טלה
21.3-20.4

השפעת נסיגת כוכב התקשורת עוד מעט מאחוריכם. השבוע מצב הרוח המשופר מאפשר לכם לנשום עמוק ולצאת למקצה שיפורים ברוב התחומים. ראשית: כדאי לכם לזכור שנכון שאפשר להגשים הכול חוץ מלהחזיר את יקירנו מגן העדן לחיים, אבל גם כדאי לדעת שהמרחק בין פרידה לחזרה לחיים הוא הצלצול בזמן והמילים הנכונות. לפנויים: לא להתייאש בסוף השבוע תחזרו אל עצמכם. קריירה: אתם יעילים בעבודה לעומת זאת לחוצים בבית. בגדול, מצב הרוח האופטימי מנחה אתכם להאמין שאתם יכולים לסיים פרויקט ארוך ומפואר בו נטלתם חלק. ידיעה טובה בדבר קידומכם העתידי משמחת. זה הזמן לתת את הדעת בנושאים הקשורים למשפט, ירושה ולזכויות המגיעים לכם. 

שור
21.4-20.5

השבוע דומה לשבוע שעבר, כלומר, אתם יעילים מאוד מחוץ למערכת הזוגית אבל מבלי להתכוון גורמים למתחים ולכעסים בתוך מסגרת המשפחה הרחבה. אתם רגישים בימים אלה ומרגישים שהביקורת היא כול כך שנואה עליכם עד שנדמה שכאילו מישהו רוצח אתכם בדם קר. הפתעות חיוביות מכיוונים בלתי צפויים וממקורות שחשבת שהם כמו נחלי אכזב. כדאי לכם לצאת החוצה ולהתאוורר כי במידה ולא תעשו כן אתם עלולים לשלם את המחיר. בעבודה: תנסו שלא לאפשר לאחרים לדרוך על יבלות ישנות. אתם מנסים לבנות את הקשר העיקש, אבל כמו להרגיז גם הפעם לא מצליח לכם להתגבר על עוצמת הנתינה ועוצמת הסליחה שבכם. בריאותכם חוזרת לאיתנה, אך יש לכם להתגבר על צעד נוסף.

תאומים
21.5-21.6

השפעת נסיגת כוכבכם האישי, כוכב התקשורת, עוד מעט מאחוריכם. מחשבות מנוגדות לעשות משהו או שלא לעשות משהו, דוחפות אתכם לנסות דרכים יצירתיות בתחום הרומנטי. עליכם להתייעץ בנוגע לכך כי המגרש הרומנטי עדיין מסוכן לכם. עד מהרה אתם מגלים על עצמכם שיש אנשים החושבים שהם עתירי ניסיון, אבל כל פעם חוזרים על אותה הטעות עצמה. מישהו יבשר לכם על מפגש חברים. בקרוב תדעו מי החבר/ה האמתי/ת והנאמן/ה שלכם. באמצע השבוע תופתעו לטובה מתחום הקריירה. הפנויים הבלתי מתפשרים יחפשו את הזיווג המתעכב והפעם יהיו מוכנים לפשרות קטנות אך לא גדולות מדי. בריאותכם יציבה, אך יש צד אחר שמפריע והוא הצד הקשור לגב ולברכיים.

סרטן
22.6-22.7

השפעת נסיגת כוכבכם האישי, כוכב התקשורת, עוד מעט מאחוריכם. מצב הרוח מתייצב אל מול כל האתגרים שלפניכם. השבוע אתם חשים בצורך להתפרק. התרגשות רבה עלולה לתקוף את ההיגיון. תיהנו ממנה ואל תגזימו. למועסקים: הרגשה של פספוס נוראי במידה ולא יצאתם לחופשה. אתם שקועים בחיים שנשרפו מאחוריכם, החיים בהווה הם דבר נפלא, למה לבזבז אותם על העבר שנגמר ונעלם מזמן? מספיק לדבר עליו, דברו על ההווה ויהיה לכם מחר מדהים. תכננו את הטיול הבא לאט לאט ובאופן שקול, כך שלא יחרוג מיכולתכם הכספית ובחרו הפעם לצאת עם מי שאיתם אתם חופשיים ומאושרים. אתם עדיין סביב חיפוש דירה ומוטרדים רבות בשל כך.

