טלה
21.3-20.4

השבוע אתם שוב מגלים שהמשותף לגור, גוזל, דמעה ולתינוק/ילדים הוא שהם תמיד מנצחים את אחרון התנגדותכם להעניק להם עולם ומלואו. הילדים יהיו במרכז. תתאכזבו מעצבכם לגלות ששוב יבואו לידי ביטוי תכונות השקיפות, הישירות וטוב הלב הרחב מדי שלכם ובגלל זה אתם נפגעים מבחינה חברתית ובזוגיות. השבוע זה יבוא לידי ביטוי כולל הפחד לאבד תומכים בשטחים החשובים לכם באמת. אתם ממשיכים לוותר למען אחרים מבלי להניד עפעף, ממשיכים להאמין שהכול יסתדר מעצמו ושבסוף כולם יפקחו עיניים כמוכם. עליכם להבין שראוי שיחזירו אליכם אהבה ודאגה בתמורה לאהבתכם זו. עצרו לחשוב: אולי הגיע הזמן לדאוג קצת לעצמכם. זה הזמן לטיפוח היופי הבריאות על ידי פעילות ספורטיבית קבועה ונכונה.

שור
21.4-20.5

השבוע אתם מנסים להתווכח על נושאים מהותיים שקרו לכם במהלך הקשרים הרגשיים כלפי כל העולם. במישור הזוגי, אתם מחפשים כוח על ידי שמירת הכעסים הישנים. זה הזמן להבין כי הדבר מחבל בחיי המין ואהבה שלכם. אתם רוצים להימנע מכאב ופחדים מבן/ת הזוג, אבל לא עושים מספיק על מנת לשנות את המציאות בה אתם חיים. אתם עסוקים בבריחה לאוכל, טלוויזיה, חדשות, פוליטיקה ולא עוסקים בחלומות המקוריים שלכם לפריצה חיובית במישורים החשובים לכם. הצד הכלכלי לא רע והוא בסימן עליה מתמדת. במקביל, השקיעו בעצמכם ובכישרונות הנסתרים והגלויים שבכם על מנת להכפיל את רכושכם. קשרים חדשים מניבים חברות רעננה ומועילה לנפשכם הצמאה לאהבה. זה הזמן לשמור על הבריאות.

תאומים
21.5-21.6

השבוע אתם מופתעים לגלות שהשד לא הכי נורא בשטח התעסוקה ושלמרות הכול מקורות כספיים ממשיכים להגיע. פחדים הקשורים לבן/בת הזוג נעלמים לזמן מה וזה קשור לתחושה שהדמויות החדשות שבחייכם לא אוהבים אתכם כמו בהתחלה. אתם מגלים שהחוסר הוא צורה של געגוע דינמי המניע אתכם קדימה ושהוא הדרך הכי טובה להתנקות מהציפייה להתגשמות החלום לאושר ועושר הדביק, הסטטי והמקבע אתכם במקומכם. המשיכו בטיפוח ובשחזור האישיות הרגועה שאבדה לכם. הורידו את ביישנותכם הטבעית ואת האגו העוצר בכם מלהתקדם בסולמות הערכיים. למרות שאתם בדרך כלל פוחדים מפיתויים. עליכם לחדול מאהבת המזון המזיק וזה אומר כל סוגי המזון, לרבות מתוקים. בקיצור: לא בריא!

סרטן
22.6-22.7

השבוע אתם מגלים על בשר נפשכם שהתמימות אינה מביאה בהכרח מלכות, והתקיעות משדרת תחושה שאתם לא יכולים לעשות מה שאחרים עושים כדי להצליח. אתם שוב טועים בקשר רומנטי או במסגרת הנישואין שמראש ידעתם שהוא למטרות רצינות אבל השבוע אתם משלמים את מחיר אשליית גורם ההדדיות בקשר. מישהו מהעבר הקרוב/רחוק יחפש אתכם אבל לא ימצא אתכם באותו מקום. צאו מהדיכאון הארוך כמה שיותר מהר כי זה עלול להביא לפיצוץ כללי. במישור התעסוקה אתם בלבטים אם להישאר או להתפטר, אך למרות שתקבלו יחס טוב עדיין לא תהיו מרוצים ממה שיש. התארגנו למסיבה לכבוד מי שאתם אוהבים, אל דאגה, יש כאלה שכבר יזכירו לכם.

אריה
23.7-22.8

השבוע אתם בורחים לקריאה או לצפייה בתוכניות על מי ניצח ומי הפסיד בקרב הפוליטי, אם זה אכן כך, אז דעו לכם שכול פוליטיקאי יספר לכם שיושר אינו המתכון המוביל להצלחה, אז תלמדו מזה משהו אם אכן אתם רוצים להתקדם בחיים. לצערכם הרב, ובמסגרת יושרכם המוגזם, אתם עדיין רגישים מאוד ללעג הסביבה הקרובה בבית או בעבודה או מצד שניהם. האריה שבכם מתחיל להתעורר לעשייה ולחיים יצירתיים חדשים. אתם לא יודעים היכן להתחיל לתקן בנושאי מציאת הזיווג ובמערכת הזוגיות. אתם משתחררים מהחשדות המאפיינים אתכם, מסתכלים אל העבר בגעגוע אבל הפעם אתם רוצים אהבה ורק אהבה טהורה. אתם חושבים ברצינות על לצאת לטיול או ביקור.

בתולה
23.8-22.9

אתם שוב מגלים שמתיקות טובה לצפיות מבן/בת הזוג אבל מרחיקה אהבה חזקה ומלאת משמעות, ממש בהתהוותה. בדרך כלל כמזל בתולה אתם נתפסים כביקורתיים וכמובנים מאליהם בקשרי זוגיות בגלל טוב ליבכם והשבוע זה עולה לכם לראש. התחילו להבין את נוסחאות הטעות של החיים הזוגיים על כל מרכיבי המשחק הדרושים למשחק הכמעט מדמם הזה. זה הזמן לחפש את הדרך, בה לא תהיו תלויים כלכלית באף אחד ולגלות את עצמכם מחדש. חפשו את הפריצה הגדולה כעצמאיים. עשו זאת בלי לחץ ובעוד כמה חודשים הכול יסתדר לכם, כי השנה היא שנת רווחים. זה הזמן לטפח את כושרכם הפיזי שיסייע לחוסנכם הפיזי והנפשי. כספים יגיעו אליכם באמצע השבוע הבא.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע שוב תגלו עובדה ידועה בקשר אליכם והיא שאתם לא שחקנים בתחום האהבה. לכן אתם נתפסים כתמימים וכטרף קל מאוד בעיני בן/ת הזוג. אתם מצליחים או מחזיקים מעמד בתחום הכלכלי, לא חסר לכם הרבה. כדאי ללמוד ולדעת שרוב האנשים מנצלים הזדמנויות אבל מעט מאוד יוצרים את ההזדמנויות, לכן היוזמה ויצירת הזדמנויות היא הדרך שאתם צריכים ללכת בה השבוע ובעתיד הקרוב אתם מנסים להתייעל בשטח הכלכלי. עזבו את החשדות בכנות בן/בת הזוג שכן זה לא יחזיר לכם את האהבה. היא תחזור, אבל אלא אך ורק אם תחיו חיים מעגליים ותמצאו תמיכת ידיים מחוץ למערכת. זה הזמן לייעוץ אישי מקיף בכל שטחי החיים.

עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם מתנסים בחוויה כלשהי ושדרכה אתם מגלים שוב שהחיים מצחיקים כשהם לשווא מנסים לגרום לנו לצחוק על הצרות שלנו ואתכם זה כלל לא מצחיק. אתם ממשיכים לחכות לתשובה לגבי קידום או עסקה או כל דבר שיניע אתכם קדימה בסולם הערכי והכספי בחיים. אתם משועממים וכבר חודשים רבים חולמים על מה שהיה לכם בעבר מכול הבחינות. שוב אתם מחליטים שלא להחליט ומיד מגלים שאתם חווים שבוע קצת מבולבל, מבחינה רומנטית. אל תפגעו בעצמכם ובאחרים. אתם צריכים דמות חזקה שתוביל אתכם לשינוי. חפשו את עצמכם בדרך של יציאה מן הבית לעיתים קרובות יותר. טפחו את היופי החיצוני כי בכללי זה ישתלם לכם בקרוב.

קשת
22.11-21.12

צפו השבוע להפתעות קצת יותר נעימות מכיוון חברים או מצד בני משפחה. בבית: אתם תקועים במחויבות רגשיות המונעת מכם לצאת ולנצל את הפוטנציאל התעסוקתי והעסקי שלכם. פערי תפיסת עולם בנושא הזוגיות והאינטימיות מובילים אתכם למצב שבו בן/בת הזוג לא מבין/ה את הצרכים והציפיות שלכם מן הקשר. אתם שוב מגלים שברמת העיקרון האמת היא הדבר היחיד שאין לה בייבי סיטר נאמן ושאתם חייבים לשנות גישה בדרך בה אתם מסתכלים ונוהגים בחיים, שאם לא כן, השקרנים יטרפו אתכם כאילו שאתם החטיף הכי טעים בעולם. למרבה הצער אתם ממשיכים בקורבן העצמי למען אחרים ובעיקר כלפי בן/בת הזוג והילד/ים. פנו לייעוץ אישי בנוגע לתחום הכלכלי והאישי.

גדי
22.12-20.1

השבוע אתם רוצים שינוי מקצועי ולא יודעים לאן לפנות, חלקכם רוצה לחשוב על תחום אחר אבל שוב קפוא ולא מסוגל לבצע זאת בפועל. בתחום הזוגיות: המשיכו להקשיב לעצות המקצועיות ולמביני הדבר. לפנויים: המשיכו בשיקום נושא מציאת הזיווג או לביסוסו במעגל האינטימי באופן היותר חכם. הנושא הכלכלי מתנדנד, אבל מה שמעניין אתכם כרגע זו האהבה הטהורה. אני לא ממליץ לחתוך קשרים עם המשפחה, למרות הקשיים. כספים יגיעו ברגע האחרון. בעקבות שיחות עם מישהו חכם, אתם מבינים שאסור לקחת את החיים ברצינות ושהחיים מחייכים אלינו בסתר וצוחקים מרצינותנו כלפיהם. אתם מתכננים לנסוע, בתום הנסיעה הקרובה לאירופה. גם המשפחה תשמח ותפרגן לכם לגבי בן/בת הזוג.

דלי
21.1-18.2

השבוע אתם פועלים במרץ בתחומי התעסוקה והעצמאות האישית. אתם נתקפים בעצבנות יתר בשל ניסיונות כושלים להחזיר לכם את מה שהיה לכם בעבר בנוגע לבן/בת הזוג. טיפ השבוע: חתרו היטב ובסבלנות, לעבר חוף הסליחה ובמידה וכך מובטחת ההצלחה לגשר על פערים רגשיים. אתם יותר ויותר מאמינים שהכסף בונה יחסים ושבמקרים רבים הורס אותם לצערכם. קשה לכם לשנות את דרך הסתכלותכם על החיים וזה עדיין פוגע בכם באיבוד אהבתם של אחרים בשל נדיבות היתר שלכם.  לאחרונה אתם מעבירים ביקורת על אנשים שלדעתכם חסרי היגיון בתחום הרומנטי, אולי כדאי שתתחילו לבדוק קצת את העוגה הרומנטית שלכם ולערבב אותה בשכל מחדש? גם לכם לא הכי טוב בתחום הזה.

דגים
19.2-20.3

השבוע הזמן לעבוד על תפיסת עולמכם לגבי האהבה ודבר ראשון לעשות זה לפטר את פחד הנטישה בקשרים רגשיים. לתשומת לבכם: זכרו שאתם תמיד חושבים פעמיים לפני שאתם פוגעים, אבל בסוף אוכלים אותה בגלל זה. אתם מרגישים היטב את האנרגיות החיוביות החוזרות אל השכל והלב. למרות הקושי הרב, שמרו על מצב הרוח עד לסוף השבוע הקרוב. כספים יגיעו, חלקם ממקור מפתיע ויעזרו לכם קצת לסחוב את החודש. זה הזמן לצאת ולהיות בקשר עם חברים ולחפש מקורות אנרגיה חדשים ואולי גם רוחניים. הקריירה קצת תקועה אבל אתם לוקחים פסק זמן להתנער מדאגות היום. צאו אל קרבת הים, מה שיעשה לכם טוב מאוד. זה הזמן לחזור לספורט ולטיפוח היופי, הדימוי העצמי והבריאות.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay