נקודות אור זוהרות לכם באופק בנוגע לעבודה, אך הם עדיין לא מספיק יציבים. המתינו עוד כשבועיים, לתקופה קצת יותר טובה וחייכנית.

סרטן
22.6-22.7

רטרו כוכב מרקורי יפגע ביכולת העמידה שלכם במישורי הרגש והאהבה. אתם זקוקים להרבה סבלנות על מנת לאחות את שברי הלב והזמן. כספים המגיעים לכם יגיעו בזמן. הקידום שלו ציפיתם מתעכב. מישהו שנטר לכם טינה, יתנצל בימים הקרובים. ראיתם את אור התקווה השבוע. אתם בדרך הנכונה מבחינות רבות. שמרו על הקיים, אל תתמקדו בשני דברים בעת ובעונה אחת. הכניסו שמחה לליבכם בכך שתמקדו בהווה ולא בעבר ובמה שהיה לכם פעם. צאו ממלכודת העכברים של חלומכם לזכות מכספים שלא בזעת אפכם. עדיף לכם להתקדם לאט, מכובד ועל בטוח.

אריה
23.7-22.8

אתם חשים בבדידות. השתדלו לקבל את האחר, לסלוח באמת על פגיעה ממושכת מצד אחרים שכן דווקא עכשיו הכאב יכביד על תפקודכם היום יומי. אתם עובדים עם כל הלב כמעט בהתנדבות ועדיין תקועים באותה משרה. מצד בן/ת הזוג. אתם מצליחים לנצח את החולשה כלפי מישהו שפגע בכם המון זמן. המשיכו לחפש את השלווה, כי יש לכם סיכוי לנצח ובגדול. שמרו על בריאותכם ובמיוחד על המערכת הרגשית. קחו פסק זמן מעבודה קשה והקדישו את עצמכם לעצמכם. הוציאו ואווררו את הכישרונות הגלומים בכם. פנו לייעוץ אישי ממוקד.

בתולה
23.8-22.9

אתם מושפעים מנסיגת כוכב התקשורת מרקורי המשפיע באופן שלילי על תחום הכספים והקריירה. לבעלי עסקים: עננה אפורה וכבדה מאיימת להפיל השקעה וחלומות של שנים. תעסוקה: הפיטורים האחרונים ממשיכים להשפיע לרעה על מצב רוחכם. חפשו חברים ישנים ונאמנים שמהם תשאבו את הכוח להתמודד. שמחה ביחס לבן/ת הזוג מוחקת חלק מאכזבות השבוע האחרות. למרות הקיפאון הזמני, אני מקווה בשבילכם שאכן קיבלתם את האתגר בתחום התעסוקה ושלא היססתם יתר על המידה, במידה וכן, תזכו לקידום תוך זמן לא רב. שמועה כלשהי תגרום לכם כמעט לצאת מן הכלים.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע שלכם מסתכם בדגש על מריבות ופעולות שגויות כמעט בכל התחומים. סודות עברכם הרגשיים נחשפים על ידכם ומועברים מכם לאוזניים הפחות מתאימות. אתם נשברים מעצם התקיעות בתחום האהבה. אל דאגה, למרות החששות מהמקום הזה אתם יכולים רק לעלות. התרכזו בתחומי הבית ומאחורי אנשים אמינים. לפניכם הזדמנות חדשה, בתחום הקריירה. תקבלו בקרוב צלצול חשוב או אימייל מרגש שיוציאו חלק מהייאוש האופף אתכם לאחרונה. אתם זקוקים לשינוי בדרך החשיבה, בנוגע לאיך אתם מתקדמים הלאה בחיים. זה הזמן לחתור יותר רחוק על מנת להגיע לאופקים רחבים יותר.

עקרב
24.10-21.11

מצב כוכבי גרוע מגביל זמנית את יכולת החשיבה והתקשורת. זה הזמן לעזור למזל על מנת שיהיה לו הכיף להתדפק על דלתכם. השבוע אתם תובעים את ההערכה כלפיכם ולגמרי לא מרגישים שאתם מגלים את הקלפים שלכם ושוב נופלים לאחור. אם אתם רוצים אהבה כל הזמן ותשומת לב תמידית, דעו לכם שאתם מחפשים את גן העדן, בשעה שאתם בעצם במציאות. המצב האישי רגשי תקוע, אבל אתם נדרשים לסבלנות נוכח הבטחות מבן/ת הזוג. זה הזמן לייעוץ מקצועי ביחס לעתידכם הכלכלי והרומנטי, כולל גם למבקשים לשאול לגבי הילדים.

קשת
22.11-21.12

רטרו כוכב מרקורי, גורם לכם למצבי רוח משתנים. אתם יושבים ומסתכלים על החיים ולא יודעים במה להתחיל ואיך לסיים. זכרו שאף אחד לא יפתור את הבעיות שלכם במקומכם. החזירו את ההומור לחיים. קחו הכול בקלות. רציתם למצוא את שביל הזהב בתחום הקריירה, אבל נעצרתם או נחלשתם בהשפעתו הישירה של כוכב התקשורת מרקורי. בנוגע לקידום אישי, לצערי, תחכו כחודש ימים לפני שתזכו להגשמה הנוגעת לקידומכם האישי בעבודה ובשבוע זה אסור לכם ללחוץ על הממונים ולהתלונן על מצבכם או לגבי קידום או לשיפור תנאי עבודתכם.

גדי
22.12-20.1

מצב רטרו מרקורי משפיע עליכם שלילית במישורי התעסוקה, כספים ואהבה. הסבלנות היא מילת המפתח. אתם צריכים ללמוד טוב יותר על צרכי בן/ת הזוג לפני הניסיון להחזיר עטרה ליושנה. אתם עצבניים מדי ומצפים לעמוד בלוחות זמנים הקשורים לכסף, לבנק, לבנייה, לעבודה ולילדים. מאמצי התייעלות של אחרים למענכם יקבעו את הטון לגבי הקריירה התקועה. לא להתייאש יתר על המידה. זכרו שהתקווה עוזבת אותנו אחרונה. יש בכם צורך להתחדשות והזמן לחפש את תחומי העניין בתחום הקריירה. לפנויים: חפשו ידידות ולא מחויבות. הנשואים חייבים לתת ולפרגן זה לזו.

דלי
21.1-18.2

נסיגת כוכב מרקורי (חמה) עלולה לגרום השבוע לקלקולים בכל הנוגע למכונית, לאביזרי חשמל ולכל דבר הקשור לבית. ראיתם את אור התקווה בשבוע שעבר. אתם בדרך הנכונה מבחינות רבות. למרות שתחומי הרגש פגועים ושיכול להיות טוב יותר, אני ממליץ לכם לשמור על הקיים ושלא לערבב בין קריירה למצב בבית. הסבלנות והפתיחות יהיו מילות המפתח. הכניסו שמחה לליבכם בכך שתמקדו בהווה ולא בעבר ובמה שהיה לכם בעבר. צאו ממלכודת העכברים של חלומכם לגן העדן בסגנון של כאן ועכשיו.  תפסיקו לחפש שינויים מהירים, בכל עניין. הפסיקו להתווכח, קבלו את השונה.

דגים
19.2-20.3

מצב רטרו מרקורי משפיע עליכם שלילית במישורי התעסוקה, כספים ואהבה. המזל כאילו תקוע. החלום לבית, מעבר מגורים ולבנייה מתרחק מכם. משהו הסתבך בקשר להבטחות לעזרה בבית או לתיקונים. החרדות בנושא הדרך העצמאית אותה בחרתם משתלטות עליכם. איבדתם חבר/ה ומתגעגעים מאוד. הגיע הזמן להיות פחות טובים לאחרים ולהתמקד בעצמכם ובמשפחה שבאמת אוהבת אתכם. לא לחתום על חוזים ועל כל התחייבות בעל פה כלפי אחרים. עצמאיים: זה הזמן לחפש את דרך הפרסום של העסק התקוע ולא לשבת ולהתייאש מהעדר לקוחות. אתם זקוקים לייעוץ במישורי הרגש והכלכלה..

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay