טלה
21.3-20.4

אתם לא יודעים לאן לפנות. אתם, כטלאים תמימים הרואים לראשונה את העולם, מביטים על החיים מתוך חשבון נפש תמידי, חשדנים ולא מרוצים. בעקרון אתם הידועים כרודפי צדק וכישרים. המשיכו להילחם על האמת גם אם אנשים מסוימים מנסים לעמעם לכם אותה ולנטוע בכם את תחושת האשמה שכאילו ''אתם הם האנשים''. אתם יודעים שאתם מוכנים לעשות הכול למען האהבה, אבל לא מוצאים שיתוף פעולה כמו פעם. בעלי העקרונות יסבלו, בעלי הגמישות והקוליות יצליחו בגדול. הקריירה במצב תקיעות - בדומה לתחום האישי. ילדותכם ונערותכם קבעו את דרך התנהגותכם במישורי האהבה. הגיע הזמן לשנות זאת ולזכור שאתם לא 'האבא או האימא' של בן/ת הזוג.

שור
21.4-20.5

השבוע אתם קולטים ששליט המוסר הוא הכסף. הנסיעה עליה פסחתם משגעת לכם השבוע את השכל. אל דאגה, היא תצא בסוף אל הפועל. המשיכו להיפטר מהרכושנות שלכם כלפי אחרים. זהירות: שקרים לבנים צובעים זמנית את החיים בוורוד אבל משאירים כתמים שלא יורדים. פלסו דרך לאושר בכך שלא תדרשו בכוח את היחס שבאמת מגיע לכם. הפגינו את השקט שאפיין אתכם בראשית הקשר. פנו לייעוץ על מנת לדעת היכן אתם טועים, וכדי ללמוד את נוסחת ההצלחה שלכם באהבה, כי במילים אחרות אתם מתנהגים בעיקר על פי מה שלמדתם בבית במסגרת מה שינקתם - לטוב ולרע. במקביל, אתם מתגעגעים לעבר ולכל מה שהיה לכם פעם – בילדות, בנערות ובבחרות.

תאומים
21.5-21.6

הזדמנויות חד פעמיות נופלות השבוע בחלקכם במישור הבין אישי במישורי תעסוקה וקריירה, נצלו אותן עד הסוף. אתם משתפים פעולה, מקבלים את העצות הנכונות ושואפים ליישמם. אתם בסטטוס של פנויים, לאחר שנלחמתם על החופש. כעת יש לכם אותו, אך אתם לא יודעים להפיק ממנו את המירב. התשובה היא לבדוק באינטרנט מה אתם מחפשים. השבוע ואחרי הביקור או הנופש האחרון - תימצא לכם התשובה. אתם קשובים לגופכם לצימאון האהבה ומלאים בחשדנות כלפי בן/ת הזוג. יש סימני שינוי רומנטי לטובה, אבל זה עדיין לא מספק אתכם. הצעירים שביניכם מאוד ספונטאניים, אך הבוגרים שביניכם זהירים ושמרנים באישיותם. חפשו להגשים את הקריירה על מנת לזכות בכבוד ובאהבת היחיד/ה.

סרטן
22.6-22.7

הצד התעסוקתי מתבהר לטובה, כי אתם חושבים על ללמוד או כיצד להפוך לעצמאיים. אתם לא מבינים למה אחרים הולכים עם פנים של זעם קפוא כאילו הם מאשימים אתכם במעשים שבכלל לא עשיתם כנגדם. במישור האישי: אתם שואפים לצדק, נותנים את הלב, ושוב לא מקבלים צדק כלפיכם. אתם עם ספקות לגבי כישוריכם אבל 'יש לכם את זה'. זכרו שספקות בונים הרים ואמונה מזיזה אותם. עליכם ללמוד את הדרך לתת, אבל גם שיידעו להעריך אתכם כראוי. זוגיות: אתם מרגישים בדידות למרות שאתם בזוגיות המחייבת את שני הצדדים. כספים ודברים טובים כמו מתנה או מחמאות לרוב, יגיעו אליכם בשבוע הבא. זכרו שהדרך לשיתוף פעולה עוברת דרך הייעוץ האישי והמקצועי.

אריה
23.7-22.8

הכוכבים פותחים לכם השבוע את האנרגיות והמזל. זה הזמן לקדם רעיונות יצירתיים בתחום התעסוקה, הלימוד ובכל תחומי היצירה אותם הזנחתם בעבר. הגיע הזמן שתבינו שבמצבי חרום ובמקרים בהם אין ברירה, שרצוי 'לפטר' את היושר המוגזם שלכם ולדעת שמזמן המציאו את השקר הלבן, אותו מותר לאמץ לפעמים. הפתעה לגבי כספים המגיעים לאחד מבני המשפחה ושתתוגמלו מכך ישירות בעתיד הלא רחוק. הרגישו את הרצונות האישיים: לאהבה, לקבלה ולנתינה. הזדמנות לאהבה שוב חומקת מבין הידיים בגלל ההיסוסים המוכרים הנובעים מפחות אמונה בעצמכם. תנסו וזה עשוי להצליח, רק שהפעם השתמשו בשכל ופחות עם הרגש. זה הזמן לייעוץ אישי בכל רבדי החיים ולדעת קודם כל מה הסיבות לעצירה וגם מהי התרופה לכך.

בתולה
23.8-22.9

השבוע תבחנו את עצמכם ותגיעו למסקנה שטוב לפעמים להיות חשדניים ולהטיל ספק בשקרנים, אבל עליכם להאמין שאולי נשארו כאלה אמתיים הרוצים באמת בטובתכם. הצימאון לפרגון מצד בן/ת הזוג דוחף אתכם לדרוש תשומת לב, ואם אתם לא מקבלים, אתם נסגרים בתוך עצמכם. אתם חשדניים ולא נותנים אמון בגלל אכזבות העבר ופצעיו. אתם טבעיים מדי ולעולם תישארו צעירים, לכן אינכם יודעים את הדרך להשפיע, להוביל ולהרגיש מאושרים. אתם עדיין במעגל היגון בהקשר העבר ולא שמים לב לבריאותכם הפיזית והנפשית. טפלו בעצמכם כראוי וכנדרש. בן/ת משפחה תמיד מאשים/ה אתכם בגזלה או בהטעיה של ההורים. הגיע הזמן לעמוד ולהגיד מה שאתם באמת חושבים.

מאזניים
23.9-23.10

הכוכבים ממזלים אתכם מחדש בשלל חיוכים במישורים חברתיים ובעזרה מחוץ למערכת החברות או הנישואין. גייסו את הכוחות המופלאים שלכם על מנת ליצור מציאות כלכלית חדשה ורעננה. הורידו אגו וחפשו עבודה זמנית ותגלו שדרכה תעלו למעלה. הורידו תלות בבן/ת הזוג ובאהבה לה אתם מצפים לקבל וזה יבוא לבד. הגיע הזמן שתשתמשו בחכמת הניסיון הרב שלכם בחיים יותר מאשר מהציפיות שלכם, כי אם לא כן תפלו שוב ושוב על הפנים. ידוע שאין אינסטינקט חזק יותר מאשר האכילה. זה נכון, אבל שימו לב למה שזה עושה למראה שלכם ולבריאות שלכם. הזמן לנקות את הבית את המשרד מניירת ישנה ומיותרת או כל פינה חשובה אחרת הזועקת לסדר ולניקיון.

עקרב
24.10-21.11

שבוע של חיוכים ושל תקווה אמתית לפניכם. אתם זוכים בהפתעה לתגמול ממקור בלתי צפוי בדרגה של נס ומתרגשים לגלות שהמזיל דמעות אמת זוכה למטבעות משמיים. זה הזמן לבדוק כמה הילדים שלכם משועממים ולהשכיל להבין אותם ולייחס את חוסר המעש והצעידה במקום שלכם למידת השעמום. שימו לב לכך. אתם מתחילים להבין עניין ומצליחים לשתף פעולה עם גורם שמטיס אתכם קדימה בכל השטחים. הקשיבו לעצות מקצועיות וחכמות בנושא הזוגיות, ייתכן שמשהו מסוים אתם לא עושים טוב ולכן אתם תקועים בסבך רגשות. לימדו את צעדי הריקוד האינטימי ומטעויות העבר. גלו את עוצמת הסליחה מחדש. זה הזמן להשקיע בחיצוני וברכישת הידע המקצועי דרך אמצעי תקשורת, ספרים ואינטרנט.

קשת
22.11-21.12

השבוע הדגש יהיה סביב נושא הזוגיות. הנסיעה או הבילוי המתוכננים עוזרים לכם לקוות לשיתוף פעולה חדש עם בן/ת הזוג. הורידו השבוע חניקה מעל צווארכם ומעל מצוואר בן/ת הזוג ובכך ייטב לכם. טיפ: אהבה שעולה מהר מדי במעלית התשוקה, נתקעת במעלית. מסתבר שלא הכול אבוד, אל תרחמו על עצמכם, חישבו על מה שיהיה בזוגיות, ולא רק על מה שהיה. באופן כללי או ספציפי, נראה כי אתם מתוסכלים מאדם קרוב שאינו מראה לכם אהבה. מומלץ להבין שהכוח לא יעזור במקרה זה אלא תכנית חכמה ועקבית. כדאי לתכנן מראש צעדים נכונים לפתרון הבעיה הרומנטית. גמישות מחושבת תביא לתוצאות מצוינות ומפתיעות.

גדי
22.12-20.1

זה הזמן לדרוש את המגיע לכם בכל המישורים. אתם תקועים במעגלי הזוגיות ומחפשים אהבה. אל תשכחו ללמוד את אמנות האתגר, שחרור פחדי הנטישה והקנאה. האסרטיביות היא מילת המפתח השבוע. הקריירה בתנופה, האהבה בנסיגה. אתם אוהבים בעלי חיים ובדרך כלל אתם מאוד רוצים להעניק להם. לאחרונה, אתם לא מבינים את שונאיהם ואת ההתעלמות מגורלם. נצלו כישרונות גלויים ומוכחים. פתחו את פנקס הטלפונים וצלצלו לחבר/ה וותיק/ה ששכחתם מאחור. צעדים ראשונים לכיוון היציאה מהמשבר הכלכלי. חשדות כלפי בן/ת הזוג רוצים לצאת על פני השטח אך ההיסוסים עדיין מקפיאים זאת למועד מאוחר יותר. זה הזמן לחפש ייעוץ מכוון מטרה ופתרונות בתחומי העבודה, המגמות והזוגיות.

דלי
21.1-18.2

בעלי המחויבות הרגשית צרכים לזכור שרגשות האשם והרצון לתת חייבים להיפסק אם הם רוצים להיות מאושרים. זכרו: עוצמת הסליחה, תוציא אתכם ממעגל כאב האובדן, ומהזוגיות הנמצאת בדרך ללא מוצא. קשה לכם להתגבר על חשדות כלפי בן/ת הזוג כי יש לכם הרבה סימני שאלה. אתם מתכננים המון זמן לצאת ולעשות משהו למען עצמכם ולהשתחרר מהתלות בבן/ת הזוג. הגיע הזמן להוציא תכניות אל הפועל. אל תסתכלו על הצלחתם הזוגית של אחרים, הביאו אותה אל חייכם. התחילו ללמוד את כללי המשחק בחיים, פקחו עיניים להבין שאנחנו לא מתבגרים בגלל שאנחנו מפסיקים לשחק את כללי המשחק של ההצלחה, אלא אך ורק בגלל שאנחנו מפסיקים לשחק.

דגים
19.2-20.3

השבוע הוא בדיוק הזמן לגלות שלא מספיק לדבר אלא שצריך גם לקיים החלטות והבטחות. הרעב לגלות מה יקרה עם הילדים, גובר ופורץ את גבולות הטעם הטוב. אתם סובלים משעמום כי באופייכם אתם אנשים שבדרך כלל הייתם עושים כמה דברים בעת ובעונה אחת וכיום יש לכם יותר מדי עודף זמן. זה הזמן להתקדם ולהבין שכמעט אין בעולם איסור שעדיין לא עקפו אותו בדרך כלשהי. חפשו להתקדם ולחפש עבודה אחרת, להתמקצע, לחפש גם את הדרך אל האושר. זה הזמן לחפש את מה שאתם רוצים בכל מקום אפשרי. לחוששים ממחשבים זה הזמן ללמוד את סודות המחשב מהצעירים יותר, הגיע הזמן לשנות זאת ולקחת עצמכם בידיים בנושא לימודי המחשב.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay