טלה
21.3-20.4

לאחר השוק מהידיעה שהציפה אתכם בהפתעה, אתם קשובים לגופכם לצימאון האהבה ומלאים בגעגוע רומנטי. זהירות: אל תגיבו בלהחזיר לבן/ת הזוג באותו המטבע. אתם פועלים במרץ למען מישהו הזקוק לעזרתכם וזה עשוי להסב לכם אושר. השאירו מעט לעצמכם וצאו לבלות על מנת לפנק את נפשכם הקורסת תחת נטל האחריות. כבר לא קשה להיזהר מפיתויים, במיוחד לאחר שהצצתם ונפגענו. שמרו על קשר טוב עם המשפחה הקרובה, לא רק בימי חג ולא רק כאשר אתם צריכים משהו. לפנויים: זה הזמן להשקיע באהבה ביוזמה ובפתיחות. גנבו או ניצלו אתכם השנה, פקחו עיניים שזה לא יקרה שוב באזור החגים הקרבים ובאים. כספים אינם באים בקלות אבל בקרוב הם יזרמו אליכם. 

שור
21.4-20.5

היזהרו שלא לקפוץ השבוע מעל רף ההיגיון בנוגע לפתיחות ולנתינת היתר בתחום האהבה. תקופת שינויים מתקרבת להתממש ושם אתם עלולים לפגוש מישהו חשוב מבחינה רגשית. הזמן להסרת חסינות וסודיות לגבי דברים ששמרתם עמוק בפנים. סימני השאלה בנוגע לעתידכם הכלכלי והרומנטי מתבהרים בקרוב. התרחקו מרכילות העלולה לגרור אתכם אל סף איבוד השליטה. גורם חתרני ינסה לערער את אמינותכם בעבודה או בפני משפחה וחברים, השתדלו לרסן את הדחף להחזיר באותו המטבע, כי שוב תפסידו כפליים. הזמן לחפש תשובות לשאלות משפחתיות המטרידות אתכם ולפנות זמן כדי להתעניין באוהבים אתכם באמת. אתם מבצעים משהו מבריק שיציל את הבית ממשבר כספי או ממריבות קשות ומיותרות.

תאומים
21.5-21.6

השבוע אתם מגלים, שכשמחכים בסבלנות, באים דברים טובים ושהשתיקה שווה זהב. במה שנוגע לעסקים וגם ליחסים מול בן/ת הזוג, תנסו לשים את עצמכם במרכז התעניינותכם וזה עשוי להצליח, רק שהפעם השתמשו בשכל ופחות עם הרגש. אתם עדיין חיים בעבר אבל חושבים איך לשפר את ההווה אליו די התרגלתם. בסוף השבוע הקרוב אתם נהנים מאנרגיות יתר נדמה יהיה שאין כוח שיוכל לכם. ביטחון בדרככם זה מה שחשוב לכם בימים טרופים אלה. סלחו לעצמכם ביחס לפגיעה באחרים, כי הם פגעו בכם יותר. הפנויים רגשית: הנתינה תאפיין את השבוע הזה. זה הזמן לחפש הזדמנויות רומנטיות או עסקיות דרך האינטרנט. נצלו את עזרת הכוכבים לקבל סיוע מגורמים מוסדיים.

סרטן
22.6-22.7

השבוע אתם מגלים שהחוסר הוא צורה של 'געגוע דינמי' המניע אתכם קדימה ושהוא הדרך הכי טובה להתנקות מהעושר המשעמם, שלבסוף מקבע אתכם במקומכם בעצלות מרגיזה. השבוע אתם מצליחים להעז להוציא את רגשותיכם החוצה. הווידוי יקרב ביניכם ולבין דמות חשובה והתסכולים בדבר פרידה ייעלמו בעקבותיו. אל תבחלו באינטרנט, התחילו ללמוד יותר את סודותיו כי שם נמצא המפתח שיניע אתכם אל ההצלחה. אנשים שלא ראיתם המון זמן יבואו לביקור פתע משמח ותקבלו רמז ברור לכך. אתם מלאים בהומור סוחף, המתקבל באהדה בקרב בני משפחה וחברים. חפשו יועצים עליהם אתם סומכים. זה הזמן לחשוב על מגורים משלכם או לשפר את המבנה הקיים.

