אבוטבול יכול להיות גאה, דרכו הפוליטית לניהול העירוני שלנו לא השתנתה. דרכו כאן, הוא בכנסת.  איך מה? קראו את הפרטים הבאים ותבינו את צעקת הקול הזה שטוען כי ראש העיר מוכרת את תקציבי הרשות בלי שכל והיגיון.

עזבו רגע את העובדה שמשנים סעיפים תוך כדי הבאת הנושאים לדיון.  האם  הסדר שביקשנו ודרשנו אנחנו מהמועמדת לנהל את העיר מתבצע? 

ובכן, הנה עובדה ובלוך לא יכולה לבטלה כי היא קיימת כמעט בכל מדיה אפשרית. הצהירה בלוך, לא אתן אישורי אכלוס לשום שכונה עד שהתשתיות תהיינה מוכנות.  בבקשה, אתם מוזמנים לסיור ברמת אברהם- היא הקריה החרדית החדשה, הפצצה המתקתקת שתחסל את התקווה לבית שמש ציונית. 2500 יח"ד נבנות שם, כיום מאוכלס בניין אחד, ובקנה בקשה להיתרים לאכלוס עוד שבעה בניינים, כאלף יחידות בסה"כ. האם יש תשתיות? אין כלום. גורנישט בשפה ברורה אצל בלוך.

 אז מה עושה בלוך? מביאה  אישור תבר של מיליון ₪ להקמת גינות.  איני טוען שלא צריך להקים שם גינות. צריך גם צריך, היכן הסדר? מה עם הבטחתך? קיימי דיון בוועדת הכספים, קיימי דיון בהנהלה ותשכנעי שהחלטת לשנות דרכך, שגם את חושב שאבוטבול עדיין כאן, תודי בטעות דברייך, ולכי על זה. את ראש העיר, מותר לך לשחק  עם הכסף הגדול שנזקף בקופת  קרנות הרשות.

בוועדת הכספים לא התקיים דיון  על מיליון שח לרמת אברהם, ממש כמו שטרם נסגר כל הדיון על  כספי קרנות הרשות. איך מנהלים אותם? מי בדיוק מחליט לאן ואיך יוצאו הכספים? מי עוקב את הוצאתם והחזרתם לקופה?  וכן הלאה. נושא שכותב שורות אלה נאבק עליו שנים ארוכות.

בלוך נענית לבקשת גולדברג ומעמידה 3 מיליון ₪ לבניית בתי כנסת  או הכשרת קרקע לבתי כנסת בג' ובד' מכספי קרנות הרשות.  א. בניגוד להצהרתך. ב.  היכן תיקט הניהול התקין עליו נבחרת?

 הנהלת מועצת העיר האחרונה,  עדיף לו תימחק מהזיכרון ש המשתתפים, עדיף תימחק מזכרונה של בלוך. מהומה בתי.  מי שהתחיל דיון בה לא גמר אותו. אם נכחו בתחיל   הדיון  כ-13 חברים, הרי בסיומו נותרו אולי שבעה- שמונה חברים. ככה מנהלת בלוך את ישיבהות ההנהלה שה?   שלא לדבר על הקרקס שניהלו שם חברים מתוך הפליטה.  פשוט ביזיון.....

 

גב' בלוך נבחרה ברוב כישוריה לנהל כאן עיר בסגנון אחר, מאופק, ישר, נכון, הגון, הוגן.  כל ההנהלה האחרונה מעידה שבתום שנתה הראשונה היא מאבדת את  כל ההילה שאפפה אותה לפני בחירתה.