מותג הספורט הבינלאומי 'נייקי' ואתר האופנה הישראלי TERMINAL X, עושים היסטוריה. לראשונה בישראל מושקת קולקציית ספורט במידות Plus Size. מדובר באחד הצעדים המשמעותיים של מותג 'נייקי' בשיתוף פעולה עם אתר TERMINAL X, לקידום אופנת Plus Size ככלל, ותמיכה בספורטאיות, בכל מידה, בפרט.

הקולקציה עצמה מורכבת ממגוון פריטים ספורטיביים לריצה, לאימון ופרטי אופנה שניתן ללבוש לאורך כל שעות היום, במידות בין XL ועד XXXL, כאשר מחירי הקולקציה ינועו בין 99.90-299.90 שקלים. ניתן לרכוש את הקולקציה הייחודית כבר עכשיו באתר האופנה TERMINAL X - הראשון בארץ שלוקח חלק בהשקה ההיסטורית שתשנה את פני אופנת הספורט עבור נשים, תוך תמיכה וקידום אג'נדה שבה 'אופנה היא בכל מידה'. הקולקציה מורכבת מטייצים, טופים, חולצות, גופיות, סווטשירטים ומכנסיים ובצבעים טרנדיים בגווני ורוד, לבן, שחור ואפור ועוד.

מיכל רביב, סמנכ"לית שירות ושיווק TERMINAL X: "אנחנו ב TERMINAL X שמחים על שיתוף הפעולה עם 'נייקי' כאשר מדובר באחד הצעדים המשמעותיים לקידום אופנת Plus Size באתר בפרט, ותמיכה בספורטאיות בכל המידות, בכלל. אתר TERMINAL X מוביל בתחומים רבים את חוויית שופינג האונליין בישראל במגוון רחב של מותגים, באיכות השירות, ומציע משלוח תוך 24 שעות לבית הלקוח, ולראשונה בישראל נהיה גם אלה שנעשה את ההיסטוריה בעולם אופנת ה-Plus Size בספורט".