אריה
23.7-22.8

שבוע יחסית מחויך יעבור עליכם ויעשה כביסה לצרות הרגילות והמעצבנות. הקריירה במצב תקיעות, בדומה לתחום האישי, אך באופן מפתיע זה לא מדאיג אתכם. אתם מתחילים להאמין, שמעבר לקשת בענן נשארו אנשים אמתיים הרוצים באמת בטובתכם, כולל גם אלוקים. קריירה: זה הזמן לחפש את מה שאתם רוצים בכו מקום אפשרי. כדאי לכם לשקול לפרוש בשיא לפני שמישהו חלילה יפיל את עצמו ביחד אתכם. אתם דואגים השבוע לאחד ההורים ואין לכם זמן לסידורים של עצמכם. אתם עדיין מצפים לשיפור במישור הזוגי או לגרום לבני המין השני לקבל את עמדתכם המתונה והטובה. הפנויים יחפשו את הדרך למצוא את אהבתם. בראשית השבוע, מכתב או מייל חשוב, יפתיע לטובה.

בתולה
23.8-22.9

השבוע אתם נקלעים לאי נעימות בעבודה. אתם מחפשים עבודה אחרת וכל מה שאתם עושים מסתבך ומשתבש. חפשו להגשים את הקריירה על מנת לזכות בכבוד ובאהבת היחיד/ה. כספים ודברים טובים, כמו מתנה או מחמאות, יגיעו אליכם בקרוב. זהירות: זה שבוע קשה רומנטי בו אתם עלולים להרוס את מה שבניתם בעמל רב. העניינים מסתבכים סביב כספים המגיעים לכם. צאו אל הטבע, רעננו את התוכניות הישנות וארגנו טוב יותר את צעדיכם לעבר המטרה. התרחקו מכאלה שכשיש להם 'צירים כואבים' הם חייבים להרגיש בדיוק כמוהם, ממש כמו הפוליטיקאים המשוכנעים שהם יודעים הכול ופולטים מזהמים המגיעים אל אפנו. זה הזמן לספורט עקבי, למען לטיפוח היופי והבריאות.

מאזניים
23.9-23.10

תחושת הקביעות חשובה לכם במישורי תעסוקה ואהבה. כדאי שלא לאבד סבלנות כלפי הילדים ובן/ת הזוג האוהב/ת אתכם. טיפ: בכדי להציל ילד כושל לא מחזירים אותו אל רחם אמו אלא אל רחם החינוך. מומלץ להבין שהכוח לא יעזור במקרה זה אלה תכנית חכמה ועקבית.  זהירות: קצות העצבים עלולים להכשיל אתכם רומנטית, קחו פסק זמן וחישבו על השבוע הבא בו תצאו לבלויים מהנים ואולי גם לנופש מהמם אחר. בקרוב: סימנים רומנטיים ראשונים שיאזנו את מצב רוחכם הסוער לטובה. סימנים לפריצת דרך במישור התעסוקה. בעבודה אתם חייבים לשנות גישה שבה אתם לא נותנים לאחרים להבין שאתם נפגעים מהם, רק כך הם ירדו ממכם ויותר מאוחר גם יעריכו.

עקרב
24.10-21.11

העצירה במכירות נמשכת למרות שהייתם מאוד קרובים לעסקאות או לקידום המיוחל. שום דבר לא מביא אתכם לכדי סיפוק, אולי בגלל שאתם בעלי אינטואיציה גבוהה ורואים דברים שאחרים לא רואים ובגלל שאתם אף פעם לא משקרים לעצמכם ובדרך כלל לא נוהגים לחיות באשליות שווא. טיפ: בסוף השבוע תמנעו מריבה גדולה אם תצאו לבלות מחוץ לכותלי הבית או עד השעות המאוחרות. תשמחו לשמוע שבקרוב אתם צפויים לשינויים לטובה בכל הנוגע ליחסים קרובים ואינטימיים ומהטבות מרשויות המס והמדינה. אתם מחכים לקבל קידום וכספים המגיעים לכם בתוקף תפקידכם ושנות עבודתכם במקום. זה הזמן לעסוק בתחביבים ישנים, באמנות או בנושאים רוחניים על מנת להגיע לרגיעה שכלית ולמודעות עצמית גבוהה יותר.