אריה
23.7-22.8

לכם הנשואים מצפה שבוע של כיף ואהבה. תחושו נפלא וכמאוהבים מחדש. הרווקים ינועו מתוך תחושה של לחבק את כל העולם. טיפ ל'מעופפים': התחילו לחשוב על החיים ברצינות מחודשת. לא לחשוב שכולם מגעילים רק בגלל שהם לא עושים כמוכם, ההיפך, עשו כמוהם ותראו שגם אתם מצליחים כמוהם ושהם בכלל לא מגעילים. היפתחו לרוחניות ובמקביל לחשוב על כוון מקצועי שונה וחדש. אתם זוכרים קשרי עבר, לא רואים ממטר ומוכנים לעשות הכול כדי לדעת על גורלכם: הבריאותי, הכלכלי והרומנטי. גורמים בראש החברה המעסיקה מדברים עליכם דברים טובים. אתם מצפים ומחכים לתשובה המתעכבת בתחום הקריירה. הודעה משמחת בימים שני או רביעי הקרובים. זה הזמן לספורט למען הבריאות והיופי.

בתולה
23.8-22.9

השפעת נסיגת כוכב התקשורת עוד מעט מאחוריכם. אנשים שלא נוהגים להחמיא לכם יעשו זאת בימים הקרובים. אל תמעיטו בערכה של מחמאה הבאה מן הלב. תדעו שהצרות בזוגיות החלו ככול שגיליתם לבן/ת הזוג כמה אתם אוהבים. זוגיות: השבוע תגלו במאוחר שוב שלהיות גלוי זה טוב אבל הכול לפי מידה וצריך לדעת היכן לעצור ולא להגזים בהצהרות אהבה דביקות ומכשילות. השקעות ישנות יתגלו כטובות ומועילות. מצב הרוח שלכם מגיע לשיא חדש. זה הזמן ליצירה ולחשיבה מקורית ורווחית. התרחקו מהימורים מוגזמים מדי בכל תחום ועניין. הנשואים שבכם יזכו למעט נחת בחיק המשפחה הקרובה או החברים המשותפים. החברים יבקשו מכם להצטרף ברגע האחרון לטיול כשלהו, אבל אתם כועסים.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע אתם רגשניים ולא רוצים להיות לבד. אתם פונים למקור כלשהו שיכול להביא לכם מידע על בן/ת הזוג. טיפ השבוע: תלמדו שאי אפשר להכיל עושר ואושר לאורך כל החיים ושתמיד יש הפתעות בלתי נעימות איתם צריכים להתמודד וזה הזמן לעשות זאת. רגש לא מוסבר להשתפך, ידחף אתכם אל זרועות הרחמים של הסביבה הקרובה. אתם מחכים בחוסר סבלנות בולט לבשורה חיובית בתחום הבין זוגי. אלה שבסבך רגשות ירגישו זאת בעוצמה. תקבלו הזמנה למסיבה או לאירוע משפחתי, אך תתעלמו ממנה במכוון. צפו לניצוץ חיובי של עסקאות נדל"ן או של מכירות כלשהן. זה הזמן לצלצל לייעוץ אישי רציני ויצירתי שעשוי לחלץ אתכם מתקיעות של שנים. 

עקרב
24.10-21.11

הרטרו הסתיים ופתאום אתם פוחדים לקחת אחריות על דברים חומריים ורגשיים, למרות שהתקופה היותר טובה כמעט כאן. אתם ממשיכים לסבול מהתרחקות של בן/ת משפחה ואתם לא יודעים מדוע זה קורה ומתי כל זה ישתנה לטובה. זה הזמן להתחייב ולהאמין באחרים. לנשואים: השבוע אתם ממשיכים לתת יותר מאשר אתם מקבלים בתחום הרומנטי. לפנויים: השבוע תתחילו מערכת יחסים חדשה. ההצלחה צפויה להמשיך ולפעום בחייכם. אתם מושכים אש במנות גדולות ובני המין השני יבחינו בכך. שינוי חשיבה בנוגע לבן/ת זוג יתקבל באהדה. הקריירה צועדת במקום. אתם זקוקים לקשרים. זה הזמן היותר מתאים לפנות לייעוץ אישי לגבי עתידכם הזוגי והכלכלי. ספורט יומי יעזור לכם לפרוק מתחים.

קשת
22.11-21.12

השפעת נסיגת כוכב התקשורת עוד מעט מאחוריכם אבל עדיין מגבילה אתכם בתחום העבודה. אתם בפעילות מוגברת ברוב המישורים. בשטח העבודה והתעסוקה: ימים שמחים לפניכם, אבל קודם כל אתם חייבים להתחבר לעצמכם מחדש, ופחות לבכות על החלב שנשפך. אתם חסרי מנוחה מבלי שתבינו למה ומדוע. בניגוד לנינוחות שאפיינה אתכם בשבוע שעבר אתם חשים שאתם צועדים במקום בנוגע לתעסוקה, עסקים ולהכשרה. הרבה לא מסתדר לכם בעיקר מבחינה רומנטית. למרות ספקנותכם בתחום 'מסוגלות החיזוי העתידי. אתם מרגישים באינטואיציה שלכם לגבי פרידה בעתיד הלא רחוק. ייתכן וניתן יהיה להציל משהו. בשבוע הבא תחושו טוב יותר. אתם מחכים לתשובה שתקבע את גורלכם במעגל התעסוקה. שלחו קורות חיים מעודכנים דרך האינטרנט.

גדי
22.12-20.1

השבוע אתם מתנדנדים בין אופטימיות ולבין פסימיות. אתם מנסים ליצור קשר עם חבר/ה ולא רוצים להיות לבד. הטיפ החם של השבוע: יצבו את זווית ההסתכלות כלפי האהבה ותחשבו מה אתם יכולים ושעדיין לא עשיתם כדי לזכות בה. כולם מוכנים לתת לכם יחס חם. אסור להתייאש, הסתכלו, הכתובת על הקיר כבר הרבה זמן, יש המון מה לעשות ודרך שינוי שאתם יכולים להביא לחייכם, רק חבל שאתם לא קוראים את אותה כתובת ולא מפעילים ווייז אף פעם. לפנויים: לא להתייאש, בסוף השבוע תחזרו אל עצמכם. תחושה של אין אם מי לדבר עלולה ליפול על הזוגות הנשואים. זה הזמן לחפש עצה טובה דרך ייעוץ מקצועי.

דלי
21.1-18.2

השבוע אתם מאוד עקשניים וכבעל נטייה להתחפר בין כתלי הבית. אתם מרגישים כפגועים ורוצים שיעזבו אתכם לנפשכם, רק אדם אחד יכול לעזור לכם ולצערכם הוא מרוחק. היו הוגנים כלפי אלה שהרעיפו עליכם אהבה. אין לכם סיבה להיות מצוברחים. ריב פעוט יגיע לידי הבנה בראשית השבוע הבא. זה הזמן לסלוח על הבגידה באמונכם. תפעלו ביוזמה משותפת בנושא התעסוקה על מנת לפרוץ את מעגלי חוסר המזל והכישלון. אתם מחפשים עבודה אחרת וכל מה שאתם עושים משתבש. כספים המגיעים לכם אינם באים בקלות. כולם כאלה שאוהבים להעניק לילדים כמו שאתם בשנים האחרונות. זה גורם לכם את התענוג העילאי ביותר עלי אדמות. אתם אמורים לחפש עזרה שתשרת אתכם בנאמנות. צלצלו לייעוץ אישי.

דגים
19.2-20.3

אתם משתדלים להיות סובלניים ונינוחים. החיים לא מפסיקים להצחיק ולגרום לאחרים אושר, גם אתם יכולים לזמן את גורלכם המחויך בזמן ובמקום הרצוי לכם, תצחקו ותתפלאו שזה אכן אפשרי. משהו בתחום הרומנטי חיובי. אתם נתקפים בגעגועים לקשר קרוב שהיה לכם או בהקשר בן/ת הזוג שבבית, או ביחס לקשר רגשי שהיה לכם בעבר. יש לכם המון זמן לחלק בין חבריכם הרבים. בעקבות זאת תקבלו יחס חם מכיוונם. אנשים שיבואו אתכם במגע ייהנו מעוצמתכם ה'קולית' והמרגיעה. הפתעות נעימות הקשורות לבני המין השני בסוף השבוע ובראשון. מומלץ שלא להתחפר וכנרמז. צאו לבלות ולהשתתף באירועים משמחים. תוך חודש ימים בערך הזדמנות נוספת ביחס לבן/ת זוג מן העבר.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay