כולנו היינו צריכים להתמודד בחיים שלנו עם השלב המלחיץ של בחירת מקצוע לחיים. אך אם צמצמתם את האפשרויות למקצועות התכנות ואתם רק רוצים לדעת לאיזה מקצוע יש את הכי הרבה ביקוש, אני כאן כדי לעזור לכם. ב- HackerU, המרכז ללימודי הייטק ישנם מספר קורסים תכנותיים פרקטיים שמכינים את הסטודנטים לשוק העבודה. מעבר לכך, מחלקת ההשמה בחברה גם מסייעת במציאת עבודה אחרי הקורס. כך שכבר דאגה אחת יכולה לרדת מלבכם.

כשזה מגיע לבחירת מקצוע לחיים, אנחנו חייבים להיות מאוד בררניים עם הבחירות שלנו. עד לפני כמה שנים, הבחירה הייתה קשה יותר. כי כדי ללמוד מקצוע היינו צריכים להשקיע זמן רב בלימודים לתואר. היום הדברים הרבה יותר פשוטים. כדי להגיע לקריירה מוצלחת מספיק ללמוד לימודי תעודה במקום איכותי שנותן לך כלים פרקטיים, כמו האקריו.

כי שלא כמו פעם, שארגונים היו מגייסים עובדים שסיימו תואר, הביקוש הגדול לעובדים, בעיקר במקצועות התכנות, הוביל לכך שארגונים מגייסים עובדים שסיימו קורס מקצועי באמצעות לימודי תעודה. אם כך, באיזה מקצוע תכנות יש הכי הרבה ביקוש לעבודה? ריכזתי עבורכם את 3 מקצועות התכנות המובילים ב- HackerU:

בניית אתרים Full Stack Development
בעולם של היום, כל בעל עסק יודע שאם הוא לא נמצא במרחב הווירטואלי הוא לא קיים. בהייטק מחפשים אנשים מוכשרים שידעו לקחת רעיון ולהפוך אותו למציאות. בונה אתרים Full Stack, הוא כזה שיודע לבנות אתר גם ברמת ה-backend (צד שרת) וגם ברמת ה-frontend (צד לקוח). מתכנתים מסוג זה מאוד מבוקשים בהייטק מכיוון שלכל ארגון לרוב יש יותר מאתר אחד ועל כל אחד מהם נדרשת עבודה רבה.

פיתוח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד
נכון, רוב האתרים היום רספונסיביים (מותאמים למובייל). אבל אפליקציה שנבנית באופן ברשות עצמה, היא הרבה יותר טובה, מספקת למשתמש חוויית שימוש טובה יותר. מעבר לכך, ישנן המון אפליקציות שעומדות בזכות עצמן מבלי שיהיה אתר לחברה, ראו למשל את waze. זהו תחום שרק הולך ומתפתח ובתעשייה נדרשים המון עובדים מוכשרים שיפתחו את האפליקציות של המחר.

פיתוח תכנה NET. עם התמחות בפיתוח למובייל
זוהי שפת התכנות המתקדמת ביותר של מייקרוסופט. מקצוע התכנות תמיד נחשב ליהלום בכתר ההייטק. עם התפתחות התעשייה, נוצרו עולמות תוכן רבים בתחום הפיתוח שיצרו גידול בביקוש של מתכנתים מוכשרים ספציפית בתחום סביבת הפיתוח דוטנט.

לסיכום, כשאתם מגיעים לרגע של בחירת מקצוע לחיים, דעו שכשמדובר בתכנות, אי אפשר לטעות. לא משנה מה תסחרו ללמוד מבין מגוון לימודי תעודה בתחום התכנות שמציעה האקריו, אתם בסופו של דבר תצאו עם מקצוע מעולה עם ביקוש גבוה. לכם נותר רק לבחור איזה תחום קוסם לכם יותר או מתאים יותר לכישורים שלכם ותוך כמה חודשים אתם יכולים לצאת כבר עם קריירה.

 

צילום: https://123rf.com

* האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי ומערכת "שמשנט" אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מטעם "שמשנט" לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.