קשת
22.11-21.12

כמה מהאהבות הרציניות ביותר שלכם הן אהבת הנסיעות, התנועה, המהירות והנוחיות והשבוע זה יבוא לכלל ביטוי. השבוע תיתקלו בסימנים מן העבר או שתמשיכו לחפש דרכים להחזיר עטרה ליושנה. נכונו לכם הפתעות, הציפיות לא יעמדו בקנה אחד עם הזיכרונות. תתאכזבו לגלות כי אנשים השתנו ושלא נותרו כשהיו. הנשואים והפנויים: אל תשבו ותרחמו על עצמכם, זה הזמן לחפש דרכים על מנת לשנות את התמונה הרומנטית המשעממת והעגומה. הקריירה תקועה במקום אך זה הזמן לפעול במרץ בכל שטחי החיים. משהו מנקר לכם הרבה זמן. אתם צריכים לעצור ולדעת מה הסיבות לעצירה ולחסימה בחיים וגם מה התרופה לכך. זכרו, הדרך לחזרה אל תלם ההצלחה עוברת דרך הייעוץ האישי.

גדי
22.12-20.1

שמחה קרובה אל פתחכם. הזדמנויות לקידום ערכי או כספי או שניהם יחדיו, במקומות עבודה או למציאת עבודה אחרת וטובה יותר, עומדים להתגשם לכם בהפתעה. כדאי לתכנן מראש צעדים נכונים לפתרון הבעיה הרומנטית, גמישות מחושבת תביא לתוצאות מצוינות ומפתיעות. מערכת היחסים האישית תקבל תאוצה חיובית. הנשואים ירצו להתאחד באותה הסכמה שליכדה אותם בעבר. הרווקים או הפנויים שביניכם מצליחים להתבטא עד כדי להפוך לכובשים מובהקים, בעיקר בשיחות הנפש שינהלו. התסכולים בדבר קנייה או מכירה של בית ימשיכו להעיק. הדאגות הן סביב החלומות אותם חלמתם להגשים. ביום שני הקרוב אתם נחלצים מהמצב הלחוץ בו אתם שרויים ברוב התחומים. זה הזמן לשקול לפנות לייעוץ אישי.

דלי
21.1-18.2

העסק או העבודה ילחיצו אתכם בגלל מכשול אנושי המאיים עליכם, כבר הרבה זמן. מצד שני, המעסיקים יציעו לכם לנהל מהלך חשוב. עוצמת הסליחה תוציא אתכם השבוע ממעגל כאב האובדן ומהזוגיות שבדרך ללא מוצא. הנושא הבין אישי יאתגר אתכם בשלל הצעות חדשות ומפתות. הנשואים שבכם יצליחו להגיע לפשרה חיובית. הפנויים ילבנו את הבעיות ויגיעו לכדי הבנה. לתקועים בקשר סודי למי שבסבך יחסים מתנדנדים, כדאי לברר סופית היכן הם עומדים. זה הזמן לשקול שלא ללכת אחרי אנשים המנצלים אתכם מזה זמן רק בגלל שהם מחזיקים בעמדות מפתח וכוח, כי עליכם לפקוח עיניים להבין שלמעשה אמונה עיוורת מאפשרת להקריב קרבנות אדם על מזבח האמונה.

דגים
19.2-20.3

השבוע אתם מלאים בעוצמה נפשית ופיזית מחודשת. פעילות ענפה בתחום הקשור לילדים ולקניות הקשורות אליהם. קנייה/מכירת כלי רכב, או דבר ערך יקר אחר יצאו אל הפועל, דבר שלו חיכיתם הרבה זמן. אתם עוזרים למישהו בריצות ובסידורים כדי שיוכל לקבל עזרה כלשהי. הבוגרים: אתם חשדניים ולא נותנים אמון בגלל אכזבות העבר ופצעיו, אבל פיתויים רומנטיים ימשכו אתכם לנסות את מזלכם. אנשים הבאים לעזרתכם במישור הרומנטי והזוגי, נתקלים בעיקשות ליבכם שלא לשכוח את שעוללו לכם. נושא הכספים יתברר כדבר שאין לפחוד מפניו, ושיש מוצא לבעיות הכלכליות והרגשיות. הלוואי שההורים שלנו היו נולדים למחנכים כדוגמתנו. זה הזמן לספורט, למען טיפוח היופי והבריאות.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay